Şimdi Ara

LG G2 ? - LG G3 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay içinde LG G2 almayı düşünüyorum. Ama bir yandanda LG G3 ü mü bekliyim diyorum. Şuan G2 nin 32gb fiyatı 1700 tl. G3 de Haziran yada Temmuz gibi cıkması bekleniyor. Fiyatı nekadar olabilir ve Nediyorsunuz Hangisini alıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4-5 ay uzun bir zaman.G3 iyi bir cihaz olacak herkes hemfikir zaten fiyata gelince 2000tl den aşağı olmayaktır.

• lg yine uygun fiyat politikası izlemeye çalışıyormuş galbia o yüzden parmak izi tarama vb. olmama ihtimali yüksek bence çok mantıklı parmak izi tarama göz tarama gereksiz özellikler
  • Yani bekleme git G2 yi al diyorsunuz

• haziranda tanıtılacak türkiye ye gelme süresi göz önüne alınınca beklemek çok mantıklı olmaz nerdeyse yarım yıl arada :D
  • Peki ya Sağlam mı Bir Kere Düşürmede Kullanılmaz Hale Gelirmi. ?
    Drop Test ini izledim telefon bi kere yan düşüyo ve ekran komple iptal oluyor.
  • İstanbul Bilişimden al 200 ₺ cebinde kalsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eren..34 kullanıcısına yanıt
    Peki Hangi Firma Garantisinde Buda Önemli.
  • Hocam TeknoKask galiba . Yani garantisi olmasa bile 200 ₺ yine de fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

Hocam TeknoKask galiba . Yani garantisi olmasa bile 200 ₺ yine de fazla.

LG Türkiye Distribütör Garantisi Olsaydı Daha İyi olurdur. Garantiye Gidicek Olursa Problem Olmasın.
  • Bilmiyorum hocam siz bilirsiniz. Sakar biriyseniz 200 TL fazla verin . Ama ben telefonu dikkatli kullanan biri olduğum için o kadar fark vermem yerimizde olsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

Bilmiyorum hocam siz bilirsiniz. Sakar biriyseniz 200 TL fazla verin . Ama ben telefonu dikkatli kullanan biri olduğum için o kadar fark vermem yerimizde olsam.

Sakar Olup Olmamakla bi ilgisi yok. Şans ve insanlık hali neolur ne olmaz. Bu arada baktımda İstanbul bilişimin kendi garantisiymiş.
    Ama Yinede Teşekkür Ederim Tavsiyen İçin.
  • Ne demek hocam çok güzel bir seçim yapacaksınız inşallah

• her nihayetinde 2.el fiyatı ölü fiyat olacağı için lg veya androidli cihaz alırken iyi düşünmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

her nihayetinde 2.el fiyatı ölü fiyat olacağı için lg veya androidli cihaz alırken iyi düşünmek lazım

Yenmiş elmacı olduğun belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red41

quote:

her nihayetinde 2.el fiyatı ölü fiyat olacağı için lg veya androidli cihaz alırken iyi düşünmek lazım

elmacılıkla alakası yok kullanmadığım model kalmadı çok zarar etmiş biri olarak söyledim gm discovery kullanıyoryum zaten şu an
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Red41

quote:

elmacılıkla alakası yok kullanmadığım model kalmadı çok zarar etmiş biri olarak söyledim gm discovery kullanıyoryum zaten şu an

Peki LG G2 yi kullandın mı sence nasıl alıyım mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.