Şimdi Ara

LG 42 LG5000 50000 kontrast mı?40M87BD mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkadaşım bizce biraz daha bilgi verse idin insanlar daha fazla yorumda bulunabilirdi.
  • Kontrast oranı dışında hemen hemen her özelliği aynı.

Kontrast oranı da göreceli bir kavram 50.000:1 oranına ulaşması mümkün değil zaten en başarılı LCD tv 4.950:1 kontrasta ulaşıyor SONY W serisi .Broşür rakamlarına fazla takılmamak gerekiyor. Mini müzik setlerinin üzerinde yazan 2.500 Watts PMPO gibi birşey yani.

M serisinin üretimi bitti. Ve üzerine ışık düştüğünde yansıma yapıyor.

LG5000 serisini ise çalışırken görmedim ama 2 inç daha büyük olması avantaj tabi.

Bu arada ithalatçı ve servis firması DIGICOM ile büyük sorunları var LG firmasının biraz soru işaretileri var kafamda bu firma ile ilgili.

ben TOSHIBA'nın 40XF350 modelini de listeye al derim.

Ayrıca SHARP'ın X20 modeli de çok şık ve güzel bir cihaz.

SONY'nin D serisi de iyi.
  • sharp bencede gör onları
  • Öncelikle yeni gelen LG serisinin hepsi artık LG Elektronics A.Ş. -İstanbul tarafından getiriliyor ve LG'nin direkt garantisi altında. Piyasada digicom ürünleri 2007 serisi sadece. Ben de iki ürün arasında kalırdım açıkcası :) İkisinde de HDMI 1.3 olması da seçimi zorlaştırıyor. Hi-def-man'in dediği gibi parlama rahatsız eder diyorsanız LG alın , ancak rahatsız etmez ise o parlaklıkla bence kontrastı LG'den yüksek.. Çünkü panel daha siyah...Bu kesin... Ancak LG'nin tepki süresinin Samsung'ta sekizken , beş olması da ayrıca düşünülmesi gereken bir nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhum06 -- 18 Mayıs 2008; 0:47:18 >
  • lg nin bu modelinin çerçevesi acayyip parlak birşey yahu, görünce paneli ve özellikleri beğendim ama kenarları feci parlıyor ve rahatsız eder açıkçası.
    görmeden tv yi almayın derim.
  • VALLA KARDES BENDE ALACAM BİR TANE AMA LG KRAR KİLİDİM MODELİNİDE YAZAYİM PC MONİTORU OLRAK KULLANACAM ONUN İCİNDE COK İDEAL OZELİK OLRAK TV OLARAK ZATEN SOYLEMEME BİLE GEREK YOK

http://www.istanbulbilisim.com.tr/LG_37LG6000-LCD-TV,5109.html

TEK GECERİM SUAN BUNU
    İMKAN VARSA BUNUN 46 AL YİNE 100HZ VE TEPKİME SURESİ 5

Aktif Çözünürlük 1920x1080
    PC Sinyal Algılama 1920x1080 OZELLİKLE BURASİ

HER İKİ MODELDEDE YİNE KONTRAST: 50.000:1 Kontrast
  • lg5000 modeli 100 hz değil sanırım???
  • 100hz harika bir tv lg kesinlikle sasma gerisi fos onlarin soyliyim sana

LCD TV ALACAKLAR TAVSİYEMDİR- LG 42LG6000 LCD TV

HARİKA OZELİKLERİ VAR ALACAK KİSİ KESİNLİKLE LG 5000 YADA 6000 SERİSİNE BAKSİN YENİ GELDİ LGLER

BENDE YAZDİGİM modelİ ALACAMPC MONİTORU OLRAK İZLENİMLERİMİ SİZİNLE PAYLASACAM BURDA

BİR KAC ONEMLİ OZELİKLERİNİ YAZAYİM

100 Hz Panel

Aktif Çözünürlük 1920x1080
    PC Sinyal Algılama 1920x1080 BURASİ ONEMLİ PC MONİTORU YAPMAK İSTERSEN YADA PC BAGLAMAK İSTERSEN

KONTRAST: 50.000:1 Kontrast

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110010878&CS_Category=_SBA_853_1662_824_3851&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_LCD_TV853

burdada var bu tv ben 42 olani almaya karar kildim hata yapmak istemiyorsan secimin bu olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.