Şimdi Ara

LG 42LH7000 Mİ SAMSUNG 40C650/1/2/3/4 MÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN HAYATIMDA SADECE Bİ DEFA ALMAK İSTEDİĞİM Bİ ÜRÜN OLAN LCD TV ALMAK İSTİYORUM AMA BU İKİ ÜRÜN ARASINDA KARARSIZ KALDIM LÜTFEN YARDIMCA OLUN SAMSUNG'DA DLNA WİRELESS AKLIMI ÇELERKEN LG'DE DE ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA HADDİ HESABI OLMAYAN MEMNUNİYET YAZILARI VAR BEN SAMSUNG ALMA TARAFTARIYIM AMA DLNA VE WİRELESS YÜZÜNDEN SÖYLEDİKLERİ KADARIYLA MÜTHİŞ Bİ GÖRÜNTÜ SİSTEMİNE SAHİP OLAN LG Yİ DE GÖMEMEZLİKTEN GELEMİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN CEVAP YAZACAK ARKADAŞLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER SELAMLAR

• şu soruma cvp verecek bi arkadaş yoksa bu forum bi işe yaramıo demektir
  • Arkadaşım birbuçuk ay öncesi İB LG 42inc LH 7000 modelini aldık.İlk kurulumundan sonra tasarım ve dizayn olarak çok hoş ve şık bir görüntüsü var insan hayran kalıyor adeta :) 2,5 yıldan beri netten 1080p,720p film,dizi,belgesel arşivi yapmaya çalışıyorum elimde de iyi kötü 2tb yakın bir data verisi oldu.Maksimum 1tb kadar olan taşınabilir hdd destekleyebiliyor MKV HDTV BLUERAY VEYA X264 yada DİXV rip ne olursa olsun oynatamadığı bir media formatı yok sadece DTS ses codeclerini desteklemiyor onu da notebooktan hmdi bağlanti yoluyla izleyebiliyoruz görüntü ve diğer özellikleri bakımından daha birçok özelliği var ama çok fazla da kurcalamak istemiyorum bi arkadaşım Philips marka amblight özelliği olmayan klasik bir model LCD tv aldı ama şimdi bin pişman neyse bence LG den şaşma derim
  • Oncelikle cevap yazdigin cok teskur ederim yazdgn ozellikleri samsung 40c650de de buldum internet tv DLNA Wifi de cabasi o yuzden bu modele daha yakinim ne diosun kardesm?
  • kardeş iki hafta önce LG 42'LD450 aldım gerek HD Yayın Gerek SD yayın gerek internetten indirdiğim
    300 500mb lık filimlerde bile cok mükemmel bi görüntü kalitesi var bende almadan önce tek tek araştırdım
    mağzalarda görüntü kalitelerini karşılaştırdım ve bi gerçek suan türkiyede yayınların %90 nı SD bu yüzden
    SD yayına ve HD yaına en uygun tv kesinlikle LG LD serisi derim hatta fiyat olarakta cok uygun ben 1399tl
    aldım fiyatıyla özelliklerini karşılaştır diğer benzer markalrdan cok daha hesaplı ve cok daha güzel bi görüntü kalitesi var
    bu kadar adam boşuna LG yi övmüyo ufak tefek özelliklere aldanma derim....
  • Merhaba arkadaşım
    yaklaşık 1 ay önce Samsung 40c650 aldık... görüntü mükemmel özellikleri saymakla bitmez en kaliteli full hd Bitrate'i 10.000kbps nin üzerindeki filmleri hiç takılmada mükemmel netlikte gösteriyor renkler çok gerçekçi sanki uzanıp dokunacaksın... DTS yani digital sesli filmleri de dahil hertürlü formatı destekliyor...

sd yayınlarda ve hd yayınlarda da görüntü kalitesi tartışılmaz hala kararsızsan git bir teknosaya bana 40c650 yi gösterin de göstermelerine bile gerek yok görüntü kalitesiyle diğerlerinin yanında sırıtıyor fark atıyor...

