Şimdi Ara

LG 47LA620 Tv için Plex Yardımı Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatsappbilgi -- 4 Kasım 2013; 0:15:41 >

• Bende merak ettim şimdi bende plex kullanıyorum bende de uygulamalarda görünmüyor.sadece giriş listesinden filmleri görebiliyorum.

Edit:

plexin forum sayfasında LG Smart Tv için bir uygulama buldum ama evde olmadığım için deneme fırsatım olmadı eve geçtiğimde deneyip sonucu paylaşırım.

uygulamanın linki==>http://yadi.sk/d/AJ2wYWXoBtcki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YouMak -- 31 Ekim 2013; 11:40:00 >
  • denediğinde cevabını bekliyorum çünkü bu uygulama gözükebilse çok iyi şeyler yapılabiliyor. Plexin içindeki youtube bile televizyondakinden çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatsappbilgi -- 4 Kasım 2013; 0:00:11 >
  • evet 2013 senesi altı seride bu anlattığım olay oluyormuş . yeni serilerde yokmuş. o yüzden uğraşmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatsappbilgi -- 4 Kasım 2013; 0:19:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whatsappbilgi

evet 2013 senesi altı seride bu anlattığım olay oluyormuş . yeni serilerde yokmuş. o yüzden uğraşmayalım.

uygulamayı biraz önce denedim.sadece kütüphaneye eklenen filmleri fotoğrafları vs. görebiliyor uygulama plex e eklediğimiz kanallar görünmüyor .arayüzü plex media center ın aynısı diyebilirim.

kurulumu yapamazsan yardımcı olabilirim dostum.
     LG 47LA620 Tv için Plex Yardımı Lazım LG 47LA620 Tv için Plex Yardımı Lazım LG 47LA620 Tv için Plex Yardımı Lazım LG 47LA620 Tv için Plex Yardımı Lazım LG 47LA620 Tv için Plex Yardımı Lazım

• 2013 Model LG TV lerde de bu uygulamayı kullanabiliyor muyuz?
    Kurulum tam olarak nasıl yapılıyor?
    Birde fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla filmler için türkçe bilgi mevcut ama ben bunu bir türlü yapamadım. Acaba filmler için türkçe bilgi nasıl ekleniyor?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi Günler..
  • LG 2013 modellerinde medialink i kaldırmış.ancak plex in forum sitesinde LG smart tv ler için bir uygulama mevcut.uygulama plex media centerı andırıyor.
    uygulamanın linki==>http://yadi.sk/d/AJ2wYWXoBtcki

uygulamayı zipten çıkarın ve lgapps isimli klasörü boş bir usb belleğe atın daha sonra usb belleği tv nin en üstteki usb girişine takın.kumanda dan my apps tuşuna basarak uygulamaya erişin. uygulama pc ye bağlanmak için pc nizin ip adresini isteyecektir.ip adresinizi cmd=>ipconfig=>enter a basarak öğrenebilirsiniz ipv4 adresi kısmındaki ip adresini uygulamada belirtilen yere giriniz.İşlem tamam.

• YouMak Y kullanıcısına yanıt
    lg plazmamda deneyeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.