Şimdi Ara

LG G Pro 2 görselleri internete sızdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gorkem2626

Arka Tuşlara Laf Söyleyen Arkadas Ben Bi Cihazdan Bu Kadar Kullanma Bahabin'da Zevk Almamıştım O Arka Tuslarin Kullanımı Çok Rahat

Ben bir turlu alamadim o zevki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bile soğudum kullanıcısı olarak kimseye Samsung tavsiye etmiyorum.
    Çünkü adaletsizlik yaptıkları.
    Yurtdışındakilerden fazla para ver 4k yok Lte yok.
    S2 ve S3 amerika Kore versiyonlarındaki farklarıda unutmadım.
    Hani kullanırım kullanmam ama para veriyorsam bunlarıda istemek hakkımdır diye düşünüyorum.
  • bende kımseye onermıyorum ama gıdıp samsunga bı el uzatıyorlar samsung en ıyısı degılmı dıyerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: malicalik13

Stereo hoparlör G2'de var mıydı yoksa ikisinde de mi yok?

g2 de stereo hoparlor yok. altinda iki hoparlor izgarasi var ama birinin icine mikrofon falan var. zaten birbirine o kadar yakin iki hoparlor stereo olsa ne olur. anca htc boomsound gibi bir sistemde fark eder.
  • Büyük ekran telefon kullanmak moda oldu. Kimin ekranı faha büyükse o daaha fazla statü sahibi oluyor (!) Otobüste dolmuşta boyları kadar Note 3 taşıyan genç kızlar, çocuklar komik manzaralar oluşturuyorlar. İnsanları artık 5.2-5.5 inch aralığı da kesimiyor yakında 6 inch ve üzeri telefonlar moda olursa şaşırmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atilla35-1905

quote:

Arka Tuşlara Laf Söyleyen Arkadas Ben Bi Cihazdan Bu Kadar Kullanma Bahabin'da Zevk Almamıştım O Arka Tuslarin Kullanımı Çok Rahat

Ben bir turlu alamadim o zevki

Kişiden Kişiye Değişiklik Gösteriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Önermediğim halde tanıdık biri gitti taksitle S4 aldı.
    Neden bunu aldın dedim.
    Taksitle aldığımız yerde Iphone yoktu dedi.
    Hala araştırma yapıyorum.
    Android li telefon kullanırsam fiyat performans a bakacağım.
    Çinliler piyasadaki dengeyi değiştirebileceklermi oda var.
  • 4000 mah koysalar 1 günü ancak çıkarırız :( 2K ekran koyacağınıza batarya koyun şuna.

• yıllarca htc kullandım şu an one kullanıyorum resim güzel çekmiyor şarj o na keza benim için en cazip yanı beast di oda artık olmayacakmış , yeni durak bu bundan yıllar önce bi lg almıştım çok şıkdı bayılmıştım tipine ama güncelleme falan hiç gelmemişti ,o yüzden önyargılı idim ama sanırım bu modeli alacağım sanırım değil alacağım ,htc ile arasında 500 tl oynuyor akıllı seçim olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

bende kımseye onermıyorum ama gıdıp samsunga bı el uzatıyorlar samsung en ıyısı degılmı dıyerek..

Samsung en iyisi zaten kim uzatmışsa eli doğru uzatmış ama neye göre iyi? S4, Xperia Z ve One bu üçü içinde yazılım, donanım ve fonksiyonellik olarak bakarsan en iyisi kasa kalitesi dersen en dandiği, s4'üm var bir leğeni tutuyorum bir s4'ü fark yok ikiside plastik dersen ki seni rahsız ediyor mu kalitesi "hayır", gidip 2750 lira verip 64GB 5s de alsan takacağın 20 liralık kılıf ile hepsinin tutuş hissi aynı oluyor bu da bir gerçek ek olarak plastik kasa ısıyı iyi emiyor ve hafif oluyor vs.. vs....

Özet: Cahillik, fan boyluk yaparak telefon övmeyenler, almayanlar, aldıkların telefonun en iyisi olduğunu düşündüğü için almıyor mu zaten?

• batarya 3500 mah civarı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Cru.

Yine mi Plastik

Ne bekliyordunuz taştan mı yapsalardı?
  • Çok şık bir tasarım olmuş ya. Umarım fiyatı da G2 gibi ekonomik olur.

• belki bilmeyen arkadaşlar vardır şimdi için 4k için iyi bir şey olmaya bilir. çünkü 4k destekleyecek oyun yok yok uygulama yok. 4k ekranların telefon için gelmesi bir zor bence

• fiyat önemli ama 1700 liradan aşağı olacğını sanmıyorum

• LG bakar Discovery Elite akar

• Gpro 1600
    G2 1600

den gırıs yaptı yanlıs hatırlamıyorsam :)
    2 ay sonra da 200 TL cıvarı bı dusus yasadı subat mart gıbı cıksa mayıs ayı tam alınası bı tel olur
  • quote:

Hocam kullanimdan kullanima degisir note ilk cijtiginda alisveris merkezine girerken guvenlik kapisindaki sehpaya birakinca guvenlik gorevlisi bayan telefonu bana verirken bunu nerenize sokuyonuz dedi bende telefon biyere sokulmaz cepte ya da cantada tasinir siz telefonu biyerenizemi sokunuyoz dedim kadin mal oldu cevredekiler hunharca kahkahayi basmisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 31 Ocak 2014; 6:09:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

Hocam kullanimdan kullanima degisir note ilk cijtiginda alisveris merkezine girerken guvenlik kapisindaki sehpaya birakinca guvenlik gorevlisi bayan telefonu bana verirken bunu nerenize sokuyonuz dedi bende telefon biyere sokulmaz cepte ya da cantada tasinir siz telefonu biyerenizemi sokunuyoz dedim kadin mal oldu cevredekiler hunharca kahkahayi basmisti

Kiseden kişiye değişiklik gostericegini ileriki yorumumda belirttim dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.