benim sana diyeceğim Hiç düüşünme samsung 40c650 al.... pişman olmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmxcakir -- 28 Haziran 2010; 16:02:16 >
  • 40c650. LG'nin o modeli benim de listemdeydi.Fakat tasarım konusunda oldukça zayıf olduğunu söyleyebilirim.Şu an 46c650 modelini kullanıyorum.Televizyonumdan çok memnunum.Kesinlikle bu modeli tercih etmelisiniz.Hiçbir sıkıntı yaşamazsınız..
  • ÖNCELİKLE CEVAP YAZAN BÜTÜN AKADAŞLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM ARKADAŞLAR TAM 15 GÜNDÜR 40C650 ARIYORUM AMA YOK BEN DE 40C653 BULDUM ONU ALICAM Bİ FARK YOKTUR DİMİ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: vilari

ÖNCELİKLE CEVAP YAZAN BÜTÜN AKADAŞLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM ARKADAŞLAR TAM 15 GÜNDÜR 40C650 ARIYORUM AMA YOK BEN DE 40C653 BULDUM ONU ALICAM Bİ FARK YOKTUR DİMİ????

Merhaba arkadaşım,,

Bir TV satıcısı olarak sana başta şunu söylemem gerekiyor, Samsung 40 C 650 Serileri 651,652,653,654 diye toplam 5 farklı modeli ülkemizde satışta. Ürünlerin teknik özelliklerinde fark yok, ancak 40C650 model ürünün kasasının altı çeyrek daire gibi kavislidir. (Logo altında, resimleri incelediğinde göreceksin) Haricinde 40C651...654 arası olan diğer modellerinde böyle bir kavis bulunmamakta, altlarında kırmızı, gri gibi renk şeritleri olduğunu göreceksin. Aralarındaki tek fark kasa yani...

LG mi SAMSUNG mu konusuna gelince, LG de LD serisi kullanan arkadaşlar üründen memnun kaldıklarını yazmışlar, LG de 2 yıl bizzat çalıştım, SAMSUNG kadar teknik özellikleri olmamasına rağmen ürünlerin genel olarak görüntü kaliteleri fena değildir. Ancak bizler gibi bu işi yapanlara sorduğunda eğer TV izlerken DAHA CANLI ve DAHA DERİN RENK KALİTESİ arayanlardansan şu an alacağın fiyat/persormans açısından tek ürün SAMSUNG 40C650 serisi olacaktır. Teknik özellikleri zaten baş döndürücüdür. Mesela net bağlantısından Facebook hesabına ulaşabilir, videolarını paylaşabilir, Youtube gibi sitelere giriş yapıp keyfine bakabilirsin,,, Mesela; Samsung servislerinde satılan bir WiFi kartı alıp (ortalama 100-150 ytl civarlarıdır) WiFi olan bir PC den KABLO BAĞLANTISI OLMADAN filmlerini tek tuşla istediğin gibi izleyebilirsin, Mesela az evvel bağsettiğim kablosuz bağlantıyı DLNA özelliği sayesinde ethernet bağlantısı ile kalite düşürmeden ve hızlı bir biçimde kullanabilirsin. Mesela ekranı PC monitörü olarak kullanırken PIP özelliği ile ikinci bir ekranda da izlediğin filmin reklamdan çıkma anını görebilirsin (Ki bu özellik hiç bir LG marka LCD TV de BULUNMAMAKTADIR)... Bu meselalar bitmez senin anlayacağın...

Bende dün kendi adıma istanbul bilişimden 40C650 siparişini verdim, perşembe günü bana teslim edileceğini belirttiler, fiyat 1744 ytl-12 taksit. Piyadasa daha ucuza hiçbiryerde olmadığı için netten sipariş vermek durumunda kaldım, ürünün kalitesini zaten her gün iş yerinde onlarca cihaz arasında görebildiğim için son sözüm şudur ki SAMSUNG 40C650 Serisinden ŞAŞMA SAKIN...!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.