Şimdi Ara

LG ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAVSİYE EDERMİSİNİZ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
158.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asla tavsiye etmiyorum eski makinam çok temiz yıkıyor du lg ye hangi deterjanida denediysem hiç temiz yikamiyor yeni aldım çok pişmanım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bubeh B kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz? kullananlar genelde memnun. Bende almayı düşünüyorum. Ne zamandır kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KamPuska

Hangi markayın alırsanız alın servisinde bizler çalışıyoruz onun için siz iyi ürün alın, servis ha beko, ha LG, ha miele aynen bizim anlayışımız devam ediyor.

yedek parçaları çok pahalı mı mesela çamaşır makine kapak lastiği için 180 TL bosch marka sizde kaçlira merak ettim oözellikle LG marka yedek parcalari fiyati

• quote:

Orijinalden alıntı: KamPuska

Hangi markayın alırsanız alın servisinde bizler çalışıyoruz onun için siz iyi ürün alın, servis ha beko, ha LG, ha miele aynen bizim anlayışımız devam ediyor.

yedek parçaları çok pahalı mı mesela çamaşır makine kapak lastiği için 180 TL bosch marka sizde kaçlira merak ettim oözellikle LG marka yedek parcalari fiyati

• lg çamaşır makinesi alacağım, LG F14U1JBSK6 modelini önerir misiniz?
  • Ben kısaltma görmedim fakat kurutmada zaman secme var yani 1 saat kurut sonra bırak diye biliyorsunuz.temizlemede sorun yok ama yıkandıktan sonra deterjan kokusu baya kalıyor benim bilgisayar salonda ve salon boş eşim çamaşırları kurusun diye yanıma seyyar askılıga asıp gidiyor extra durulama yapmadığı zaman kokudan insanın başı dönüyor çok az su kullanıyor ama buda iyi degil çamaşırları tam durulamıyor galiba genel anlamda memnunum ama bu makineye 1350 tl verdim keşke 700 basit bir tane 9kg alsak işimizi görürdü galiba paraya yazık oldu.....
  • Arkadaşlar merhaba

Bir sorunum var. 2 ay önce bende LG çamaşır makinası kullanmaya başladım. Yeni makinam da perdeleri hangi programda yıkamam lazım bu konu da hata yapıyorum. Makina da sentetik ve perde programı yok. Servis ütü istemeyen'de yıkama mı söyledi, kullanma kılavuzunda karışık program da yıkayın yazıyor. Kullanma kılavuzuna uyup karışık program da yıkadım çok kırıştı nasıl yıkamam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eternafelicity -- 5 Nisan 2015; 13:36:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

Arkadaşlar merhaba

Bir sorunum var. 2 ay önce bende LG çamaşır makinası kullanmaya başladım. Yeni makinam da perdeleri hangi programda yıkamam lazım bu konu da hata yapıyorum. Makina da sentetik ve perde programı yok. Servis ütü istemeyen'de yıkama mı söyledi, kullanma kılavuzunda karışık program da yıkayın yazıyor. Kullanma kılavuzuna uyup karışık program da yıkadım çok kırıştı nasıl yıkamam lazım?

Ütü istemeyen program Easy Care programıdır. Easy Care programı genellikle sentetik programının yerine kullanılan isimdir.

Bu programda sıkma devrini düşürerek yıkamanızı öneririm.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Hızlı cevap için teşekkürler.

• menem M kullanıcısına yanıt
    2 yıl ücretsiz servis garantisidir. 2 yıldan sonra 8 yıl daha motorunuz garanti altındadır. ama servise ücret ödemek durumundasınız. motor değişimi bu 8 yılda ücretsiz olarak yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kky11

2 yıl ücretsiz servis garantisidir. 2 yıldan sonra 8 yıl daha motorunuz garanti altındadır. ama servise ücret ödemek durumundasınız. motor değişimi bu 8 yılda ücretsiz olarak yapılır.

Genel garanti 3 yıl oldu hocam.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    candogan bey.makinem samsung ve sürekli sorun çıkarıyor.değiştirmek istiyorum.ne önerirsiniz.2500 tl civarı bütçem var.miele ilk modelleri veya lg son modelleri?veya başka marka,model önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim..
  • Mrb..
    Yorumlarinizi okuyorum herkes ayri bi markayi övmüş veya tavsiye etmis. Bence elektronik eşyalar sans isi. En iyi veya en pahali markayi alip da hic memnun kalmadim diyeni de gördüm. En ucuzunu alip da yillarca kullanani da. Bende ablamda lg kullaniyoruz. Ablaminki 8 kg 3 senedir kullaniyo o cok mennundu diye bende 9 kg sini kullaniyorum 2.senesine girdi makinam ama hala ilk gunki gibi sessiz ve cok memnunum. Kesinlikle tavsiye de edetim ozellikle buhar programli olani

