Şimdi Ara

lg 4x - xperia sp - xperia ion

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1000tl ye telefon almayı düşünüyorum yaklaşık olarak bu telefonlar var. şimdiye kadar hep lg kullandım nerdeyse güncelleme haricinde çok memnunum. samsunga karşı bir önyargım var ne olursa olsun alcağımı düşünmüyorum.
    başlıkta belirttiğim 3 model arasında kaldım. benim için tasarım sağlamlık kamera ses de önemli. özellikle kamera. sizce hangi telefon daha uygun?

• Sp. İkisi de sorunlu telefonlar. Sp en azından daha yeni ve daha az sorunlu
  • Bu 3 telefon arasında Xperia sp zaten önde bi telefondur.Bence ilk tercihin o olmalı sonra ki tercihin ise Lg 4x hd daha xperia ıon gelince evet oda güzel telefon fakat ses ve saglamlılık istiyorsan xperia ıon sana göre deil demektir.belirtiğim gibi alıcaksan Sp almalısın bence
  • sp daha önde diyorsunuz. bi kaç yorumda okumuştum kamerası ile ilgili bulanıklık ve odaklanamama gibi problemler var diyorlardı benim için kamera da çok önemli. okuduklarım kafamı bulandırdı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocam

sp daha önde diyorsunuz. bi kaç yorumda okumuştum kamerası ile ilgili bulanıklık ve odaklanamama gibi problemler var diyorlardı benim için kamera da çok önemli. okuduklarım kafamı bulandırdı :D

SP dogru tercih olur. kamera guncelleme ile halledilir. rs sensoru boru değil.
  • nexus 4
  • Bencede xperia sp iyi bir tercih olabilir kamera olayını bu kadar büyütmemek gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.