Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokayozyer

quote:

Orijinalden alıntı: tomreader2010

quote:

Orijinalden alıntı: gokayozyer

öyleyse en iyi fiyat n11'in fiyatı gibi duruyor...

fiyat çok çabuk indi gibi geldi hocam ya 1600 den ön talep aldılar şimdi 1430 bundan sonra artışmı olur düşüş devam mı eder acaba

ya ne zormuş karar vermek.. bende bi andiroid sevdasına düştüm , hanıma aldık bi huwaie301, kurcaladım biraz hoşuma gitti. e almışken bi şeye benzesin dedik şimdide deli danalar gibi bi oaraya bi buraya koşturuyoruz.
    her nette oturup sağı solu kolluyoruz kafayı yiyecem..

aynen valla optimus g alalım derken bu çıktı bakalım bunu incelerken daha neler çıkacak

• Selam arkadaşlar

Ben de G2'yi sıkı takibe aldım, günde brikaç defa fiyatları kontrol eder oldum.
    32 gb siyah arıyor/bekliyorum.

Ayrıca 2 hafta sonra Nexus 5 çıkacak, "ACABA" diyorum!
    2 hafta beklemekle sanırım birşey kaybetmem, zaten 32gb siyah yok gibi bişey
  • N11'de kullanabilecek çek falan mevcut mu?

Fiyat 1439 gözüküyor daha ucuza getiremez miyiz?
  • G Pro için mevzi almıştım. Ansızın G2 çıktı. Derken Nexus 5. Of offf
  • Ben teknosa siparişimi iade ettim. Nexus 5 i bekliyorum. Çıksın sonra kararımı verecem. Büyük ihtimalle Lg G2 den daha ucuz olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir6168

N11'de kullanabilecek çek falan mevcut mu?

Fiyat 1439 gözüküyor daha ucuza getiremez miyiz?

7 sinde çekler tanımlanacak. 100 liralık çeklerle süper olur birde garanti iyiyse daha süper olur
    Bende karar veremedim teknosadan 100 worldpuanlamı alsam beklesemmi diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyr@mid

net bilgiler yazmayınca ortalık karışıyor beyler, 'bence' li 'sanırım' lı cümleler ileriye götürmüyor.

teknosa ve banka ile konuştum; çek ve world puan beraber VERİLMİYOR.
    teknosa ile 15dk konuştum; TEKNOSADAN ALINAN G2 LERE LG kılıf VERMİYORMUŞ. 'İsterseniz imei verebilirim, denedik' dedi satıcı.

Bende Lg ile görüştüm 2 gün önce bana teknosayı tavsiye etti. Diğerleri kendileri getiriyor teknosa bizden alıyorlar dedi.
    Kılıf için hb yi kabul etmişler teknosayı hayli hayli etmeleri gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smnkz

quote:

net bilgiler yazmayınca ortalık karışıyor beyler, 'bence' li 'sanırım' lı cümleler ileriye götürmüyor.

teknosa ile 15dk konuştum; TEKNOSADAN ALINAN G2 LERE LG kılıf VERMİYORMUŞ. 'İsterseniz imei verebilirim, denedik' dedi satıcı.

Bende Lg ile görüştüm 2 gün önce bana teknosayı tavsiye etti. Diğerleri kendileri getiriyor teknosa bizden alıyorlar dedi.

iyi de lg kampanyaya.basvuran ilk 2222 kisi dedi.ben n11.comdan alsam bana.kilif vermezse sacma olmaz mi?teknosaya ne diye vermemisler cok garip geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok büyük ihtimalle öyle olacak,
    En basitinden 4.4 kit kat olacak Nexus 5 te

32 GB G2 dusunuyorum , o da 1800 civarlarıydı, Nexus 5'in de bu civarlarda olmasını bekliyorum.
    Çok değil 2 hafta daha bekleyeceğiz.

Merak edenler için

Nexus 5 specs.

