Şimdi Ara

LG 47LB670V mi Samsung UE-48H6500 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam, salonum için bir tv almaya karar verdim bu ikisi arasında kaldım. sizce hangisini almalıyım. Samsung 400 hz 4 çekirdekli, LG 700 hz ancak çekirdek sayısını bilmiyorum.
    veya sizin tavsiye edebileceğiniz bu fiyat aralıklarında 2.500 'ü geçmeyecek şekilde 2.500 civarı tavsiye edebileceğiniz tv var mı?
    yardımlarınız için teşekkürler.

• Bu fiyata alabileceğin en iyi tvler bu ikisi lg çift çekirdek, 48h6500 şuan gg da 2399TL fiyatı çok iyi 47LB670 de ara ara gg da 2299TLye düşüyor arada 100TL lik bir fark var bende ikisi arasındaydım baya bir araştırıp LB670 almaya karar vermiştim gg dan indirim kuponu bekliyordum almak için msj yazıp indirim kuponu talep ettim tv 2299TL di, indirim kuponumu 2 gün önce tanımladılar tam alacakken buseferde baktım ürün satışa kapanmış ve fiyatı 2599 a yükselmiş, şimdi tekrar indirime girmesini bekliyorum her hafta indirime giriyor, umarım kuponumun son kullanma tarihi bitmeden yeniden indirime girer. İkiside iyi tv özellik olarak ikisi arasında çok farkındalık yaratacak birşey göremedim ikiside gerçekte 100 hz görüntü olarak lb670 eski seri lg lere göre samsunglara yakın bir canlığı var eski seri lg leri mat bulan samsunları da çok canlı bulanlar için lb670 tam orta ayarda net mat ne çok canlı, ben fiyat performans olarak aralarında çok fark göremediğimden gözüme güzel görünene karar verdim lb670 gerçekten çok şık bir tv..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende ikisi arasında kararsiz kaldim ..lg goruntu olarak daha sık duruyor ama banding sorunu var dediler oyuzden samsunga kaydım biraz gerci onumde 2 ay sure var daha ama bir turlu tam karar vermis degilim..zor bir secim olcak..
  • Serdarkaan66 S kullanıcısına yanıt
    ben bugun teknosada 48H6500 aldım 2200 lira gayet iyi fiyat tavsiye ederim güzel televizyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: masteri

ben bugun teknosada 48H6500 aldım 2200 lira gayet iyi fiyat tavsiye ederim güzel televizyon

Sitede 2499 gorunuyor. Bu fiyata hangi teknosadan nasil aldiniz acaba?

• splater S kullanıcısına yanıt
    evet fiyatı artırmışlar ben sitesinden aldım 2 saat önce
  • Evet öğleden sonra fiyatı tekrar 2.499TL ye yükselmiş, hızlı davrananlar çok iyi fiyata tvyi kaptılar, samsungun kendi mağazında bile 2.500 den aşağı vermiyorlar, bu fiyatı kaçırdığına üzülenler gg da 2299TL ye hala satışı var 100TL bonusla aynı fiyata denk geliyor, şu gg'yor indirim kuponları konusunda biraz daha cömert davransa çok güzel olacak 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: mcyber

Herkese selam, salonum için bir tv almaya karar verdim bu ikisi arasında kaldım. sizce hangisini almalıyım. Samsung 400 hz 4 çekirdekli, LG 700 hz ancak çekirdek sayısını bilmiyorum.
    veya sizin tavsiye edebileceğiniz bu fiyat aralıklarında 2.500 'ü geçmeyecek şekilde 2.500 civarı tavsiye edebileceğiniz tv var mı?
    yardımlarınız için teşekkürler.

ne karar verdiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdarkaan66

Bu fiyata alabileceğin en iyi tvler bu ikisi lg çift çekirdek, 48h6500 şuan gg da 2399TL fiyatı çok iyi 47LB670 de ara ara gg da 2299TLye düşüyor arada 100TL lik bir fark var bende ikisi arasındaydım baya bir araştırıp LB670 almaya karar vermiştim gg dan indirim kuponu bekliyordum almak için msj yazıp indirim kuponu talep ettim tv 2299TL di, indirim kuponumu 2 gün önce tanımladılar tam alacakken buseferde baktım ürün satışa kapanmış ve fiyatı 2599 a yükselmiş, şimdi tekrar indirime girmesini bekliyorum her hafta indirime giriyor, umarım kuponumun son kullanma tarihi bitmeden yeniden indirime girer. İkiside iyi tv özellik olarak ikisi arasında çok farkındalık yaratacak birşey göremedim ikiside gerçekte 100 hz görüntü olarak lb670 eski seri lg lere göre samsunglara yakın bir canlığı var eski seri lg leri mat bulan samsunları da çok canlı bulanlar için lb670 tam orta ayarda net mat ne çok canlı, ben fiyat performans olarak aralarında çok fark göremediğimden gözüme güzel görünene karar verdim lb670 gerçekten çok şık bir tv..

ne karar verdiniz hocam

• quote:

