Şimdi Ara

LG g2 Şebeke Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle 1 aydır g2 kullanıyorum çekme konusunda bir sıkıntım yok diye sanıyordum taa ki şimdi anladım oturduğum yer şehir merkezinde olduğu için yaklaşık 1 aydır doğru düzgün çekmeyen yerlerde bulunmadığımdan dolayı şimdi farkedebildim.Bu bayram köydeydim ve herkesin 3-4 kademe çektiği yerde benim telefonum bazen hiç çekmedi bazen 1-2 kademe çekti.Turkcell kullanıyorum avea'nın bile çektiği yerde benim telefon çekmedi.Bu sorun çok canımı sıktı çok sıkıntı yaşattı internette bile gezinemedim bunun bir çözümü varmıdır? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: lg_g2kullanicisi

Arkadaşlar merhaba öncelikle 1 aydır g2 kullanıyorum çekme konusunda bir sıkıntım yok diye sanıyordum taa ki şimdi anladım oturduğum yer şehir merkezinde olduğu için yaklaşık 1 aydır doğru düzgün çekmeyen yerlerde bulunmadığımdan dolayı şimdi farkedebildim.Bu bayram köydeydim ve herkesin 3-4 kademe çektiği yerde benim telefonum bazen hiç çekmedi bazen 1-2 kademe çekti.Turkcell kullanıyorum avea'nın bile çektiği yerde benim telefon çekmedi.Bu sorun çok canımı sıktı çok sıkıntı yaşattı internette bile gezinemedim bunun bir çözümü varmıdır? Teşekkürler

3G ve GSM otomatik ise 1 gıdım 3G sezerse telefon GSM i iptal eder ki halbuki GSM full çekiyor, bu tarz durumlar da GSM özelliğini bir yoklayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.