Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (4029. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40274028402940304031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 500 lirayı öylece verince insan orijinal almak istiyor
    şunun fiyatı 50 TL nasıl bir koruma sağlıyor acaba? değer mi almaya hocam
    http://www.bufflabsturkiye.com/products/buff-labs-shock-absorption-br--lg-g2.html

@DevrimSeven60
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Orijinalden alıntı: eylz93

Kullandıkça pil daha da iyileşiyor gibi, gerçekten mükemmel...

LG G2 ANA KONU

Yok artık, kullanım detaylarını yazar mısın?

Hangi rom?
    Parlaklık, internet wifi oyun vs?

Cihazı 1 ay önce aldım hocam yani Rom falan kurmadım.

1 saat YouTube'dan video izledim.
    1 saat civarı WhatsApp.
    30-45 dakika İnternet(Kendi Tarayıcısı).
    Diğer kalan sürede Google+, diğer programlar...

Telefonda daima Mobil Veri ve Senkronizasyon açık.Ama Wi-Fi'ye bağlandığımda Mobil Veri'yi kapatıyorum. Parlaklık Otomatik'de.

Sonuçlar beni de şaşırtıyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam genşler uzun zamandır yazmıyodum cünkü telefonumdan gaayet memnunum bir adet sorunum var şimdi ama. almanya 20d romu yüklü telefonda. lg nin kendi radyosu hosuma gitmiyor stereo falan vermiyo sesi ince ayar zor yapılıyo o yüzden spirit fm ul apk sini indirip kurdum ama çalışmıyor radyo calısıyor kulaklıktan ses gelmiyor bunun nedeni ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

500 lirayı öylece verince insan orijinal almak istiyor
    şunun fiyatı 50 TL nasıl bir koruma sağlıyor acaba? değer mi almaya hocam
    http://www.bufflabsturkiye.com/products/buff-labs-shock-absorption-br--lg-g2.html

@DevrimSeven60

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet_maa27

quote:

quote:

quote:

Günaydın.

Telefonu alali 5 ay oldu ilk 2 ay quick windows kilif aldim onu kullandim. 2 ay sonunda slim armora yoneldim. Gg'dan 29tlye aldim yaninda ekran koruyucu ile. Kilif replika, ama yinede orjinal ile farkini anlamak imkansiz. Ayni derecede koruyor. Orjinalinide arkadasimdan aldim kullandim bir gün hicbir farki yok..

Isındıginda sorun yasatmaz benim telefonum cok isinmiyor oyun oynamiyorum.

Saolun hocam .yazmayı unutmuşum pardon.kaç günde geldi kılıf hocam bir de kapıda ödeme yapma şansımız var mi

Kapıda ödeme var mı bilmiyorum ben ininal card ile aldım, güvenilir bir satıcıydı. 1 gün içerisinde elinizde oluyor. Örnein çarşamba verseniz perşembe elinizde olur, daha doğrusu 1 gün de kargoya verilir, yakınlık uzaklığa göre değişebilir süre

Saolun hocam.Orjinali ile çok fark var arada degmez o zaman heralde

Bence değmiyor hocam, bir ara indirim ile 35tlye geliyordu, o zaman alınabilirdide şimdi cidden çok gereksiz
  • quote:

quote:

quote:

Kullandıkça pil daha da iyileşiyor gibi, gerçekten mükemmel...

LG G2 ANA KONU

Yok artık, kullanım detaylarını yazar mısın?

Hangi rom?
    Parlaklık, internet wifi oyun vs?

Cihazı 1 ay önce aldım hocam yani Rom falan kurmadım.

1 saat YouTube'dan video izledim.
    1 saat civarı WhatsApp.
    30-45 dakika İnternet(Kendi Tarayıcısı).
    Diğer kalan sürede Google+, diğer programlar...

Telefonda daima Mobil Veri ve Senkronizasyon açık.Ama Wi-Fi'ye bağlandığımda Mobil Veri'yi kapatıyorum. Parlaklık Otomatik'de.

Sonuçlar beni de şaşırtıyor hocam.

