Şimdi Ara

LG 70UM7100 70' 4K Ultra HD Uydu Alıcılı Smart LED TV- 6189 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosada, sanırım teşhir değil, 100 tl chip para kampanyasıda var. Aynı ürünü aldım. Çok memnum kaldığım için paylaşmak istedim.

https://www.teknosa.com/lg-70um7100pla-70-177-ekran-uhd-smart-tv-p-110019265?utm_source=cimri&utm_medium=comparison

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG almamaya ve aldırtmamaya çalışıyorum. Diğerleri de aynı olabilir ama hem LG ses sistemim hem LG televizyonum peş peşe garantisi bitince bozuldu. Bilin bakalım servis be dedi. Ana kart arızası. Bir de internete forumlara yazıyorum benim ile aynı arızayı alan bir sürü kişi var ve hep anakart arızası. Neyse kendi adıma LG’den uzak duruyorum. Halbuki bozulana kadar ikiside acayip LG seveniydim.
  • o para verilecekse, oled alınmalı artık.
    aynı boyut değil tabi ama oled' i tercih ederdim

https://forum.donanimhaber.com/6000-tl-vestel-55od9900-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-oled-tv--141696826#141696826

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 27 Ocak 2020; 7:24:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6499 TL olmuş sık sık vatan da 5999 dan satiyolar

• LG almamaya ve aldırtmamaya çalışıyorum. Diğerleri de aynı olabilir ama hem LG ses sistemim hem LG televizyonum peş peşe garantisi bitince bozuldu. Bilin bakalım servis be dedi. Ana kart arızası. Bir de internete forumlara yazıyorum benim ile aynı arızayı alan bir sürü kişi var ve hep anakart arızası. Neyse kendi adıma LG’den uzak duruyorum. Halbuki bozulana kadar ikiside acayip LG seveniydim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torice

LG almamaya ve aldırtmamaya çalışıyorum. Diğerleri de aynı olabilir ama hem LG ses sistemim hem LG televizyonum peş peşe garantisi bitince bozuldu. Bilin bakalım servis be dedi. Ana kart arızası. Bir de internete forumlara yazıyorum benim ile aynı arızayı alan bir sürü kişi var ve hep anakart arızası. Neyse kendi adıma LG’den uzak duruyorum. Halbuki bozulana kadar ikiside acayip LG seveniydim.
    hangi model ürünler hocam kronik seri problemi olabilir mi araştırdın mı sadece sendeki modele ait kişiler mi öyle yaşamışlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torice

LG almamaya ve aldırtmamaya çalışıyorum. Diğerleri de aynı olabilir ama hem LG ses sistemim hem LG televizyonum peş peşe garantisi bitince bozuldu. Bilin bakalım servis be dedi. Ana kart arızası. Bir de internete forumlara yazıyorum benim ile aynı arızayı alan bir sürü kişi var ve hep anakart arızası. Neyse kendi adıma LG’den uzak duruyorum. Halbuki bozulana kadar ikiside acayip LG seveniydim.
    kessinlikle katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

o para verilecekse, oled alınmalı artık.
    aynı boyut değil tabi ama oled' i tercih ederdim

https://forum.donanimhaber.com/6000-tl-vestel-55od9900-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-oled-tv--141696826#141696826
    OLED tvlerde ekran yanık problemi hala devam ediyor mu

• OLED'ler hala sıkıntılı, yanık sorunları çok fazla buna rağmen çuvalla para verip OLED almaya yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

6499 TL olmuş sık sık vatan da 5999 dan satiyolar
    Sık sık derken daha çok hafta sonları mı hafta içi mi satıyorlar, bu rakama bulursam hemen alacağım...
  • Bir yakınımın tvsi aldıktan 2.5 yıl sonra bozuldu, sanki LG özellikle ayarlıyor bu süreyi

• LG alan arkadaşlarım hep problem yaşadı. Hele şu meşhur panel problemi yüzünden. Garantilerinin de berbat olduğunu defalarca dinledik. Bu yüzden gerekirse Vestel'e yönelirim ama LG'ye yönelmem. Tercih meselesi tabi ki.
  • TV zam görmeden önce 300 TL'lik kumandası yine hediye miydi dikkatinizi çekti mi. Belki de sadece kumanda fiyatı eklenerek rakam arttırılmıştır.
  • istanbul bilişim fiyatı gayet iyi
    https://www.istanbulbilisim.com/lg-70um7100pla-4k-ultra-hd-70-uydu-alicili-smart-led-televizyon-fiyati-289178.html?_sgm_campaign=scn_81e2566900000&_sgm_source=289178&_sgm_action=click

ben geçtiğimiz aylarda 70UM7450PLA aldım istanbul bilişimden, sıkıntısız geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: everblack

istanbul bilişim fiyatı gayet iyi
    https://www.istanbulbilisim.com/lg-70um7100pla-4k-ultra-hd-70-uydu-alicili-smart-led-televizyon-fiyati-289178.html?_sgm_campaign=scn_81e2566900000&_sgm_source=289178&_sgm_action=click

ben geçtiğimiz aylarda 70UM7450PLA aldım istanbul bilişimden, sıkıntısız geldi.
    Hemen göndereceklerini bilsem alırdım ama bekleyeceksem anlamı kalmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

TV zam görmeden önce 300 TL'lik kumandası yine hediye miydi dikkatinizi çekti mi. Belki de sadece kumanda fiyatı eklenerek rakam arttırılmıştır.
    Vatanda genelde hafta içi akşam 10 dan sonra ki kampanyalarda oluyor arada bı takip edin denk gelirsiniz.Kumanda Ocak ayı içerisinde kampanya dahilinde hediye.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Vatanda genelde hafta içi akşam 10 dan sonra ki kampanyalarda oluyor arada bı takip edin denk gelirsiniz.Kumanda Ocak ayı içerisinde kampanya dahilinde hediye.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler, inşallah denk gelirim...
  • hakkan H kullanıcısına yanıt
    evet haklısınız, benim acelem yoktu gelmesi 3 haftayı bulmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Sık sık derken daha çok hafta sonları mı hafta içi mi satıyorlar, bu rakama bulursam hemen alacağım...

Alıntıları Göster
    Vatan 5999

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Vatan 5999

Alıntıları Göster
    Hay allah... saat kaçta baktınız. Akşam misafirim vardı geç gidince aklımdan gitmiş bakamadım. Ama muhtemelen akşamları indirim oluyor bu günden itibaren her akşam bakacağım, umarım tekrar denk gelir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.