GENERAL 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
    3G Network HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100
    HSDPA 900 / 2100
    4G Network LTE
    SIM Nano-SIM
    Announced Exp. announcement 2013, Ocober
    Status Rumored. Exp. release 2013, October
    BODY Dimensions 131.9 x 68.2 x - mm
    Weight -
    DISPLAY Type True HD IPS Plus capacitive touchscreen, 16M colors
    Size 1080 x 1920 pixels, 5.0 inches (~441 ppi pixel density)
    Multitouch Yes
    SOUND Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
    Loudspeaker Yes
    3.5mm jack Yes
    MEMORY Card slot No
    Internal 16/32 GB storage, 3 GB RAM
    DATA GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
    EDGE Class 12
    Speed DC-HSDPA, 42 Mbps; HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps; LTE, Cat3, 50 Mbps UL, 100 Mbps DL
    WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi hotspot
    Bluetooth Yes, v4.0 with A2DP
    NFC Yes
    USB Yes, microUSB (SlimPort) v2.0
    CAMERA Primary 8 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash
    Features Geo-tagging, touch focus, face detection, photo sphere
    Video Yes, 1080p@30fps
    Secondary Yes, 1.2 MP
    FEATURES OS Android OS, v4.4 (KitKat)
    Chipset Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800
    CPU Quad-core 2.3 GHz Krait 400
    GPU Adreno 330
    Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
    Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS
    Browser HTML5
    Radio No
    GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS
    Java Yes, via Java MIDP emulator
    Colors Black, White
    - Wireless charging
    - SNS integration
    - Active noise cancellation with dedicated mic
    - MP4/H.264/H.263 player
    - MP3/WAV/eAAC+/AC3 player
    - Organizer
    - Image/video editor
    - Document editor
    - Google Search, Maps, Gmail,
    YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa
    - Voice memo/dial/commands
    - Predictive text input
    BATTERY Non-removable Li-Po 2300 mAh battery

G2 specs

GENERAL 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
    3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
    4G Network LTE 900 / 1800 / 2100 / 2600 / 850
    SIM Micro-SIM
    Announced 2013, August
    Status Available. Released 2013, September
    BODY Dimensions 138.5 x 70.9 x 8.9 mm (5.45 x 2.79 x 0.35 in)
    Weight 143 g (5.04 oz)
    DISPLAY Type True HD-IPS + LCD capacitive touchscreen, 16M colors
    Size 1080 x 1920 pixels, 5.2 inches (~424 ppi pixel density)
    Multitouch Yes
    Protection Corning Gorilla Glass 2
    SOUND Alert types Vibration, MP3, WAV ringtones
    Loudspeaker Yes
    3.5mm jack Yes
    - Dolby mobile sound enhancement
    MEMORY Card slot No
    Internal 16/32 GB, 2 GB RAM
    DATA GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
    EDGE Class 12
    Speed HSDPA, 42 Mbps; HSUPA, 21 Mbps; LTE, Cat4, 50 Mbps UL, 150 Mbps DL
    WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot
    Bluetooth Yes, v4.0 with A2DP, LE
    NFC Yes
    Infrared port Yes
    USB Yes, microUSB v2.0 (SlimPort), USB On-the-go, USB Host
    CAMERA Primary 13 MP, autofocus, LED flash, check quality
    Features Simultaneous video and image recording, geo-tagging, face detection, optical image stabilization, HDR
    Video Yes, 1080p@60fps, HDR, stereo sound rec., video stabilization, check quality
    Secondary Yes, 2.1 MP, 1080p@30fps
    FEATURES OS Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)
    Chipset Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800
    CPU Quad-core 2.26 GHz Krait 400
    GPU Adreno 330
    Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass
    Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS
    Browser HTML5
    Radio Stereo FM radio with RDS
    GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS
    Java Yes, via Java MIDP emulator
    Colors Black, White
    - Active noise cancellation with dedicated mic
    - SNS applications
    - MP4/DviX/XviD/H.264/H.263/WMV player
    - MP3/WAV/FLAC/eAAC+/AC3/WMA player
    - Photo viewer/editor
    - Document viewer
    - Organizer
    - Voice memo/dial/commands
    - Predictive text input
    BATTERY Non-removable Li-Po 3000 mAh battery

• nexusu beklemek için bir kaç neden yazabilirmisiniz ağalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: smnkz

quote:

iyi de lg kampanyaya.basvuran ilk 2222 kisi dedi.ben n11.comdan alsam bana.kilif vermezse sacma olmaz mi?teknosaya ne diye vermemisler cok garip geldi

anlaşmaları gereği sadece 1 hediye veriliyormuş. yani ya çek ya da kılıf gibi.

denilen o. imei vereyim, biz denedik dedi, inandım.

