Şimdi Ara

LG 50LF650v mi Philips 50PFK6510 mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50 inç 2700 civarı bir Televizyon bakıyorum 4K önemli değil Philipste Ambilight android var ama görüntü çok iyi değil gibi LG de Webos ve Ambiligh yok ama görüntü çok iyi karar veremiyorum. Bütçem belli boyut belli.

• eRBAa. E kullanıcısına yanıt
    Dostum kendi kendini açıklamışsın aslında bir tv nin asli görevi görüntüyü en iyi şekilde vermektir diğer unsurlar süstür isterse sana kahve yapsın hikayedir bence smart 3d vb yan özelliklere fazla aldanmayın derim görüntü kalitesine bakın smart android mi istiyorsun cep in var tabletin var ışık mı istiyorsun gece lamban var 3d mi istiyorsun zaten 3 görüyoruz dünyayı... şaka bir yana önce tv nin görüntü kalitesine bakacaksın diğer unsurlar opsiyonel olarak bir şekilde çözülür... aslında klışe bir söz dür ama severim hiç bir profesyonel ürün hepsi bir arada olmaz eskiden teknolojide dec sistem mantığı hakimdi her şey parça parça her ekipman kendi görevini yapar sen transformes gibi birleştirir ortaya süper kalite ve uyum çıkardı şimdi her şey bir arada bu da ister istemez kaliteyi düşürüyor sorunları beraberinde getiriyor... onun için görüntü kalitesi ve performansını beğendiğin tv yi al derim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.