Hocam bana imkansız gibi birşey geldi, muhtemelen batarya istatistiği sıfırlanmamış. 2 şarjlık süre falandır bu

Tamam 3000mah ama bu kadarı da imkansız, parlalık 0 + 2g falan olsa neysede siz bildiğiniz normal kullanmışsınız Umarım bu kadar iyi bir telefon kullanıyorsunuzdur, bilemedim şimdi
  • Pek inandırıcı gelmedi ama yine alıp denemek istiyorum bir daha ekran kırılma riskiyle uğraşmak istemiyorum da
  • quote:

Hocam bana imkansız gibi birşey geldi, muhtemelen batarya istatistiği sıfırlanmamış. 2 şarjlık süre falandır bu

Tamam 3000mah ama bu kadarı da imkansız, parlalık 0 + 2g falan olsa neysede siz bildiğiniz normal kullanmışsınız Umarım bu kadar iyi bir telefon kullanıyorsunuzdur, bilemedim şimdi

Hocam dediğiniz gibi şaşırtıcı bir sonuç ama inanın bir yanlışlık yok.%100'de şarj göstergesinin içindeki şimşek gidince söktüm ve 18 saat 45 dakika olmuştu o ekran görüntüsünü paylaştığımda.Zaten bu sonuca bende şaşırdım normalde 6-6,5 saat ekran açık kalma alabiliyorum.

Hocam bundan önce bende S2 vardı arkadaşlar S4'leri S3'leri %90'da falanken Güç Tasarrufunu açıp kullanırlardı ben S2'yi normal kullanırdım (Mobil Veri, Senkronizasyon açık, Otomatik parlaklık) ve en fazla 2,5-3 saat ekran süresi alırdım.Öbür türlü akıllı telefon kullanmanın bir artısı olduğu düşünmüyordum ama S2'de çok zorlanıyordum.Sabah takıyordum akşam eve zor düşüyordum ama G2 noktayı koymuş bu olaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

Arkadaşlar merhaba, sony xperia s kullanıcısıyım fakat telefonum en ufak bir şeyde kasma donma yaptığı için artık benim için kullanılamaz hale geldi diyebilirim. Yaptığım araştırmalar sonucu 1200-1250 TL max. mütçe ile lg g2 almaya karar kılmıştım fakat general mobile discovery elite kafamı karıştırmıyor değil. Fikirlerinize ihtiyacım var. Gerçekten olaya tarafsız gözle bakarsanız sizce hangi cihaz daha iyi ve alınabilir? GM elite de 3 gb ram ve 8 mp ön kamera gibi üstün özellikler mevcut. Fakat yaptığım araştırmalar neticesinde birçok kişi g2 nin fiyat performans canavarı bir cihaz olduğunu söylüyor. Sizce hangi cihazı almalıyım? (Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler)

GM nin lenslerine de baktın mı?

Önemli olan kameranın pixel değeri değil , lensini kim üretmiş, bunu araştır sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Günaydın.

Telefonu alali 5 ay oldu ilk 2 ay quick windows kilif aldim onu kullandim. 2 ay sonunda slim armora yoneldim. Gg'dan 29tlye aldim yaninda ekran koruyucu ile. Kilif replika, ama yinede orjinal ile farkini anlamak imkansiz. Ayni derecede koruyor. Orjinalinide arkadasimdan aldim kullandim bir gün hicbir farki yok..

Isındıginda sorun yasatmaz benim telefonum cok isinmiyor oyun oynamiyorum.

Saolun hocam .yazmayı unutmuşum pardon.kaç günde geldi kılıf hocam bir de kapıda ödeme yapma şansımız var mi

Kapıda ödeme var mı bilmiyorum ben ininal card ile aldım, güvenilir bir satıcıydı. 1 gün içerisinde elinizde oluyor. Örnein çarşamba verseniz perşembe elinizde olur, daha doğrusu 1 gün de kargoya verilir, yakınlık uzaklığa göre değişebilir süre

Saolun hocam.Orjinali ile çok fark var arada degmez o zaman heralde

Bence değmiyor hocam, bir ara indirim ile 35tlye geliyordu, o zaman alınabilirdide şimdi cidden çok gereksiz

Saolun hocam.Hayırlı Bayramlar

• quote:

Pek inandırıcı gelmedi ama yine alıp denemek istiyorum bir daha ekran kırılma riskiyle uğraşmak istemiyorum da

Hocam aynı şeyleri denemeyin tabikide

Ama düştüğünde kırılmayacağı bankolar bankosu
  • quote:

quote:

Öbür türlü akıllı telefon kullanmanın bir artısı olduğu düşünmüyordum ama S2'de çok zorlanıyordum.Sabah takıyordum akşam eve zor düşüyordum ama G2 noktayı koymuş bu olaya.

