Şimdi Ara

Lg G2 hepsiburada vs bimeks

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Atkadaşlar lg g2 32 gb beyaz modelini almayi dusunuyorum. Biraz baktim fiyatlara hepsiburada da 1250 tl fiyat var ama bimeks teknosa gold magazalarinda 1600 tl fiyat var fiyatin bu kadar oynamasinin sebebi nedir ? Hepsiburada dan alirsam sikinti cikar mi garanti vs konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• trfurkan60 kullanıcısına yanıt
    1250 de birşeymi 1000tl'ye bile var.http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-lg-d802-g2-16gb-fiyati,1333750.html

fiyat farklılığı

1- ithalatçı farklılığından kaynaklanıyor. hepsiburada paralel ithalattır. garantisini delta servis yapar. evet garantisi vardır ama servisin biraz sorunlu olduğu söyleniyor. teknosa, bimeks gibi yerlerde ise distribütör garantili, yani resmi LG garantisidir.
    2- teknosa, bimeks gibi firmalar kar elde amaçlı telefonları olduğundan daha pahalıya satar.

benim önerim, paralel ithalat al. 1000-1200tl verirsin, lg g2 zaten çok sorun çıkaran bir telefon değil. lg g2'nin en büyük sorunu dandik malzeme kalitesi ve ekranının çok çabuk kırılabilmesi. ama zaten ekran kırıldımı hiç bir garanti bunu karşılamayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: revision

1250 de birşeymi 1000tl'ye bile var.http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-lg-d802-g2-16gb-fiyati,1333750.html

fiyat farklılığı

1- ithalatçı farklılığından kaynaklanıyor. hepsiburada paralel ithalattır. garantisini delta servis yapar. evet garantisi vardır ama servisin biraz sorunlu olduğu söyleniyor. teknosa, bimeks gibi yerlerde ise distribütör garantili, yani resmi LG garantisidir.
    2- teknosa, bimeks gibi firmalar kar elde amaçlı telefonları olduğundan daha pahalıya satar.

benim önerim, paralel ithalat al. 1000-1200tl verirsin, lg g2 zaten çok sorun çıkaran bir telefon değil. lg g2'nin en büyük sorunu dandik malzeme kalitesi ve ekranının çok çabuk kırılabilmesi. ama zaten ekran kırıldımı hiç bir garanti bunu karşılamayacak.

Katılıyorum,Bizdeuygun fiyatlarına bir bakin

• hepsiburada'dan al gitsin
  • aynen bende takipteyim, distrübitör 1200segmentine düşse fırsatı kçırmıcam
  • Eyvallah arkadaşlar sağolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.