Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben nexus 5 çıkınca alacağım, çünkü nexus iyi bir hamle yaparsa g2 nin fiyatı 1000 lirayı görür
    ya da nexus hayal kırıklığına uğratır da bunun fiyatı 2000 e çıkarsa yandık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikosoft

quote:

Orijinalden alıntı: azeotrop

multitouch olmadığı yazılmış bazı sitelerde bunun doğruluğu nedir,birde güncelleştirmenin ne gibi faydası-zararı olabiliyor uygulamalar çalışmıyormu mesela iphone 3g de whatsapp kuramıyorum bu tarz durum oluşurmu ? Garanti olarak nasıl çalışıyor lgnin sevisi varmı türkiyede pek bilgim yok bu konuda, son olarakta fiyat performans ürünümüdür alınırmı karar veremiyorum

Güncelleme herzaman daha çok özellik demektir ,whatsapp gibi progrmları rahatlıkla kurabilirisn.
    Garanti olarak LG Türkiye servisi var Ayrıca Başarı servisleride LG Türkiye telefonlarına destek hizmeti sunuyor.Ürün şu anda f/p üründür. bulabilirsen 32gb al.

cevabınız için çok teşekkürler

• Arkadaşlar GG de kampanyayı görünce 100tl bonusla alayım dedim.ne göreyim hesabıma 1hafta geçerli %5 indirim çeki tanımlanmış.bununla tel. 1424tl ye indi.100de bonus 1324 tl oldu

Sizde bakın hesabınıza belki indirim falan vardır. Gerçi dün doğum güünümdü acaba oyüzden bana sürpriz falan mı yaptılar ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p@l@ -- 4 Ekim 2013; 0:06:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: p@l@

Arkadaşlar GG de kampanyayı görünce 100tl bonusla alayım dedim.ne göreyim hesabıma 1hafta geçerli %5 indirim çeki tanımlanmış.bununla tel. 1424tl ye indi.100de bonus 1324 tl oldu

Sizde bakın hesabınıza belki indirim falan vardır. Gerçi dün doğum güünümdü acaba oyüzden bana sürpriz falan mı yaptılar ki

Cevabı kendinizde bulmuşsunuz :) gittigidiyor doğum günlerinde %5 indirim kuponu veriyor. Bu arada mutlu yıllar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

ben nexus 5 çıkınca alacağım, çünkü nexus iyi bir hamle yaparsa g2 nin fiyatı 1000 lirayı görür
    ya da nexus hayal kırıklığına uğratır da bunun fiyatı 2000 e çıkarsa yandık

nexus 5in lg2 den iyi olmasının imkanı yok
    ki en iyi durumda lg2 ile aynı olmasını bekliyorduk
    fakat pil ve kamera durumunda baya düşük olucak malesef
  • Var mı konuyu takip edipte G2 alanlar ? şu ana kadar en ucuz bulabilen kaça aldı ?
  • 32gb hala piyasada yok galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

Var mı konuyu takip edipte G2 alanlar ? şu ana kadar en ucuz bulabilen kaça aldı ?

%5 indirim kuponu +100tl bonusla 1324tl / 6 taksite aldım.daha ucuza alan varsa beri gelsin
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulent35220 -- 4 Ekim 2013; 15:17:05 >
  • Dün GG de kliksanın satışı vardı.Bugün kaldırmış. İki oldu ıskalıyoruz bakalım. Hayırlısı
  • nexus 4 ü değiştirecem dayanamıyorum bu telefonu gördükce.
    3000 mah batarya beni benden alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

nexus 4 ü değiştirecem dayanamıyorum bu telefonu gördükce.

Güzel nexsus 4 'üme verdim yolu :D g2 için beklemedeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

nexus 4 ü değiştirecem dayanamıyorum bu telefonu gördükce.

