Şimdi Ara

LG G2 Isınma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    11 gün evvel g2 aldım malum 12 taksit imkanından yararlandım. Neyse şimdi benim şöyle bir sorum var G2 kullanıcılarına; facebook messenger, instagram, facebook, twitter sosyal ağ app'larında rahatsılık vermeyecek kadar bir ısınma söz konusu fakat ben bunun olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu sorun download yaparken de mevcut. Gel gelelim Candy crush, flappy bird hadi candyi geçtim de flappy bird oynarken sıcaklık ekrandan hissedilebilir bu denli basit bi uygulama için telefonun bu tarz tepki vermesi normal mi değil mi ? Siz böyle bir sorun yaşıyor musunuz ? Telefonda ters giden bi durum mu var ? + olarak dungeon hunter ı oynadığım zaman ise alevler içinde kalıyorum. Bu durumlar normal mi yoksa ben mi fazla kuruntu yapıyorum?

• Normal kardeşim bende de nexus 5 var aynı senin gibi internette felan gezerken hafif ısınma söz konusu oluyor merak etme
  • teknik servise de bildirdim özür dileyip telefonu servise yollamamı istediler içimin rahat etmesi için yollayacağım belki değişim istetirim çok kafaya taktım
  • dh4 bende oynuyorum cok bir isinma olmuyor 35 le 40 arası değişiyor

candy crusta hic ısınmıyor crome de de ayni sekilde. .

klif varsa klifsiz bi deneyin ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok kılıf kullanmıyorum hocam şimdi böyle de dedin iyice gittim ben
  • Chrome hem sarji cok hemde telefonu isindiriyor bunnedenle baska tarayici kullanmanizi tavsiye ediyorum.Bende bundan sikayetciydim araştırdım chrome de böyle bir sey varmis

• Normal kardeş, kullandığınız cihazlar zaten güçlü cihazlar, bir de ghzi uçuruyorlar ve fansız olunca mangala dönüyor. Örneğin en hafif sistem nexusta olmasına rağmen n5te menüde gezerken ısınma oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Normal kardeş, kullandığınız cihazlar zaten güçlü cihazlar, bir de ghzi uçuruyorlar ve fansız olunca mangala dönüyor. Örneğin en hafif sistem nexusta olmasına rağmen n5te menüde gezerken ısınma oluyor.

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoun

Selam millet iyi forumlar
    11 gün evvel g2 aldım malum 12 taksit imkanından yararlandım. Neyse şimdi benim şöyle bir sorum var G2 kullanıcılarına; facebook messenger, instagram, facebook, twitter sosyal ağ app'larında rahatsılık vermeyecek kadar bir ısınma söz konusu fakat ben bunun olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu sorun download yaparken de mevcut. Gel gelelim Candy crush, flappy bird hadi candyi geçtim de flappy bird oynarken sıcaklık ekrandan hissedilebilir bu denli basit bi uygulama için telefonun bu tarz tepki vermesi normal mi değil mi ? Siz böyle bir sorun yaşıyor musunuz ? Telefonda ters giden bi durum mu var ? + olarak dungeon hunter ı oynadığım zaman ise alevler içinde kalıyorum. Bu durumlar normal mi yoksa ben mi fazla kuruntu yapıyorum?

bu soyledigin sikintilar bende mevcut degil mevcut depolama alani 16gb kalan 2 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Orijinalden alıntı: Phoun

Selam millet iyi forumlar

bu soyledigin sikintilar bende mevcut degil mevcut depolama alani 16gb kalan 2 gb

şimdi sen böyle diyince iyice içime yer etti

edit: an itibariyle de uzun süreli(5dk) kamera kullanımında yine ısındığını farkettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoun -- 12 Şubat 2014; 9:34:06 >

• kesinlikle bir sikinti var... bence teknik servise başvur

• yarın vericem bakalım ne olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.