Şimdi Ara

Lg g2 mi iPhone 5s mi alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Merhaba. Telefon alıcam s4 ümü babam kullanmak istiyor ona vericem. Sizce g2 mi yoksa iPhone 5s mi almalıyım? 7/24 oyun oynar ve müzik dinlerim(pil bujun için önemli) bunları da hesaba katıp cevap yazar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pil önemliyse iphone'a asla bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkuokulu

Arkadaslar Merhaba. Telefon alıcam s4 ümü babam kullanmak istiyor ona vericem. Sizce g2 mi yoksa iPhone 5s mi almalıyım? 7/24 oyun oynar ve müzik dinlerim(pil bujun için önemli) bunları da hesaba katıp cevap yazar mısınız?

pil önemli deilse iphone 5s al
  • Pil onemliyse iphone u unut

• +1. Aynı durumdayım. Çok istiyorum G2 ama 5S de düşündürmüyor değil. Yazılımda apple farkı olacak bunu biliyoruz kimse inkar etmesin. Kamerası çok iyi iki telefonun da bunu da inkar etmeyelim. Aralık'a kadar beklemek zor geliyor Vodafone'dan hemen gidip alasım var G2'yi.

Ama bilmiyorum. 7/24 oyun oynamam zaten en üst seviye oynayacağım oyun Real Racing 3 falan olur öyle FPS RPG oyunları oynamam. İnternete çok girerim, film de çok önemli değil. Müzik dinlerken kalite hissetmeliyim. Kamera için de hakkını versin istiyorum. Teknosa'da baktım T9 performansı htc'den sonra geliyor bayağı geliştirmişler klavyeyi.
  • 5s

• Sucuklu Pizza kullanıcısına yanıt
    Pizza kardeş, telefonun 32 gb sürümü elimde, bence;
    sıkıntı yaşamayayım, pili felanda 2 günü çıkarsın, yoğun kullanımda eve dönüp gece 12 de şarja taktığımda şarjım hala % 30 un altına inmemiş olsun diyorsan LG G2 al :)
  • Fx-7 F kullanıcısına yanıt
    Aah ah, Vodafone'a 32 GB Siyah G2 gelse saniyesinde alacağım ... Ama getirmiyor ki şarapsuzlar
  • sadece whatsapp, facebook, oyun vesaire içinse 5s al. ama ben telefonu windows gibi kullanırım diyorsan android. bi ipad aldım, saç baş yolduracak kadar salak bir işletim sistemi ios. resmen bir bilgisayara muhtaç... ha dediğim gibi gereksinimlerin azsa iphone. gerçi gereksinimlerin azsa herhangi bir telefon da aynı işi görüyor aslında.
  • pil ve özgürlük dışında 5s
  • ben olsam lg g2 alırım.ekranı daha büyük, pili çok daha iyi, platformu özgürlük sağlıyor...
  • Note 3. S4 varken neden aliyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

Pil onemliyse iphone u unut

Aslında ios 6 da pil çok iyiydi ios 7 de kötüleştimi durum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

Pil onemliyse iphone u unut

Aslında ios 6 da pil çok iyiydi ios 7 de kötüleştimi durum ?

Iphone larin pilleri genel olarak iyi degildir zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Pizza

Aah ah, Vodafone'a 32 GB Siyah G2 gelse saniyesinde alacağım ... Ama getirmiyor ki şarapsuzlar

quote:

Orijinalden alıntı: utkuokulu

Arkadaslar Merhaba. Telefon alıcam s4 ümü babam kullanmak istiyor ona vericem. Sizce g2 mi yoksa iPhone 5s mi almalıyım? 7/24 oyun oynar ve müzik dinlerim(pil bujun için önemli) bunları da hesaba katıp cevap yazar mısınız?

Al al al al :D g2 al :) kamerasında yazılımsal auto focus eksikliği var, onun haricinde mükemmel

kardeşim, beyazı da oldukça güzel :) tavsiye ederim :)

• İP5 s TR da yok , yurt dışı olanlar + kayıt + 32 gb olan şuanda ortalama 2.500 TL civarında

İp5 s in 64bit işlemci / daha iyi kamera ve pil güncellesi yapıldı.

Parmak izi okuyucusu , en güçlü gpu ya sahip olmasıda var. Geleceği olan bir donanıma sahip.

İşlemci mhz düşük olabilir veya wifi ac desteklemeyenilir belki ama yine de donanımı güncel.
  • Bence Lg G2 Almalısın şarj tüm iPhone'larda sıkıntı maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.