Şimdi Ara

LG 49UB850V vs Philips 49pus7909 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu iki tv arasında kaldım bütcem 3000 tl civarı siz hangisinizi tavsiye edersiniz ?Bu fiyata alınabilecek en iyi tv arıyorum yardımlarınızı bekliyorum.
    Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Fiyat farkı var mıdır bilmiyorum ama kesinlikle UB850V yönünde olsun tercihiniz.

ikisinde de 4k var fakat pus7909da fazla kronik sorun var bildigim kadarıyla bunun yanı sıra 4K yayınlar izlenebilir durumda degil bildigim kadarıyla.
  • Çok kararsızım lg nin görüntü kalitesi zaten çok etkileyici ama philips ambilight da çok hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun karsılastırması bile yapılmaz tabikide 49ub850.
    kliksadan almanı öneririm 3000 tl fiyatı var kesin distribütör garantisi de avantajın.

• Bugün teknosada inceledim 2 ürünüde görüntü kalitesi parlaklık keskinlik LG,Philips tek avantajı ses çıkış gücü ve Android olması biraz takılmalar olsada oyun keyfi güzeldi.

• Ben de 2 tv arasında gidip geliyordum bugün teknosa da yapılan çakallıktan sonra LG'den iyice soğdum. Adam sırf LG satmak için mp4 formatlı bir video taktı bak dedi LG oynatıyor ama philips oynatamıyor dedi. Hatta daha da ileri gidip philipsin 4k oynatamadığını iddaa etti bu arkadaş. İkisininde oynatamadığı bazı video formatları var. Şimdi ben de philipsin oynatıp lgnin oynatamadığı video formatına 4k bir videoyu çevirip gideceğim yanına bakalım o zaman ne yapacak bu uyanık arkadaş çok merak ediyorum. Hem philips 4k videoyu oynatınca çok şaşıracak hem de lg oynatamayınca tekrar bir dumura uğrayacak. Özellikle altyazı da ekleyeceğim ki, üstüne LG'nin hiç bir altyazı desteğinin olmadığını da görsün bu arkadaş. Ben kararımı verdim bu arada Philips alacağım ama önce bi şovumu yapmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyiragongo

Ben de 2 tv arasında gidip geliyordum bugün teknosa da yapılan çakallıktan sonra LG'den iyice soğdum. Adam sırf LG satmak için mp4 formatlı bir video taktı bak dedi LG oynatıyor ama philips oynatamıyor dedi. Hatta daha da ileri gidip philipsin 4k oynatamadığını iddaa etti bu arkadaş. İkisininde oynatamadığı bazı video formatları var. Şimdi ben de philipsin oynatıp lgnin oynatamadığı video formatına 4k bir videoyu çevirip gideceğim yanına bakalım o zaman ne yapacak bu uyanık arkadaş çok merak ediyorum. Hem philips 4k videoyu oynatınca çok şaşıracak hem de lg oynatamayınca tekrar bir dumura uğrayacak. Özellikle altyazı da ekleyeceğim ki, üstüne LG'nin hiç bir altyazı desteğinin olmadığını da görsün bu arkadaş. Ben kararımı verdim bu arada Philips alacağım ama önce bi şovumu yapmam lazım

Dostum bence adamı dinle çok yanlış konuşmamış 4k oynatma becerisi yok philipsin bari 55ub850v al evin müsitse uydudan 4k yayın seğret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xit -- 6 Şubat 2015; 12:09:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xit

quote:

Ben de 2 tv arasında gidip geliyordum bugün teknosa da yapılan çakallıktan sonra LG'den iyice soğdum. Adam sırf LG satmak için mp4 formatlı bir video taktı bak dedi LG oynatıyor ama philips oynatamıyor dedi. Hatta daha da ileri gidip philipsin 4k oynatamadığını iddaa etti bu arkadaş. İkisininde oynatamadığı bazı video formatları var. Şimdi ben de philipsin oynatıp lgnin oynatamadığı video formatına 4k bir videoyu çevirip gideceğim yanına bakalım o zaman ne yapacak bu uyanık arkadaş çok merak ediyorum. Hem philips 4k videoyu oynatınca çok şaşıracak hem de lg oynatamayınca tekrar bir dumura uğrayacak. Özellikle altyazı da ekleyeceğim ki, üstüne LG'nin hiç bir altyazı desteğinin olmadığını da görsün bu arkadaş. Ben kararımı verdim bu arada Philips alacağım ama önce bi şovumu yapmam lazım

Dostum bence adamı dinle çok yanlış konuşmamış 4k oynatma becerisi yok philipsin bari 55ub850v al evin müsitse uydudan 4k yayın seğret

4K oynatma becerisi yok derken?
    Philips androidli bir cihaz, yuklersin Bs player ve kodek 4K nın dibini oynatir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: anqunadan

quote:

Orijinalden alıntı: Xit

quote:

4K oynatma becerisi yok derken?
    Philips androidli bir cihaz, yuklersin Bs player ve kodek 4K nın dibini oynatir diye düşünüyorum.

Dostum o yönden eğer programla çözülecek iş ise tamam hatta yapan program ile çözen arkadaşlar varsa bizde yapalım seğredelim.ama ne gerek varda... Hala fikrim aynı al ub850 sok usb ni ne kazma ne kürek direk seğret. Ub850 almadığıma pişmanım..

• Ub850 alacaktım emin ol aynı videoyu ikisinde de izledim ve 850 yi renk olarak hiç begenmedım.sıyah siyah değil gri beyaz beyaz değil gri çok canlı. Görünen renkler dahi sahte. Phılıpste ekranda siyah görüntü olduğunda tv kapalı sanıyorsunuz. Bence phılıps

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.