Kesinlikle katılıyorum hocam, bende ekran süresi kasmak için telefonu 3310 gibi kullananlardan değilim. Eski telefonum gmd'de yarı yolda kalmamak için neredeyse ekranı açıp saate bile bakmak istemiyordum

Ama g2 de öyle birşey yok, hatta şarj göstergesine bir gün boyunca bakmadığımı hatırlıyorum. Nasıl olsa akşama kadar dayanıcak.. Beni hiç yarı yolda bırakmadı
  • quote:

quote:

Pek inandırıcı gelmedi ama yine alıp denemek istiyorum bir daha ekran kırılma riskiyle uğraşmak istemiyorum da

http://forum.donanimhaber.com/m_69516509/tm.htm aklım bu konuda kaldı
  • bende normal kullanım hiç kasmadan parlaklık hep %55 dışarda 3g evde wifi ile 4,5-5 saat ekran süresi alıyorum. her şarjdada aynı ekran süresi :) azalma çoğalma yok. gayet stabil bi batarya eski iphone günlerimden sonra bu bana ilac gibi geliyor. iş yerinde çok yoğun çalışıyorsam telle fazla ilgilenemessem 48 saat batarya kullanımı alıyorum rahat rahat tabi bu sefer ekran sürem kısalıyor 3 saatlerde geziyor
  • Arkadaslar suan gg hesabimda %5 cek var. Avantajix sartiyla bir arkadasa ucretsiz verebilirim.

• Automagic flowları isteyen var mı? automagic tasker benzeri programdır taskerdan daha kolay kullanımı vardır

lazım olacaklar 1 automagic premium
    2 loquendo veya nuance olabilir türkçe konuşma yapmak için
    3 bazı flowlar interneti kullanır

bazı flowlarda dosya konumu oluşturmanız gerekir (ses kaydı flowunda) ayrıca ben ses kayıtlarını otomatik drive a gönderdiğim için o kısmı eklemedim onu silin
    dolar fiyatında eşik değeri ayarlayarak uyarı verdirebilirsiniz 2.17 idi
    xmli automagicle açmanız yeterli sonra kendiniz düzenleyin gereksizleri silin

http://www25.zippyshare.com/v/31924147/file.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökşen PASLI -- 6 Ekim 2014; 14:00:56 >
  • quote:

quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_69516509/tm.htm aklım bu konuda kaldı

Valla hocam hepsini okumadim mesajlarin ama buff'un kendi sitesinden aliyorsunuz orjinal geliyor.

• Arkadaşlar merhaba,

Telefonu yeni aldım. Güncellemeyi yükleyeyim mi? Yükleyip sorun yaşayan var mı?
  • quote:

Kesinlikle katılıyorum hocam, bende ekran süresi kasmak için telefonu 3310 gibi kullananlardan değilim. Eski telefonum gmd'de yarı yolda kalmamak için neredeyse ekranı açıp saate bile bakmak istemiyordum

Ama g2 de öyle birşey yok, hatta şarj göstergesine bir gün boyunca bakmadığımı hatırlıyorum. Nasıl olsa akşama kadar dayanıcak.. Beni hiç yarı yolda bırakmadı

Aynen hocam umarım böyle devam eder.
  • userbjk kullanıcısına yanıt
    arkadas iki gundur ayni siruyu sorana kadar yuklerdin iyi mi kotu mu kendin gorurdun. alti ustu bir guncelleme yapacaksin. duyanda hard brick cihazi diriltmeye calisiyo sanar

• 
Sayfa: önceki 40274028402940304031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.