Şimdi Ara

LG 42LB580N ve Samsung UE-40H5090 modellerinden hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki ürünleri teknik yönden kıyaslama yapabilecek arkadaşlar beni bilgilendirirse memnun olurum. 3 ününde fiyatı aynı fakat kararsız kaldım:(

LG 42LB580N Full hd Led Tv

Samsun UE-40H5090 Full hd Led Tv

Samsun UE-40H5373 Full hd Led Tv

Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz

• Yardımcı olacak kimseyi bulamadığımdan karar vermekte geç kaldığım için fiyatlara 200 tl zam geldi :((
  • LG 42LB580N bu tv ye yada monitör olarak geçiyor hiç bulaşma ben zor kurtuldum kendisinden eski 42 tv me geri döndüm şimdilik. güncelleme olmuyor ve direct led olduğundan ekran siyah olduğunda arka ışığını kendi açıp kapatıyor tam bir sinir bozukluğu yaşarsın ben ucundan döndüm mevzunun.
  • Eyw hocam bilgilendirme için, tekrar düşerse alırım diye bakıyordum en iyisi biraz daha para verip herkesin memnun kaldığı modellere yönelmek.
  • Bende senin gibi kararsız kalıp, uzun araştırmalar sonucunda bütçeme göre LG 42LB580N modelinde karar kılmıştım.
    Öncelikle şunu söyleyeyim; ürün TV değil, monitör. scart girişi ve tv girişi (karasal yayın) yok.
    Almadan önce, @uzaymuhendisi'nin söylediği arka planın siyah olduğu görüntü problemini bende okumuştum.
    Kendi düşüncem; bütçen kısıtlı ve çok yüksek bir beklentin yoksa seni hayli tatmin edecek bir cihaz.
    HDMI receiver ile uyduyu bağladım, görüntü çok iyi.
    LG TV'lere özel MKVOD uygulaması bir harika (sırf bu uygulama için bile LG tercih sebebim olur)
    Smart tv kullanabilirliğinden çok memnunum.
    1080p çözünürlüğü altında bir film izlemediğim için görüntüsü çok çok iyi.
    Bunu, fiyatı ve kalitesi bu cihazdan çok daha yüksek olan tv'ye sahip arkadaşlarım söylüyor
    Son olarak şunu söyleyeyim, çok memnunum. iyiki daha fazla para vermemişim. (1030 tl)

• Ben de bu tv ler arasında kararsızım. Şu siteden alan arkadaş LG den memnun, bana tavsiye etti. Fiyatlar iyi gibi ama kararsızım. Samsung da dahili uydu alıcı var artı olarak. Görüntü tarama hızı çözünürlük Vs çoğu özellik aynı.

http://www.hepuyguncu.com/lg-42lb580n-42-106-ekran-smart-full-hd-led-televizyon-lg-turkiye-garantilidir.html

http://www.hepuyguncu.com/samsung-ue-40h5090-40-100hz-dahili-uydu-alicili-full-hd-led-tv-samsung-turkiye-garantilidir.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.