• Lg nin 9 ve 12 kg cihazları fonksiyonel ve kaliteli

• Lg f14a8rds5 9/6 kg buharlı çamaşır makinasını kullanan tavsiye eden var mı? İstanbul bilişimde 2200şuan fiyatı? İstanbul bilişimden beyaz eşya almak sorun olur mu? Acil yardım lütfen makinam bozuldu mağdurum:'(

• chem_87 C kullanıcısına yanıt
    ben ıkı yıldan beri lg 8 kg kullanıyorumm sakın yaklaşmayın kardeşimm bu makinaya herkez kendi işini yapsın tv üretiyorsa tv telefon üretiyorsa telefon beyaz eşya güç işidir. çamaşır makinesinde tamburun altına kıyafet kaçıp kaçtanesini parçaladı. sonra sessiz diyor kayıssız olması sessiz falan yapmıyor bir yıldan sonra sesi iyice arttı servis geldi normal diyor böle sattıktan sonra arkasında durmayan firma yok paranız varsa miele daha butçeli ise electrolux yada bosch un alman uretim yeri yok kardesım bunlar yapamıyor. arkasım 3 yılı doldurdu normal garantisi bitti sonra makine çalışmadı servis gelmiş motor arızası var belli ama tambur düşmüş demiş ne oldu demiş arkadaşım benim motor garantım vardı hani. yok demiş tambur düşmüş. garanti dışı demiş. yani tamburun arkasında motor belirli zaman sonra denge düzenini alt ust ediyor. makinenın sesi artıyor. birde kazan iyi dediler kazanın altındaki lastiğin altını kaldırın plastik besbelli ama ben fark etmedim almadan. ben yandım siz yanmayın....

• chem_87 C kullanıcısına yanıt
    ben ıkı yıldan beri lg 8 kg kullanıyorumm sakın yaklaşmayın kardeşimm bu makinaya herkez kendi işini yapsın tv üretiyorsa tv telefon üretiyorsa telefon beyaz eşya güç işidir. çamaşır makinesinde tamburun altına kıyafet kaçıp kaçtanesini parçaladı. sonra sessiz diyor kayıssız olması sessiz falan yapmıyor bir yıldan sonra sesi iyice arttı servis geldi normal diyor böle sattıktan sonra arkasında durmayan firma yok paranız varsa miele daha butçeli ise electrolux yada bosch un alman uretim yeri yok kardesım bunlar yapamıyor. arkasım 3 yılı doldurdu normal garantisi bitti sonra makine çalışmadı servis gelmiş motor arızası var belli ama tambur düşmüş demiş ne oldu demiş arkadaşım benim motor garantım vardı hani. yok demiş tambur düşmüş. garanti dışı demiş. yani tamburun arkasında motor belirli zaman sonra denge düzenini alt ust ediyor. makinenın sesi artıyor. birde kazan iyi dediler kazanın altındaki lastiğin altını kaldırın plastik besbelli ama ben fark etmedim almadan. ben yandım siz yanmayın....

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Hiç tavsiye etmem arkadaşım. 3 Temmuz 2013'ten beri Lg kullanıyorum (TV,Buzdolabı,Çamaşır Makinası ve Bulaşık Makinası. Bide Mikrodalga) Çamaşır makinasından hiç mi hiç memnun değilim. En kaliteli deterjanı kullanmamıza rağmen beyazlar soluk beyaz gibi duruyor. Temiz yıkamıyor. Servis dersen dün mail attım dönüş bile yoktur.
    Aldığım makina şu :http://www.lg.com/tr/camasir-makinesi/lg-F1092QDP5-front-loading-drum

Benden sana tavsiye LG alma. Tv al Buzdolabı al ama başka alma Lg'den.
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Biz LG aldık direk motormuş çok pişman olduk çünkü sıkarken kazan sallanıyor dolayısıyla makinada sallanıyor.

• arkadaşlar çok sağolun ancak mesajlarınız gelene kadar ben makinayı almış bulundum, keşke önce yazabilseydiniz. neyse bundan sonrakiler mağdur olmasın. makina berbat. benim eski 25 yıllık arçelikten daha çok ses çıkarıyor ve eski makinam bir kez dahil yerinden sarsılmamışken bu 2200 liralık makina sıkma işlemi sırasında bildiğiniz yürüyor. lg müşteri hizmetleri ise tamamen işlevsiz, sizi direk servise yönlendiriyor ve servis dedikleri de mahallenin tamircisi tipinde yerler. kaç kere kavga ettim neler dediler yok efendim iki kilodan az çamaşır atarsanız öyle olur yok siz ayağı sabitleyememişsinizdir. saçmalık iki kilodan az çamaşır atarsanız makina yürür ne demek ben ister bir kot yıkarım ister toz bezi böyle bir saçmalık olabilir mi? makinanın altındaki zemin düz olmasına rağmen özel mermer koyduk yine aynı sarsıntı aynı gürültü... almayın, almak isteyene de engel olun.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.