Şimdi Ara

lg flatron w2261vp osd hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sorunsuz kullandığım lg flatron w2261vp monitorum hata vermeye başladı, kendi kendine ekran rengi değiştiriyor ve servis menüsüne giriyor. Tutarsızca OSD Locked ve Unlocked yapıp duruyor.

• Selam hocam aynı monitör bende kullanıyorum ve 1-2 gündür bu problem bendede başlamış bulunmakta nasıl bir çözüm yolu izledin veya direk sıfırdan monitörmü aldınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldieR_TR

Selam hocam aynı monitör bende kullanıyorum ve 1-2 gündür bu problem bendede başlamış bulunmakta nasıl bir çözüm yolu izledin veya direk sıfırdan monitörmü aldınız.

Hâla aynı ama bazen hiç yapmadığı oluyor sanırım, içeride ki devrede ufak bir problem var.
  • Ben bugun LG teknik servisi ile görüştüm tuş mekanizmasından problem olmuş olabileceğini söylediler ama benim görüşüm böyle bir problem olmadığı garanti süresi bittikten 1 ay sonra bozulan monitöre ekstra ücret istediler bana bende LG ile görüşüp ücret vermemeyi deniyeceğim. Hemen hemen 1-2 haftada geri yolluyorlarmış monitörü.
  • quote:

Ben bugun LG teknik servisi ile görüştüm tuş mekanizmasından problem olmuş olabileceğini söylediler ama benim görüşüm böyle bir problem olmadığı garanti süresi bittikten 1 ay sonra bozulan monitöre ekstra ücret istediler bana bende LG ile görüşüp ücret vermemeyi deniyeceğim. Hemen hemen 1-2 haftada geri yolluyorlarmış monitörü.

Şahsen söküp bir bakasım var, büyük ihtimal ile denemeniz olumsuz sonuçlanacaktır. Şuan çok rahatsız etmiyor benim ki ama bazen bezdiriyor.
  • bendekinde de ölü piksel çıktı ama garanti biteli yıllar oluyor.
    ölü pikselli haliyle bile asus led monitörden kat kat daha iyi. hiç göz yormuyor mesela asusa göre. asus iki saatte gözlerini yaşartıyor adamın.

sanırım bu saatten sonra yapılacak şey: gittiği yere kadar kullanmak. ben dükkana götürdüm orda kullanılıyor, bozulana kadar da kalır orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRyujin

quote:

Ben bugun LG teknik servisi ile görüştüm tuş mekanizmasından problem olmuş olabileceğini söylediler ama benim görüşüm böyle bir problem olmadığı garanti süresi bittikten 1 ay sonra bozulan monitöre ekstra ücret istediler bana bende LG ile görüşüp ücret vermemeyi deniyeceğim. Hemen hemen 1-2 haftada geri yolluyorlarmış monitörü.

Şahsen söküp bir bakasım var, büyük ihtimal ile denemeniz olumsuz sonuçlanacaktır. Şuan çok rahatsız etmiyor benim ki ama bazen bezdiriyor.

Bugun güzel bir mail atıyorum kendilerine bakalım nasıl bir geri dönüş yapılıcak burdaki konuyuda referans olarak göstericem bu problemin kendilerinden kaynaklandığına dair olduklarını görmeleri için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.