Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acura07

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet3807

cloudy pro 1.2 de kablosuz depolama var mı haberi olan var mı 1.1 den 1.2 ye geçmeye gerek var mı

1.3 cikmisti heralde

1.3cok daha iyi deniyor bakin bi

Hocam pro için en son 1.2 stock için 1.3

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Biraz önce en azılı ios fanboy larını konuya davet ettim.Birazdan konuya ateşler düşecek,ortalık yangın yerine dönecek, jailbreak uzmanları yoldaymış takviye kuvvet olarak geleceklermiş onlarda. Lakin arkandayız kardeşim,yalnız değilsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: petro24

quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

http://mgn.me/Tnm9
    SwiftKey Beta Son Sürüm.

Eyw Üstad bu arada
    Optimus 4.2 akıyor cloudy den daha akıcı sarjda iyi gibi kamera 10 numara . Cloudy bir iki defa donmustu RESTART atmıştı kendiliğinden

Peki hocam kamera 10 numara demişsin.hangi kamera modu portlanmış hocam.Ayrıca 4.1 romunda arama ekranında Turkey veya Unkown Locatin yazısı vardı o sorun hallolmuş mu?i

valla bilmiyorum modunu .. yazı çıkıyor hala
    ama sarjı iyi 2:30 ekran süresi yüzde 65 var hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 2 Nisan 2014; 23:18:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

üstüne kurdum garanti olsun dşye sadece dalvik cache ile cache i sildim sonunda bi sıkıntı çıkmadı bende

Hocam bu sayfadaki indiremiyorum zip olarak ...verdiği linktekileri tıklayınca direk açılmış hali gorunuyor .. mümkünse sen yükleyebilirmisin bir yere indireyim...?

edit: HALLETTİM HOCAM. gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 2 Nisan 2014; 23:15:50 >
  • Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    acura07 şarj aletini prize takarak telefonu hack lemiş ve yüklemiş yazılımı, başkalarına gerek kalmadı
  • optimusRS v4.2 yi kaldırmışmı ben göremedim bu oğlanın kafa iyice gidiyomu ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

acura07 şarj aletini prize takarak telefonu hack lemiş ve yüklemiş yazılımı, başkalarına gerek kalmadı

Aynen ne dandik cihazmis uyari da vermiyor hata diyo sadece..sansa cozduk olayi

Baya hizlandi ama cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sarac

optimusRS v4.2 yi kaldırmışmı ben göremedim bu oğlanın kafa iyice gidiyomu ne

4.2 yi silip 4.1 i koymuş yine :=)=)
  • Yok başkan sen ikon kaydırdım başka birşey yapamadım,sistem falan deyince...Neyse ya...

• quote:

Bence acura07 hocamı hafife almayın..İosta yeterli bilgiye sahip olamayabilir ancak android bilgisine güvenim sonsuz.

• quote:

quote:

demek ki 4.2 büyük bir hata var.Aslında güzel işler yapıyor Iraklı ancak biraz fevri davranması gözlerden kaçmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 2 Nisan 2014; 23:24:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: petro24

quote:

Bence acura07 hocamı hafife almayın..İosta yeterli bilgiye sahip olamayabilir ancak android bilgisine güvenim sonsuz.

acur androidin A sından anlamaz ama çok profesyonelmiş havasına girer

• Birileri xda da turkce olarak cumle kurup gugil translate gibi ingilizce yazi yazarken bunu demesi

• @McMannes @acura07 @petro24 3 bildirim görmek sevindirdi cevaplar için teşekkürler beyler yarın deneyeceğim
  • quote:

quote:

Ot içiyor galiba o ara yüklüyor sonra ayilinca kaldırıyor herhalde tüm surumlere bir fix bir kaldirmalar falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

quote:

Ot içiyor galiba o ara yüklüyor sonra ayilinca kaldırıyor herhalde tüm surumlere bir fix bir kaldirmalar falan

Bi insanin mukemmel bir is yapip sonra micip ustune de tug dikmesi bu olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Birileri xda da turkce olarak cumle kurup gugil translate gibi ingilizce yazi yazarken bunu demesi

ayıpmı google translate yapıyom evet ingilizcem olmadığı için translate yardım alıyorum senin millete yardımcı olma tarzına bayılıyorum hele salla salla gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüzün Dram Keder

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2702726

Batarya iyilestirm3leri ve kisilestirmeler felan eklemis ama hattin cekim gucu cok kotu gibi duruyor.

• acura07 kullanıcısına yanıt
    xda yı iyi hatırlattın gidip biraz mesaj kasayım orada :) eski hesabımın şifresini unutunca, ona ait @w.cn(çindeki hotmail) li mail adresime ait domain/host kaldırılınca yeni şifre de isteyemedim yeni hesap açmak zorunda kaldım :( home screen up ede ede mesaj kasıyorum :(
  • 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.