Şimdi Ara

LG G2 32 GB Telefon Bir yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 21.11.2014 Tarihinde Telefonum çalındı Lg G2 Beyaz 32 gb Telefonum çalındıktan 5 dk içinde açıktı ancak 155 Aradıktan sonra arkadaşımdan Tekrar denedigimizde telefon kapalıydı Şarjı Yeni doldurdum bitmesi mümkün degil Büyük ihtimal Alan kişi kapattı Polisleri çagırdıgımda benden IMEI numarası istendi ve verdim Yaşım 17 oldugu için Çoçuk şubede ifade verirken IMEI numarası ve faturasının fotokopisi çekildi Ve İfademi verdim Eve geldigimde ilk işim Avea olan hattımı kapattırmak oldu Bu google yaptıgı Android cihaz yöneticisinden Telefonu kilitle özelligini filen yaptım Başınıza böyle bir olay geldiyse lütfen bana yazın Ve Yapmam gerekenleride yazarsanız Sevinirim

Telefonum IMEI numarasından Bulunurmu ? Ve Çok uzun sürermi ?

Yapmam gerekenler Varsa Başka söylermisiniz ?

Bu arada Herkese Tavsiyem alıcak olan varsa LG G2 sorunsuzdur. İyi günler Sorularımı cevaplarsanız memnun olucağım İyi günler.

• gecmis olsun. telefon gitti artik bulunmaz. calan gidip imeisini degistirir bir de sifirdan rom kurar. bulunmasi imkansiz olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim g2 de başıma geldi 1 seneyi geçti tık yok

• Şimdi hiç bir çözüm yokmu Bunlara bu kadar para veriyoruz Yani :D Geri gelmez diyorsunuz
  • Geçmiş olsun kardeş İnşallah bulunur Keşke android cihazlarda da icould kilidi olsa örneğin iphone de kilidi açamadın mı telefon çöp oluyor süper bişe ancak sahibi açabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 23 Kasım 2014; 15:46:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saolasın kardeş Valla tek temellim bulunması Ceketle beraber aldılar telefon içindeydi :D O kadar veriyoruz akıllı diye inşallah Hünerini gösterir
  • İmei degiştirsede orjinal gömülü imei kodlari sürekli cihazda saklanir yanliş bilgi vermeyin.Bence bulunur.Ama 5 aydan önce zor.Arkinin n73 1 sene sonra bulundu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saolasın murat kardeş Şu 3 gün içinde aldıgım Telefonla ilgili en iyi cevap bu oldu İnşallah telefonu biri alır kullanmaya başlar
  • Android cihaz yöneticisi falan işe yaramaz. İmei den belki bulunabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru zaten tek dayancam IMEI numarasından bulunması
  • Bulunmaz o, geçmiş olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.