• pausanias kullanıcısına yanıt
    hocam 2 sene galaxy nexus kullandim android 4.1.2ye kadar mutluyduk.hersey guzeldi her gelen update gercekten bir update idi ilerleme vardi.

4.2 ne zaman geldi iste o zaman vanilla android ile ilgili fikrim degisti.nexus u kullananlar bilir ilk yuz takibi sayesinde cok komik videolar cektigimiz kamera ozelligini kaldirdilar 4.1de.

4.2ve sonrasi butun updateler kafi gelmedi gnex e.rezildi.diger telefonlardan farki akici olmasi ve photosphere idi.ki yuz takibi ile yapilan efektler de yoktu.

dusundum baktim xperia samsung lg bir suru ozel yazilim koyuyor.mesela qslide quick memo ust uste uygulama calistirma vesaire .alirim bunlardan update etmem kasacaksa ust surumu.elimde daha fazla ozellik olur daha yaratici kullanabilirim telefonu.hem guncellemedigim icin de ilk surumde kullanirim.sonucta nexus da 5 guncelleme alip bu guncellemelerin hicbiri minor fix otesine gecmiyorsa bana yeni bir arayuz yeni yazilimsal ekler vermiyorsa gider lgden bir suru ek yazilimi olan telefonunu alirim guncellemegelmezse uzulmem.

vanilla android sadece akici ve arayuz dahil buyuk guncellme geldiginde eglenceli o da 2 yilda bir nerdeyse

• alanlara bir sorum olacak:
    telefonu beyaz sipariş ettim ama kılıfı siyah istiyorum, zira ellerim tozlu olduğunda (ki oluyor genelde) beyaz kılıfı kirletmekten endişe ediyorum. tekstil gibi görünüyor, yakından deneme fırsatım olmadı :) yanılıyor muyum? note 2 flip cover devamlı kirleniyordu da.
  • Arkadaşlar Biraz evvel Siyah LG G2 Aldim lg turkiye garantili buradaki link verilen sayfadan aldim n11 den Nakite çevirmek istiyorum 1350 Den vericem istanbul içi pazarlik yok
  • 2300 mah lık nexus 5 bence pek iddalı sayılmazG2 yi bende bayrama kadar kovalayacağım world ile güzel bir fiyata alırım inş.
  • quote:

hocam 2 sene galaxy nexus kullandim android 4.1.2ye kadar mutluyduk.hersey guzeldi her gelen update gercekten bir update idi ilerleme vardi.

4.2 ne zaman geldi iste o zaman vanilla android ile ilgili fikrim degisti.nexus u kullananlar bilir ilk yuz takibi sayesinde cok komik videolar cektigimiz kamera ozelligini kaldirdilar 4.1de.

4.2ve sonrasi butun updateler kafi gelmedi gnex e.rezildi.diger telefonlardan farki akici olmasi ve photosphere idi.ki yuz takibi ile yapilan efektler de yoktu.

dusundum baktim xperia samsung lg bir suru ozel yazilim koyuyor.mesela qslide quick memo ust uste uygulama calistirma vesaire .alirim bunlardan update etmem kasacaksa ust surumu.elimde daha fazla ozellik olur daha yaratici kullanabilirim telefonu.hem guncellemedigim icin de ilk surumde kullanirim.sonucta nexus da 5 guncelleme alip bu guncellemelerin hicbiri minor fix otesine gecmiyorsa bana yeni bir arayuz yeni yazilimsal ekler vermiyorsa gider lgden bir suru ek yazilimi olan telefonunu alirim guncellemegelmezse uzulmem.

vanilla android sadece akici ve arayuz dahil buyuk guncellme geldiginde eglenceli o da 2 yilda bir nerdeyse

Yaklaşım ve düşünce mantıklı, genel olarak görüşüne katılıyorum da aklımı kurcalayan konu, Nexus 5 için nasıl bir satış stratejisi geliştirecekleri ?

