Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1374. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

quote:

Orijinalden alıntı: *President*

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akrepsa

bugün itibariyle ben de 16 gb modeli alarak g2 dünyasına katıldım.telefonun acemisiyim.uzman arkadaşlara birkaç sorum olacak.

1-aldığım yerde sim kartı kesip taktılar.eve geldiğimde SİMi çıkardım tekrar taktığımda şebeke yok mesajı verdi bir türlü açamadım şebekeyi.

2-arkadaşın bahsettiği ölü piksel testi nasıl yapılır?

Neden çıkardın simi hocam ne alıp veremediğin bardı valla çıkar tekrar düzgün bir şekilde tak olmazsa mecbur yeni micro sim alırsın 2.soruna ise ekrana
    3845#*802# tuşlarını gir çıkan şıklardan - HW Device Test seç daha sonra oradan -Lcd Testi seç ve son olarak - Manuel Test bastığın zaman sana 7-8 farklı ekran olacak ilk siyah ekran çıkacak ekrana dokudukça beyaz gri tonton yeşil mavi vs gelecek bakarsın hepsi dümdüz aynı renkmi diye eğer nokta kadar farklı renk varsa ölü piksel vardır

3845#*802# bu kod bende çalışmıyor neden olabilir?

Doğru uyguluyorsun dimi valla neden çalışmadığı konusunda bir bilgim yok arama ekranına bunları yazdığında direk bahsettiğim menünün gelmesi lazım..

Belki yanlış yapıyorumdur. Arama ekranına geliyorum, tuş takımı ile bu kodu giriyorum hiç bir şey olumuyor, ara tuşuna basıyorum ussd kodu çalıştırılıyor diyor sonra hata veriyor.

Hocam ara yapmayacaksın 3845#*802# yaptığın zaman seni otomatik oraya yönlendiriyor ilk sırada zaten hw device test..

3845'i 3485 olarak görürsen olmuyormuş. Yaşlılık

Şimdi oldu teşekkür ederim
  • Arkadaşlar, telefonda çevir bölümünde bir kişinin adını rakamlarla yazıyorum. Mesela Ahmet için 244638 yazınca bütün Ahmetler çıkıyor ancak kişinin adında Türkçe karakter varsa o kişiyi bulmuyor. Bunun ayarını nereden yapabiliriz acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akrepsa

bugün itibariyle ben de 16 gb modeli alarak g2 dünyasına katıldım.telefonun acemisiyim.uzman arkadaşlara birkaç sorum olacak.

1-aldığım yerde sim kartı kesip taktılar.eve geldiğimde SİMi çıkardım tekrar taktığımda şebeke yok mesajı verdi bir türlü açamadım şebekeyi.

2-arkadaşın bahsettiği ölü piksel testi nasıl yapılır?

Neden çıkardın simi hocam ne alıp veremediğin bardı valla çıkar tekrar düzgün bir şekilde tak olmazsa mecbur yeni micro sim alırsın 2.soruna ise ekrana
    3845#*802# tuşlarını gir çıkan şıklardan - HW Device Test seç daha sonra oradan -Lcd Testi seç ve son olarak - Manuel Test bastığın zaman sana 7-8 farklı ekran olacak ilk siyah ekran çıkacak ekrana dokudukça beyaz gri tonton yeşil mavi vs gelecek bakarsın hepsi dümdüz aynı renkmi diye eğer nokta kadar farklı renk varsa ölü piksel vardır

3845#*802# bu kod bende çalışmıyor neden olabilir?

Doğru uyguluyorsun dimi valla neden çalışmadığı konusunda bir bilgim yok arama ekranına bunları yazdığında direk bahsettiğim menünün gelmesi lazım..

Belki yanlış yapıyorumdur. Arama ekranına geliyorum, tuş takımı ile bu kodu giriyorum hiç bir şey olumuyor, ara tuşuna basıyorum ussd kodu çalıştırılıyor diyor sonra hata veriyor.

Hocam ara yapmayacaksın 3845#*802# yaptığın zaman seni otomatik oraya yönlendiriyor ilk sırada zaten hw device test..

