Şimdi Ara

LG G2 mi Discovery Elite mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon alıcam bu iki telefon arasında kararsız kaldım ortalama 1000 lira bütçem var bunlar haricinde telefon da önerebilirsiniz.

• Aksiyon yaşamak istersen general mobile tabikide
  • tam olarak ne demek istediğini anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chisbu

tam olarak ne demek istediğini anlamadım

G2 al demek istiyorum

GM' ye para kazandırmak istemiyorum

Çünkü o firma bana çok çektirdi
  • Arkadaşım bayramda 2 sini bir arada görme imkanım oldu.Tanıdık kişiler kullanıyordu.Bana göre G2 al derim. Discovery Elite emaner duruyor. sadece ram olarak üstün sanırım G2 den ama dediğim gibi emanet duruyor Elite, G2 Kit kat güncellemeside alıyor diğerini bilmiyorum ama benim baktığım makinada yoktu.
  • G2 almalısın bana göre de. Güncellemeleri elite'e göre daha çok ayrıyetten g3 rom'u yüklersin güzel olur.
  • g2 tabıkı,elıte ıle batarya muzdarıplıgının yanı sıra malzeme kalıtesınden ve servısten cok cekersın,o parayı fason cın cıhalarına kaptırmaın derım...

LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi

• suda muhattap olacagın servıs..

LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi LG G2 mi Discovery Elite mi

• 2 si arasında g2 her türlü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.