Şimdi Ara

LG BL40 mp3 aktarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    pc suiti acip takiyorum telefonu
    mp3 bolumune girince müzik senkronu olarak bağla diyor usb kabloyu cıkarıyorum müzk senkronu olarak seciyorum bl40 da lakin soyle bir hata alıyorum
    "bağlantı başarısız ,sitem veya media player uyumluluğunu kontrol edin " (media player 11 kullanıyorum) ve bir türlü mp3 atamıyorum lakin video resim gibi şeylerde problem yok pc suit ile atabiliyorum yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vku -- 24 Nisan 2010; 10:35:01 >

• bu konuda hala bilgisi olan yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vku

bu konuda hala bilgisi olan yokmu

Usb bağlantı modunu yığın depolama olarak seçip mp3 leri Sounds klasörüne at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay555

quote:

Orijinalden alıntı: Vku

bu konuda hala bilgisi olan yokmu

Usb bağlantı modunu yığın depolama olarak seçip mp3 leri Sounds klasörüne at.

kesinlikle katılıyorum. ben pc suite yi zar zor tanıttım telefona ordan atayım dedim saniyede 100 kb ile atıyor!

ama usb modunu seçince içinde 16 gb hafıza kartı var saniyede 7-8 mb ile şak diye atıyor.

fakat dikkat etmeniz gereken bir şey daha var sadece bendemi bilmiyorum ama diyelimki 5 gb lik film atıroum. atmaya başaldı kopyalama ekranından başka ekrana döndüğümden 5-10 sn sonra kopyalama bitiyor dosya yarım kopyalanıyor. ve aynı anda 3 ten fazla farklı farklı dosy attığım zaman kapatıyor kendini bilgilerinze

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.