Şimdi Ara

LG G Pro 2 artık resmi : 5.9 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 800 yongaseti, 3GB RAM ve dahası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
3.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine sanal tuşları ekrandan çalarak ekrana gömmüşler!!! 5.9" değil o ekranın kullanım alanı!! Ne zaman bu yanlıştan dönerler Allah bilir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Yine sanal tuşları ekrandan çalarak ekrana gömmüşler!!! 5.9" değil o ekranın kullanım alanı!! Ne zaman bu yanlıştan dönerler Allah bilir!

4.4 ile birlikte sanal tuşları gizleme özelliği geliyor zaten ve Daha önce kullandınmı bilmiyorum ama bence sanal tuşlar kapasitife göre çok daha rahat ve pratik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 deki bir kaç eksikliği de giderip cihazı mükemmel hale getirmişler. G2 gibi bir fiyattan girerse piyasanın en iyi cihazı olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Yine sanal tuşları ekrandan çalarak ekrana gömmüşler!!! 5.9" değil o ekranın kullanım alanı!! Ne zaman bu yanlıştan dönerler Allah bilir!

4.4 ile birlikte sanal tuşları gizleme özelliği geliyor zaten ve Daha önce kullandınmı bilmiyorum ama bence sanal tuşlar kapasitife göre çok daha rahat ve pratik...

Evet ekrana entegre oldukları için sanal tuşların algılama anlamında daha pratik ve hızlı olduğunu düşünüyorum ama sorun ekran alanından çalınması ve bazı uygulamalarda (mesela sahibinden.com) en altta sanal tuşlar, üstünde uygulama menüsü görüntüsü çok hoş durmuyor bana göre. Ayrıca oyun açığınızda ekranın yan tarafına dönüp gözü rahatsız etmesi de cabası!

4.4 ile gizlenmesi iyi ama o zamanda geri gitmek için nasıl yapılacak? Yani önce sanal tuşları ortaya çıkarıp sonra geri mi yapılacak? Bu işlem iki adım oluyor! Ama sanal tuş ekranın dışında olsa her daim görevini yapmaya hazır olur ve ekran alanından çalıntı olmaz.

Ben her yönden çok beğendiğim G2 mi iade etim sırf bu yüzden!

• LG bundada fiziksel butonunu kaldırmış.Ne güzel bildirime göre ışık veriyordu.Gerçi şimdi de arkadakinde yanıyor.Bendeki Samsung tablette de Asfalt oynarken kapasitif butonlara elim değiyor olması can sıkıcı ama ortadaki fiziksel ana ekrana dönüş çok işe yarıyor.

ASLINDA GALAXY S4 ACTİVE GİBİ 3 BUTONDA FİZİKSEL OLMALI.

LG G-FLEX 4K ULTRA HD VİDEO KAYDI VARMIŞ.YAMUKLUĞUNDAN BUNA HİÇ DİKKAT ETMEMİŞİZ.İNCELEME YAPARSANIZ ÖRNEK VİDEO ÇEKİP YORUMLARSINIZ ARTIK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elefue -- 13 Şubat 2014; 10:44:53 >
  • note 3 e rakip çıktı ama biraz geç olmadı mı

• mp3 çalardaki ses kalitesi ve hopörlör sesi g2 de en zayıf noktalar olarak kalmıştı,bu modelde mutlaka iyileştirilmesi gerekiyor.

onun dışında cihaz;göre gerek tasarım gerekse donanım anlamında çok çok üzerine koymuş.başarılı...

• tasarım tam istediğim gibi helal LG fiyat olarakda düşük girerse piyasaya ilk tercih edilecek cihaz olabilir birde şu arayüze el atsa :)

• kağıt üstünde güzel cihaz
  • Büyük ekran her zaman iyidir. Küçücük ekranlara takılıp kalacağınıza telefonu rahat rahat kullanın.
  • Kağıt üstünde Sağlam Telefon yapmış LG...

• 2300 den beklıyoruz
  • mega kullanıcısı olarak çok güzel oldu bu cihaz.umarım fiyat konusunda g2 gibi güzellik yapar tüketicilere.6.3 ten sonra 5.9 keserse ve mega 2 çıkmazsa almak isteyeceğim bir telefon...
  • Note 2 ve 3ü yere mi serdi bu şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Mini View özelliği çok dahice bir fikir olmuş. Özellikle benim gibi tek elle kullanmayı benimsyenler için bu özelliği ile hayır dwnmeyecek telefon.

3 yıldır Note serisinde var

• Note 3 benzetmişler ekranı ufatmalar felan 3 gb ram güzel cihaz olmuş ama apple den iyi

• Cihaz hoşuma gitti. 30 tane telefon aldım kullandım gecen sene, tekrar g proya döndüm lg bu işi biliyor. Çerçeve nin dar olmasını seviyorum lg perde, ama orta tuştan vazgeçmelerine uzuldum

• Ekran kartı RAM miktarı oyununun benzerini telefon ekranı boyutları üzerinden yaptıklarını da biraz kabul etmek lazım.

İhtiyaç var, ihtiyaç ötesi boyutlara çıkmak var...

• Note 3'ten 4-5 ay sonra yeni tel çıkar ama yine de geçeme . Yazık olmuş .

• M8 ile ayni gucte olacaklar. Yani bunun antutu skoru neyse M8'inki de 3 asagi 5 yukari aynisi olacaktir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.