Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün teknosadan bakayım dedim kalmamış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: asilkan_25

Askere gitmeyeydim alcaktım

Daha iyi ya dondugunde alirsin 1000 TL'den.

Hiç de 1000 TL'ye düşeceğini sanmıyorum. En son 1299 TL'ye kadar düşer fakat 1 yılı geçer.
  • Arkadaşlar hb deki G2 nin garantisi ne acaba?
  • smnkz kullanıcısına yanıt
    SNG iletişim.
  • Teknosa'da worldpuanlı kampanya başladı. 100 TL'de çek veriyor ama bu iki kampanya birleşmiyormuş.
    Alsak mıki worldpuan'la??
  • quote:

Orijinalden alıntı: britony

Teknosa'da worldpuanlı kampanya başladı. 100 TL'de çek veriyor ama bu iki kampanya birleşmiyormuş.

Hocam garanti olarak teknosa mı yoksa hepsiburadamı daha iyi olur?
  • Vallahi bir fikrim yok ama teknosadaki LG Türkiye garantili olsa gerek.
    Ben de yorum bekliyorum.
  • quote:

Vallahi bir fikrim yok ama teknosadaki LG Türkiye garantili olsa gerek.
    Ben de yorum bekliyorum.

Hocam teknosa da world kampanyası nerede göremedim? Duyum mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gepe

quote:

Vallahi bir fikrim yok ama teknosadaki LG Türkiye garantili olsa gerek.
    Ben de yorum bekliyorum.

Hocam teknosa da world kampanyası nerede göremedim? Duyum mu?

Sizi Buraya alalım...

• britony kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, akıl akıldan üstündür diye boşuna dememişler teknosaya bakıp duruyorum banka sitesi hiç aklıma gelmiyor
  • quote:

Eyvallah hocam, akıl akıldan üstündür diye boşuna dememişler teknosaya bakıp duruyorum banka sitesi hiç aklıma gelmiyor

Rica ederim ne demek
    Hocam cehaletimi mazur gör bir sorum daha olacak. Bu çek ve puan kampanyasının birleşmeyeceği hususunu nereden öğrendin? İkisi birden olmuyorsa ben puan istiyorum, çekden ziyade lakin birleşir birleşmez mevzunu göremedim, Birde bu 2 günlük kampanya akside belirtilmemiş sanki birleşir gibi geliyor bana ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gepe -- 30 Eylül 2013; 12:22:02 >
  • quote:

Hocam cehaletimi mazur gör bir sorum daha olacak. Bu çek ve puan kampanyasının birleşmeyeceği hususunu nereden öğrendin? İkisi birden olmuyorsa ben puan istiyorum, çekden ziyade lakin birleşir birleşmez mevzunu göremedim, Birde bu 2 günlük kampanya akside belirtilmemiş sanki birleşir gibi geliyor bana ???

Şimdi de BURAYA alalım
    En alttan bir üstteki maddede diyor ki;

quote:

500 TL ve altı siparişlerde, Kurumsal hediye kartları ile verilen siparişlerde ,Hediye çeki / Promosyon kodu kullanılarak verilen siparişlerde, Hediye çeki kazanılan siparişlerde, Beyaz Esya Solo ürünlerinde, Televizyon ve Ses Sistemi ürünlerinde, Axess %10 Chip Para, %10 WorldPuan, %10 Bonus kampanyasının geçerli olduğu ürünlerde, Ürün detay sayfalarında "Bu üründe hediye çeki kampanyası geçerli değildir" bilgisi bulunan ürünlerde, ürün görselinde hediye çeki bilgisi olmayan ürünlerde, teknosa.com'a özel Hediye Çeki verilmemektedir.

Eyvallah kardeşim , yordum seni çok teşekkürler.
  • Fiyatının dibe vurmasını bekleyen arkadaşlar optimus g ve g pro fiyatlarına baksınlar ve karar versinler. Bikaç aya anca 1500'e iner puan muan ne gelirse artık. Bence samsung gibi saçma salak fiyatlarla sokmuyorlar. Ederi neyse onla girdi. Az bişey düşer kalır öyle diye düşünüyorum. Tabi savaş mavaş çıkarmazsa bizimkiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smnkz

quote:

Teknosa'da worldpuanlı kampanya başladı. 100 TL'de çek veriyor ama bu iki kampanya birleşmiyormuş.

Hocam garanti olarak teknosa mı yoksa hepsiburadamı daha iyi olur?

Hocam hepsiburada LG Türkiye Garantili, 2 Yıl.
  • quote:

flipcover yok su cihazin beyazini dayadilar tr ye.

siyah 32gb siyah flip cover yoksa yokum.

su videoda beyaz alinmasi icin ne kadar sey saydi logo gorunuyormus beyazda.arkasi belli oluyormus hangi modeli kullandigimiz belli oluyormus ondan beyaz tercihiymis.su videoyu ceken elemani gorsem tokat manyagi yapmazsam serefsizim.

millete hava yapmak icin beyaz alicak resmen.sanki beyazi bir bu anguta ozel yaptilar kendini baskalari gorunce farkli hissedecek.

beyaz kullananlara ve sevenlere lafim yok sadece bu iphonecu triplerine isyanim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 30 Eylül 2013; 14:28:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Hocam Ön siparişle birlikte verilen kılıf olayı yok değil mi bunlarda?
    Birileri kılıf kampanyasını Lg Türkiye yaptı o nedenle tüm paketlerden çıkıyor falan demişti.
    Var mı bilginiz?
  • quote:

Hocam Ön siparişle birlikte verilen kılıf olayı yok değil mi bunlarda?
    Birileri kılıf kampanyasını Lg Türkiye yaptı o nedenle tüm paketlerden çıkıyor falan demişti.
    Var mı bilginiz?

benım bu konudakı tek bilgim lg ye mesaj atıyordunuz oradan size sınırlı sayıda kılıftan bırısını gonderıyorlardı.Oyle bır kampanyaları vardı.Ama her kutudan kılıf çıktığı bilgisini hiç duymadım.
  • cepdukkan fiyatı 1599 a çıkardı. alçaklar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.