Bakıldığı zaman G2 den aman aman bir farkı yok, 1 gb ram fazlalılığı ve çok az hızlandırılmış işlemcisi dışında, yanılıyorsam lütfen uyarın.

Kalkarlar da 1800+ fiyat koyarlarsa kesinlikle orada durup düşünmek lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: byjovii

Arkadaşlar Biraz evvel Siyah LG G2 Aldim lg turkiye garantili buradaki link verilen sayfadan aldim n11 den Nakite çevirmek istiyorum 1350 Den vericem istanbul içi pazarlik yok

Çok afedersin ama amacın ne ?
    Taksitli nakit avans çek neredeyse aynı hesap oluyor yine, nasıl bi fantezi seninkisi anlamadım ki.

quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

2300 mah lık nexus 5 bence pek iddalı sayılmazG2 yi bende bayrama kadar kovalayacağım world ile güzel bir fiyata alırım inş.

Hocam 2300 mah ile 3000 mah arasında gerçekten iyi bir fark var, bu aradaki fark günü telefon hala açık bir şekilde bitirebilmemizi sağlar diye düşünüyorum.

bir diğer konu da G2 ile Nexus 5 in arasında tercih yapmak için, fiyat farkı asıl ve belirleyici neden olacak diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pausanias -- 2 Ekim 2013; 4:22:43 >

• Gittigisiyor kliksa kullanıcısından alıp ürünü elnw geçen yada kargo bilgisi alan arkdaş var mı? Kaç günde kargoya veriliyor kargo bilgileri nezaman giriliyor gittigidiyor sistemine?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pausanias kullanıcısına yanıt
    hic konusulmadi burada.sanirim ama gecmisteki nexus 4 un tr.ye gelisine bakalim hatta galaxy nexus un gelisine de bakalim

gnex 2400liradan girdi aylarca 1800den satiilmaya calisildi.
    nexus 4 asiri iddiali bir fiyattan gelmedi.ve lansmandan sonra hemen gelmedi 2ay sonra geldi diye hatirliyorum.lg kendi urettigi nexus u diger modellerini fiyat olarak ezmeyecek sekilde konumlandiriyor.

nexus 5 ise 3gb ram disinda hicbir seyle beni cezbetmiyor.Allah bilir ne zaman Turkiye ye sokarlar.

ayrica nikon lens kullanilacagi falan yaziyordu ama ben sanmiyorum nexus cihazlarda kamera vasat oluyor.ois falan olmayacak bence kamerada.

son olarak yine nexus cihazlar yazilim olarak cok sade bu sadelikten biktim bir farki yok eksigi var artik .uretemiyorsun cihazda bu sade arayuzde.mesaj yaz email at oyun oyna kapat ac 2000liraya yakin butce fazla degil mi bunun icin?

lg nin programlarinin muadili de yok.oldu da kurdun diyelim.extradan ram kullanir stabil calismaz.

nexus 2sene boyunca cok severek kullanmis biri olarak beni yeni nexus sasirtmayacak heyecanlandirmayacak

• quote:

hic konusulmadi burada.sanirim ama gecmisteki nexus 4 un tr.ye gelisine bakalim hatta galaxy nexus un gelisine de bakalim

gnex 2400liradan girdi aylarca 1800den satiilmaya calisildi.
    nexus 4 asiri iddiali bir fiyattan gelmedi.ve lansmandan sonra hemen gelmedi 2ay sonra geldi diye hatirliyorum.lg kendi urettigi nexus u diger modellerini fiyat olarak ezmeyecek sekilde konumlandiriyor.

nexus 5 ise 3gb ram disinda hicbir seyle beni cezbetmiyor.Allah bilir ne zaman Turkiye ye sokarlar.

