Şimdi Ara

LG G2 Mini geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne demisler "Dogrular acidir" Tabi basın eksiyi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zalım olmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

S800 asla olmaz bence. Çünkü 720p cozunurluge o donanimla abisini tokatlar duruma gelir. Boyle bir dengesizlige izin vermez Lg. Ya s600 720p yada s800 1080p yaparlar. baska turlu olması cok mantiksiz olur

Z1 ve Z1f/s? Oluyormus demekki. Ayrica mini olacak diye orta sinif oldugu anlamina gelmiyor G2 mini de amiral gemi sinifina girecektir. Samsung oyle yapiyor diye LG de aynisini yapacagi anlamina gelmez. Sahsen ben bir telefonun aynisinin farkli boyutlarda satilmasi taraftatiyim Lg bizim gibilerin sesini duymus.

• 4.7 inçte 720p yetersiz. yeterli diyen nexus 4 le htc one ekranını karşılaştırıp öyle karar versin. nexus 4 te zor da olsa pikseller görülebiliyordu. 1080p standart olmalı artık. ne daha fazlası ne daha azı.

• O değilde samsung bir mini akımı başlattı şimdi Sony ve lg bu işi gerçek mini yaparak devam ettirecekler gibi.. HTC ve Samsung bu işi beceremedi mini yapacağız diye orta sınıf telefonları itelediler. Mini dediğin sadece ekran boyutunda oynama yapıp kullanıcıya sunulması gerek donanımı kamera ve işlemci aynen mini ye geçmeli bence

• Mini degil ortanca olmus bu. 4.3 inc yapinda mini diyebilelim

• Suberb.

• quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

S800 asla olmaz bence. Çünkü 720p cozunurluge o donanimla abisini tokatlar duruma gelir. Boyle bir dengesizlige izin vermez Lg. Ya s600 720p yada s800 1080p yaparlar. baska turlu olması cok mantiksiz olur

Z1 ve Z1f/s? Oluyormus demekki. Ayrica mini olacak diye orta sinif oldugu anlamina gelmiyor G2 mini de amiral gemi sinifina girecektir. Samsung oyle yapiyor diye LG de aynisini yapacagi anlamina gelmez. Sahsen ben bir telefonun aynisinin farkli boyutlarda satilmasi taraftatiyim Lg bizim gibilerin sesini duymus.

Bende ondan taraftarım ama mini modeli büyük modelle aynı seviye olmalı ddaha üst olursa amiral gemi özelliği kalmıyor. Ayrıca bunu zaman gösrecek hep birlikte göreceğiz g2 mini de s800'e 720p yapmayacaklar

• nereye tapıyoruz ?

• xpreai z1 miniyi bekleyen biri için çok güzel bir haber.. g2'nin en beğendiğim yanlarından biri ekran dışında kalan kasanın çok küçük olması.. minide de aynısını yaparsa yani ekran dışında kalan kasayı mümkün olduğunda küçük tutabilirse ciddi bir alternatif olur.. en sevdiğim bir diğer yönü ekrana çift tıklayarak telefonu açmak.. bana çok çok pratik bir işlev gibi geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Abisinin tüm özellikler sabit kalıp kendisinin sadece boyutu küçültülürse, harici hafıza kartı ve batarya ile hoparlörleri stereo yapılıp, malzemesi de daha iyi yapılırsa alıp 5 yıl kullanırım.

Öyle olursa G2 mi satıp g2 mini alırım

• Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    O zaman herkes telefonunu satıp minisini alır hocam, sadece G2 sahipleri değil...
  • Satmaz. Lg g2 varken ne gerek var g2 miniye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Umarım abisinden ucuz piyasaya girer de tutar

hacı bu yorum bile -2 almış anlaşılan millet direk - basıyor senin yorumlara artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

hacı bu yorum bile -2 almış anlaşılan millet direk - basıyor senin yorumlara artık

Alışkanlık olmuş. Ayrıca 52olan blok sayım 72 olmuş, bu nasıl bir önyargıdır ya

• quote:

quote:

quote:

Sen biraz da kendin kaşındın ama senin blok iyiymiş benim 86 oldu 22 günlük banım varken bile 79'dan 84'e çıktı nasıl oldu anlamadım

• çok iyi ya
  • quote:

quote:

quote:

bir daha bak

• Agresif bir fiyattan çıkmasını bekliyorum.Önceden sevmediğim ama G2 ile gözüme hoş görünür oldu firma.Fiyatta güzellik yapsınlar bizde alacağımız cihazı seçelim.
  • İyi cihaz olmuş.. Z1 S daha iyi olacaktır çoğu konuda ama para vermemek adına plastik hissiyatları tercih eden bir milletiz, onu iyi biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.