Aynen. 3000 mah candir
  • avantajlı fiyat yok galiba yakınlarda
  • sıcak olmayabilir ama siyah rengi gelmiş hepsiburada'ya
    LG G2 16 GB 1599 - 100 tl Maxipuan = 1499 TL

• quote:

quote:

Var mı konuyu takip edipte G2 alanlar ? şu ana kadar en ucuz bulabilen kaça aldı ?

%5 indirim kuponu +100tl bonusla 1324tl / 6 taksite aldım.daha ucuza alan varsa beri gelsin

ben de aynı şekilde aldım ve ürün teslim edildi. Ayın 1 in de almıştım 3 ün de elime ulaştı. Bildiğimiz kliksa satıyor fatura 1499tl olarak kesilmiş. %5doğum günü indirimi+ 100tl bonus+ 17tl avantajix iadesiyse (%1.2) 1307 tl ye geldi. Fakat ben %5 indirimi forumdaki bir arkadaştan 15tl ye satın aldığım için hemen hemen sizin fiyatla aynı fiyata geldi. :) Telefon çok güzel ve fiyatı da cabası kesinlikle tavsiyedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

quote:

Orijinalden alıntı: tomreader2010

quote:

quote:

quote:

N11 den 1449 dan aldım 100 TL en para geri ödemesi beruby ve pepsi kodu ile 1340 a geldi

beruby nedir hocam pepsi kodu kaç tl biraz açıklarmısınız bir de en para

Beruby avantajix gibi aidatı yok 8 tl veriyor. Ama daha önce hiç para çekmedim. Pepsi de 11 TL indiriyor

teşekkürler hocam en parada kredi kartınızla ilgili sanırım

En para bankamatik kartı hocam konusu aktif şuan oraya bakın 100 TL Ye kadar geri veriyor paranı. Masrafı falanda yok bkm den taksitte oluyor

Acaba kaç taksit yaptırdınız? Bu bkm den taksit konusun bilmiyordum bizi aydınlatır mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: ysbozkurt

quote:

quote:

doğum günü çekini nasıl dekgetirdin merek ettim

geçen gün doğum günümdü.ama böyle bir uygulama olduğunu ben bilmiyordum.tamamen tesadüf.

• quote:

Orijinalden alıntı: holocaust54

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

N11 den 1449 dan aldım 100 TL en para geri ödemesi beruby ve pepsi kodu ile 1340 a geldi

beruby nedir hocam pepsi kodu kaç tl biraz açıklarmısınız bir de en para

Beruby avantajix gibi aidatı yok 8 tl veriyor. Ama daha önce hiç para çekmedim. Pepsi de 11 TL indiriyor

teşekkürler hocam en parada kredi kartınızla ilgili sanırım

En para bankamatik kartı hocam konusu aktif şuan oraya bakın 100 TL Ye kadar geri veriyor paranı. Masrafı falanda yok bkm den taksitte oluyor

Acaba kaç taksit yaptırdınız? Bu bkm den taksit konusun bilmiyordum bizi aydınlatır mısın?

taksit seçeneği çıkıyor ancak taksit yapmıyor, müşteri temsilcisinin dediğide finansbank cardfinans olarak gördüğü için o şekilde çıkıyordur bkmexpress te. encard bankamatik kartı olduğu için taksit yapmaz hesabınızdaki para kadar alışveriş yapabilirsiniz şeklinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: cryuntillastbreath

quote:

quote:

ben de aynı şekilde aldım ve ürün teslim edildi. Ayın 1 in de almıştım 3 ün de elime ulaştı. Bildiğimiz kliksa satıyor fatura 1499tl olarak kesilmiş. %5doğum günü indirimi+ 100tl bonus+ 17tl avantajix iadesiyse (%1.2) 1307 tl ye geldi. Fakat ben %5 indirimi forumdaki bir arkadaştan 15tl ye satın aldığım için hemen hemen sizin fiyatla aynı fiyata geldi. :) Telefon çok güzel ve fiyatı da cabası kesinlikle tavsiyedir.

n11 1400lerde kalırsa fiyat 100tl çek falan kullanıp birde enpara kullanıp 1200e alabilirim belki :P

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.