ayrica nikon lens kullanilacagi falan yaziyordu ama ben sanmiyorum nexus cihazlarda kamera vasat oluyor.ois falan olmayacak bence kamerada.

son olarak yine nexus cihazlar yazilim olarak cok sade bu sadelikten biktim bir farki yok eksigi var artik .uretemiyorsun cihazda bu sade arayuzde.mesaj yaz email at oyun oyna kapat ac 2000liraya yakin butce fazla degil mi bunun icin?

lg nin programlarinin muadili de yok.oldu da kurdun diyelim.extradan ram kullanir stabil calismaz.

nexus 2sene boyunca cok severek kullanmis biri olarak beni yeni nexus sasirtmayacak heyecanlandirmayacak

g.nexus kullanıcısı olarak aynı durumdayım.

nexus 5'le değişirim diyordum da LG üretimi Nexuslar, G modellerinin ucuzu, daha kötüsü, düz arayüzlüsü olarak konumlandırılır oldu. Çok can sıkıcı bir durum.

G2>n5
    3000mAh-2300mAH çok ciddi bir fark.
    8mp kamera ile 13mp OIS kamera arasında 2 sene teknoloji farkı var desek yeridir.
    nexus 4'ün aynı donanımla yaşadığı problemler, g'ye karşı geçilmesi de, ses sıkıntısı, bildirim problemi falan filanda n4 sahiplerini isyan ettirirken lg optimis g sahiplerini memnun.
    n5'te 3gb ram varda benim her türlü oyunu oynadığım laptopumda 4gb ram var ve yeterken telefonda 3gb'a olan ihtiyaç? olsun zararı yok tamamda performansta bir artış sağlaması güç. yazılımı şişirmeseler telefonlara 1gb ram bile yeter ama.. (gta 5 vs abarta abarta bitiremediğimiz oyunlar ps3'te 512mb ram'de çalışmakta)

NEXUS UPDATE avantajından da bahsedelim.
    + olarak galaxy nexus kullanıcısı olarak uzun süre update alma olayınında bir sınırı olduğunu kabul ettim diyebilirim.
    4.1 geldiğinde telefon uçuyordu evet hoş ama 4.2,4.3 telefona ekstra çok bir özellik vermiyip kastırıyor.

yani yeni telefon aldığınızda güncelleme alsın şarjı az gitsin, kassın kimse istemez. android 4.1'den 4.2 yada 4.3'e geçince çokta birşey olmuyor. bu olay yerine atıyorum htc sense kullanabilip güncelleme almamayı tercih edebilirim.

lg g2'nin dahili arayüzü, özel programları. root izni alma, ROM yükleme derdi olmadan ekranının dokunarak açılıp kapanması gerçekten önemli avantajlar.

lg g2 şu an için telefon dünyasının en tepesinde duruyor.
    nexus 5 çıktığında junior model olarak çıkacak gibi.
    s4-htc one'dan 6 ay sonra çıkıp snapdragon s800-3gb ram haricinde artısı değil eksileri olan bir telefon almak istenir mi emin değilim.

ha lg g2'nin fiyatı da bu noktada önemli.
    2000tl olsaydı lg g2.

tercihim nexus 5 olurdu. abd'den getirdiğinizde 16gb için 380dolar+150tl kayıt masrafıyla.930 lira etmekte. getirecek kişi+pasaport kaydı ile 1100tl'yi bulacak.

halbuki g2 türkiye'de 1440a bile bulunur haldeyken. tr garantisi kayıt cart curt uğraşmadan alınabiliyor.

hem fiyat/performans hemde en iyi performansta g2 pazarın en iyisi konumunda. n5'in çıkması türkiye'ye gelmesi aralık'tan önce de olmayacak, stok sıkıntıları da olabilir aklınızda bulunsun.

ben nexus 5 lansmanına kadar bekleyecem. pil-kamera konularında açıklama bir değişiklik olmazsa, telefon gene boş arayüzle çıkacaksa tercihim lg g2 olucak.

• 1450 tl ye basarı garantili beyaz 16 gb almış bulunmaktayım 4s e 800 tl ye almaları beni lg almaya ikna etmelerine sebep oldu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.