3845'i 3485 olarak görürsen olmuyormuş. Yaşlılık

Şimdi oldu teşekkür ederim

sorun yok ölü piksel yoksa no problem diyorum imkansız olmama gibi bi lüksü yok :) beyazıt g2si mi bu :D
  • FurcHT kullanıcısına yanıt
    Ekranın üstünden doğru parmağınızı aşağı kaydırarak bildirim çubuğunu açın. Orada iki ayar olacak ekran parlaklığı ve ses. Ses ayarının yanındaki dişli simgesine basın. Oradan sesleri ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamalara ayrı ayrı ses atamayı veya ses ayarlarını sadece uygulamalar içinden yapabilirsiniz. Karıştırın biraz uygulamanın ayarlarını bulursunuz.
  • Sleipnirr S kullanıcısına yanıt
    Bende çıkıyor. Mesela Ayşe ismi için 2973 yazıyorum tamamen çıkıyor ş harfi de dahil. Ahmet'in H'si için 2 tane 4 yapmanıza gerek yok. Direkt 24638 yazmanız yeterli.
  • Sahsen ben bu telefonu oneririm. Cok oyun meraklisiysaniz 16 gb yetmeyecektir.sahsen bana fazlasiyla yetiyor. Telefonu gercekten sevdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Benimki paralel ithalat olduğu için Türkiye Romu yüklü değil sanırım. Acaba ondan olabilir mi? Sizin telefonunuz distiribitör garantili mi?
  • arkadaşlar 4.4 güncellemesinin içeriği ne olucak acaba link falan atabilir misiniz? ben aradım ama bulamadım.
  • Arkadaslar elimde sifir niyetine kullanilabilecek basari garantili 32 gb siyah g2 var 16 lik cihaziyla takaslamak isteyen olursa p.m yollasin

• quote:

Orijinalden alıntı: weezer009

arkadaşlar internette testlere bakıyorum xperia z1 ile lg g2 ile ilgili kamera karşılaştırmalarında bazı videolarda z1 bazı videolar da ise lg g2 önde.. sizce hangisinin kamerası daha iyi birebir karşılaştırma imkanına sahip olan var mı ?

Bir tanıdığım almış dün biraz kurcaladım akşam karanlıkta sıfır ışıkta resim ve video yanyana çektik test ettik Z1 gece duvara tosluyor arkadaşın moreli bozuldu gidiş o gidiş oldu ekran kalitesi parlaklığı çok düşük....
  • Arkadaşlar bir sorum daha var. Quick Remote ile evdeki tvyi kullanabiliyorum. Fakat D-Smart kutusunu ayarlayamadım. Manuel çok sıkıntılı ayarlandı göünüyor ama çalışmıyor. D-Smart menüde var demiş bir kaç kişi ama bende yok, ne yapabilirim acaba?
  • Farwynd kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz yere görede değişir ama ben ilçede oturuyorum ve hotspot ile bilgisayardan 1.2 mb hız ile dosya indiriyorum avea buraya iyi bakmış :)
  • Ahmetoa kullanıcısına yanıt
    hocam iyi ayarlamak gerekiyor ilk başta bendede uydu alıcısını ilk başta tam almıyordu ama sonra kumanda ve telefonun Ir sensorunu tam karşı karşıya koyunca düzeldi arada 10 cm bırakın yapın sağlamlaşacaktır.
  • telefonun kendi flaş yazılımını sildim, geri getirmenın yolu var mıdır?
    Karanlıkta kullandığı ışık uygulaması yani?
  • Benim klavye bazen yazmaz oldu. harfe basiyorum basiyorum cikmiyor, ya da birden sapitip atmasyon harfler yaziyor. biz cozumu var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

arkadaşlar 4.4 güncellemesinin içeriği ne olucak acaba link falan atabilir misiniz? ben aradım ama bulamadım.

Saf androide gelenler:
    *Dalvik sanal makinesi yerine ART mimarisi geliyor.
    *Ram yönetimi konusunda büyük güncelleme geliyor.
    *Durum barı şeffaf oluyor.

Benim yorumlardan anladığım kadarıyla Deep Sleep moduna da daha başarılı girmeye başlamış bu sürümle Android. (Uzun süre kullanmadığınızda telefonun bildirimler dışında bütün işlevlerini askıya alarak pil tasarrufu sağlayan hede)

LG ne ekler onu bilemiyoruz tabii
  • Bugun kardesime aldik media markt'tan. Esime de teknosa'dan almistik. Ikisi farkli.
    Media Markt'tan aldigimizda korece bazi programlar vardi, sarj aleti bize uygun degil icine bir de turkiye icin priz donusturucu koymuslar, kutuda Trt bandrolu var ve Fm Radyolu telefon.
    Yeni seriler boyle mi acaba? Gerci esime de daha 2 hafta once almistik.
    Nedir olay bilen var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirius_black -- 15 Aralık 2013; 0:33:38 >
  • sirius_black kullanıcısına yanıt
    Radyo varsa paralel ithalat-
    Radyo yoksa Resmi distribütör ürünü- LG türkiye garantili
  • Arkadaslar sms gonderirken ifade eklersem mms oolarak gonderiyor.ne yapma gerekir

• sirius_black kullanıcısına yanıt
    hocam teknosadan aldığınız Tr garantili satılan cihaz. medimarktdan aldığınız büyük ihtimalle paralel ithalat bi cihaz. garantisini sorgulayn derim Tr garantili olmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.