Evet öğleden sonra fiyatı tekrar 2.499TL ye yükselmiş, hızlı davrananlar çok iyi fiyata tvyi kaptılar, samsungun kendi mağazında bile 2.500 den aşağı vermiyorlar, bu fiyatı kaçırdığına üzülenler gg da 2299TL ye hala satışı var 100TL bonusla aynı fiyata denk geliyor, şu gg'yor indirim kuponları konusunda biraz daha cömert davransa çok güzel olacak 😃

gittigidiyorda nerde 2299'a link verir misiniz?
    Teknosadan 2200'e 48h6500 hakikaten cok sıcak olmus.
    Keşke çıkar çıkmaz burda paylaşsaydınız.
    Arkadaşlar genelde kendi işini gördükten ve iş işten geçtikten sonra paylaşımda bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: splater

quote:

Evet öğleden sonra fiyatı tekrar 2.499TL ye yükselmiş, hızlı davrananlar çok iyi fiyata tvyi kaptılar, samsungun kendi mağazında bile 2.500 den aşağı vermiyorlar, bu fiyatı kaçırdığına üzülenler gg da 2299TL ye hala satışı var 100TL bonusla aynı fiyata denk geliyor, şu gg'yor indirim kuponları konusunda biraz daha cömert davransa çok güzel olacak 😃

Arkadaşlar genelde kendi işini gördükten ve iş işten geçtikten sonra paylaşımda bulunuyor.

GG'daki ürün de kalkmış veya fiyat değişmiş.

Ben de %10 çek ararken kaçırdım yine :(

Teknosa'nın mağazalarında var mıdır acaba 2199a

• splater S kullanıcısına yanıt
    hocam ilk mesajı hemen aldıktan sonra attım orda ama çok hızlı fiyatı değiştirmişler yarım saat için 2499 a çıkarmış fiyatı üzgünüm ama takip edin sık sık bence arkadaş geçen hafta yine aynı fiyata 2199 dan almıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: splater

quote:

Hocam bende forumda görüp teknosanın sitesine baktım sağolsun masteri arkadaş görür görmez paylaşmış zaten, ama kısa süreli bir indirim oldu ben pazar akşamına kadar devam eder diye düşündüm, daha sonra fiyatın yükseldiğini görünce arkadaşlara yardımcı olak için gg daki indirimden bahsettim, link vermeye gerek yok zaten gg daki arama kısmına 48h6500 yazınca bütün fiyatlar çıkıyor ve orda kent avm nin 2299TL ye olan satış fiyatını hemen görüyorsunuz, buda yine samsungun kendi forum sayfasında paylaşılmış ve en az 3 gün bu fiyattan satış yapılmıştı, pazar günü akşama doğru bu üründe satışa kapandı, indirim için pusuda olanlar, cumartesi gece 12 den sonra ve pazar sabahının ilk saatlerinde bimeks, teknosa, media mark ve gg da fiyat kontrolü yapsınlar en önemli indirimler bu saatler arası oluyor... Bu arada ben 47lb670 için pusudayım ama bu modelde ekranın üstündeki koruyucu panelin bazı modellerle kavlayıp soyulduğu yönünde şikayetler varmış hatta arkadaşın biri forumda resimlerle paylaşmış bu konuda bilgisi olan varmı acaba..

• Serdarkaan66 S kullanıcısına yanıt
    Evet dostum Lg 670 serisinde öyle bir problem var güzel tv ama panel soyuluyor ben arkadaşta fotolarını gördüm. Ürün alırken bunu göz önünde bulundur bence sonuçta sürekli alınan bişey değil ve 2000 küsür para vereceksin. hatta şu linke bir bak istersenhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=93573144

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pistevo35 -- 23 Haziran 2014; 21:13:57 >
  • Bende az önce 48h6500 gittigidiyordan aldım fiyat 2449 du yüzde 10 indirim 100 tl bonus puan 52 tl avantijix 2049 tl civarına geldi umarım memnun kalırım

• Bende iki ürün arasında kaldım,ağustosun ortasına kadar vaktim var,LB670 araştırıyorum sabahtan beri,araştırmayana kadar mükemmel bir seçim olacaktı benim için,yok 50"lerde IPS panel yok,yok kenarlarında kararmalar var,yok dizi izlerken atıyor,yok IPS kenarlardan atma yapıyor derken LG'den soğudum.Şayet gönlüm halen bundan yana ama bir Samsung ile bir tutulmayacağı kanaatindeyim şuanda

Yarında UE6500 araştırıcam,heralde ondanda soğuyup TV'siz kalcam gibi görünüyor,6500lerin artısı nedir LB670'lere göre kullanan ve araştıran varsa bilgi verirse sevinirim,konudaki ilk bi kaç yorum dışında,kim kaça almıştan başka işe yarayan bir bilgi yok ne yazıkki.
  • Samsung 6500ı gördüm şayet tasarımı LG kadar iyi değil,çok kaba duruyor,ekran kalitesi üç aşağı beş yukarı aynı nerdeyse,ama çok canlı oldugundan biraz itici geldi bana,LG siyah renkleri daha doygun gösteriyor.Yani zevk meselesidir ama pek alınacak birşey değil gibi 6500
  • Dostlar bu fiyatlar civarı panasonic 50etw var 600hz
    Tavsiye edermisiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.