Şimdi Ara

LG'den 27-inç Full HD IPS 3D ekranlı hepsi bir arada bilgisayar: V720 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gerçeği söyleyeyim bir tek ablaya baktım

• Taş gibi tanıtım olmuş

• Gercekten guzel bir acihaz hanımefendi de ne guzel ozetlemiş

• Millet samsung ve lg reklamı gördümü hemen atlıyor herhalde :D Hepsinde muhakkak böyle bir manken oluyor. Bu adamlar nasıl reklam yapılır iyi biliyor demek ki :D

Cihaza gelince ben sadece monitör sanmıştım ama komple pc miş. Bence gayet güzel. Ekranda canlı duruyor. Tercih edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mnc07

burdan editörlere sesleniyorum bu tarz resim içeren haberleri Ramazan dan sonra koyun arkadaş hayır mübarek gün günaha giriyoz bunlara bakıp :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Cihaz çok iyi gözüküyor. sanırım alt tablasında devre bileşenleri yer alıyor.. Bu arada kızın elinde tuttuğu kumanda LGnin TVlerinde kullanılan kumandayla aynı.. sinema screen konsepti ile monitörleride tanıştırınca sanırım TV özelliğinide standart yapmaya karar verdiler.. ama ince paneller ışık sızması gibi sorunlara neden olmasında... Onun haricinde esteik ve özellik olarak çok iyi görünüyor.. tek eksiği windows8 arefesinde windows8e terfi etmeyi düşünecekler için dokunmatik ekranının olmaması olabilir.

kumanda alt model ama aydınlatması yok :D

• Daha çok LG Haberi istiyoruz :D

• ramazan ramazan böyle bayan fotoğrafları falan hiç yakışmamış...
    gençlerimizi bayana ve ips monitöre bakarak mastürbasyon yapmaya teşvik ediyor.
    teknoloji haberi okuyalım derken göz zinasına giriyoruz.
    en azından dh yönetimi tarafından photoshop ile pardesü ve başörtü giydirilebilir veya blurlanabilirdi. bu şekilde kore hükümetinin siyonist emellerine alet olunmuş gibi hissediliyor. uyanın artık islam elden gidiyor.

• İslam da elden gitmiş :=) Ya arkadaşım eline koluna sahip çıkamayacaksan girme lanet olası konuya :=) İnsanoğluyuz irademiz var aklımız fikrimiz var. Nefsine sahip çıkamıyorsan gözlerini aç bu tür pazarlama tekniklerine bakarak, süpermarketten, Electroshop lardan alış veriş yapıyorsun. TV ve diğer kanallardaki reklamlardan görüp satın almadığını söyleyebileceğin kaç ürün var ?
    En azından bazı dini TV kanalları gibi önce başörtü geçirip milyonlarca renkli makyajı sürüp dini istismar edip reklam yapmıyorlar. Yalan yanlış bilgilerle milleti kandırmıyorlar. Balıydı bilmem neyiydi diyerekten kaç dini kullanan kanal yok ki ? Geçin bunları. İlla Ramazanı ortalığa atıp uçkuruna sahip çıkamayacaksan, dışarıya topluma karıştığında millete tecavüze yelteneceksin demektir. ( Lafım illa reklamla dini harmanlamaya çalışana. )

• LG'nin kızsız bir haberini görücek miyiz merak ediyorum ?

Japonyada çok heralde...

• hangisini alsam karar veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality1907

quote:

Orijinalden alıntı: oledudi

Abla fena

teknoloji haber sitesinde şu yoruma artı oy veren zihniyetin aklına tüküreyim ben.

madem bu konuda ilgilisiniz bir yorumunu gorelimde mantıklı şekilde seni artilayalim. gerçi artı ekşi sistemi bana gore çok saçma geliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman böyle haberlere girsem haberden çok hatunlar konuşuluyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ramazan ramazan böyle bayan fotoğrafları falan hiç yakışmamış...
    gençlerimizi bayana ve ips monitöre bakarak mastürbasyon yapmaya teşvik ediyor.
    teknoloji haberi okuyalım derken göz zinasına giriyoruz.
    en azından dh yönetimi tarafından photoshop ile pardesü ve başörtü giydirilebilir veya blurlanabilirdi. bu şekilde kore hükümetinin siyonist emellerine alet olunmuş gibi hissediliyor. uyanın artık islam elden gidiyor.

kafanmı güzel ne başörtüsünden bahsediyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ramazan ramazan böyle bayan fotoğrafları falan hiç yakışmamış...gençlerimizi bayana ve ips monitöre bakarak mastürbasyon yapmaya teşvik ediyor.teknoloji haberi okuyalım derken göz zinasına giriyoruz.en azından dh yönetimi tarafından photoshop ile pardesü ve başörtü giydirilebilir veya blurlanabilirdi. bu şekilde kore hükümetinin siyonist emellerine alet olunmuş gibi hissediliyor. uyanın artık islam elden gidiyor.

Bu nedir ya. bu misafir hesabının kapanması için daha ne gerekiyor. Şu forumda bu hesaptan memnun olan yüzde kaçtır?

Bi oylama falan yapılsın misafir hesap ile yorum kapatılsın artık. yorum yapmak isteyen üye girişi yapıp yorumunu yazsın.

Bu hesabın kapatılması için birinin hesaptan girip küfür etmesimi lazım?

• cihaz da kız da güzel neyi tartışıyoruz. 10 üzerinden 8 ikisine de.

• Bu cihazın DM92 adındaki sadece monitör versiyonunu bekliyordum ben de fakat çerçevesiz olacağı söylenip de çerçeve olunca biraz itici gelmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Athelos

LG'nin kızsız bir haberini görücek miyiz merak ediyorum ?

Japonyada çok heralde...

Güney Kore hocam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geberiyolog

quote:

Orijinalden alıntı: Athelos

LG'nin kızsız bir haberini görücek miyiz merak ediyorum ?

Japonyada çok heralde...

Güney Kore hocam :D

Öğrenmenin yaşı yok hocam eyvallah :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.