Şimdi Ara

LG G2 Arka Kamera Camım çizildi.. Çözüm önerileriniz.!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
8.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • henüz 1 haftalıkken başlayan ve her geçen gün artan bu çzikler sinirimi bozuyor artık.
    İnce kılcal çizikler ver çekime etki etmeselerde ileriisi için gözüm korkuyor. İşin ilginci slim armor kılıf kullanıyorum..
    Ne önerirsiniz kamera camı değişmeden ne yapabilirim ..
    Daha önceki konualrdan birinde bu polywatch diye bir jelden bahsedilmiş bu tarz şeyler deneyen var mı..
    YArdımlarınızı bekliyorum .. Kendiim resimlerini çekemeidm ama benzer bir durumda paylaşılan fotoyu koyuyorum
     LG G2 Arka Kamera Camım çizildi.. Çözüm önerileriniz.!!

• bunlarda cizilmeye dayanıklı cam var nasıl becerdin acaba çok merak ettim doğrusu bende slim armor kullanıyorum 2-3 milim bir boşluk oluyor zaten herhangi bir zemine bile koysan çizilmesi zorlaşıyor. anahtarla falan aynı cebinede koymuyorsundur heralde?
  • yok sadece çok parmak izi bırakıyor ve bende devamlı siliyorum malum tuşlar arkada belki de ondan oldu
  • Aslina bakarsan olmanasi gereken bir durum bilmiyorum kamera netligini bozarmi ama ekran koruyucuyu o boyutlarda kesip oraya yapisrirabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu camın çizilmediği iddia ediliyor telefon satarken. Gönderin servise "çizilmez dediğiniz cam normal kullanımda çizildi" diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Bu camın çizilmediği iddia ediliyor telefon satarken. Gönderin servise "çizilmez dediğiniz cam normal kullanımda çizildi" diye.

+1, hakkınızı arayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servise verin degistirsinler...

Simdi bende baktim benimki beyaz olunca parlak degil o bolum kilcal bir cizik gorunmuyor belki parlak siyahin dezavantajidir

• Ya Servise verdiğimde kullanacak telefonum yok o sebeple göndermiyorum. Bir de paralel İthalat olunca delta servis bakıyor pek güven vermiyor..

• bukibuks kullanıcısına yanıt
    Servis iyi çözümdür. Hatta yedek telefon da vermeleri lazım bu durumda. Ama paralel ithalat olarak aldıysan sıkıntı. Para isterler büyük ihtimalle
  • Benim de cizildi serviste degistirdim 80tl verdim okadar dikkat etmeme ramen 1 haftada yine cizikler olsuşmaya basladi dandik bir telefon milleti kandıriyolar

• Kameranin oldugu yeri posetledim yinede fayda yok tirnakla cizilecek

• quote:

Orijinalden alıntı: varool_07

Benim de cizildi serviste degistirdim 80tl verdim okadar dikkat etmeme ramen 1 haftada yine cizikler olsuşmaya basladi dandik bir telefon milleti kandıriyolar

Adam bu mesaj icin uye olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • safir cam nasıl çiziliyor?
    ben de s4 var tek kılcal çizik yok.

Bir zamanlar P970 de japonya da ki seriler haricinde olan ülkeler de
    Gorilla glas yoktu, acaba ülkeye göre farklı bir gönderim mi yapıyor lg?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 9 Nisan 2014; 13:58:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera camı her ne kadar safir gibi gözükmesede, polywatch ürünü işe yarar mı? Benim kamera camımda çizildi.
  • Herkez bilsin alırken dikkat etsin

• quote:

Herkez bilsin alırken dikkat etsin

Samsung corp.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nick degisimi

quote:

Herkez bilsin alırken dikkat etsin

Samsung corp.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukibuks

yok sadece çok parmak izi bırakıyor ve bende devamlı siliyorum malum tuşlar arkada belki de ondan oldu

sildigin nesne neydi

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    gözlük bezim
  • gozuk bezi senin cama ozel olarak verilmis bir bez... o bezle butun camlar silinnez..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.