Şimdi Ara

Level U Kulaklık Kırılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aldığım günün akşamı kulaklığım kırıldı. Tamir ettirmek istedim ama 5 adet servis tarafından tamir edilemeyeceği söylendi. yani yıllardır müşteriniz olan birine böyle davranılması çok kötü. Eşimde note 5 ve gear s2 saat bende level u pro kulaklık ve s7 edge samsung ürünleri mevcut. 200 TL lik bir kulaklık alıyorum ve kırıldığında servisinizden bu kullanılmaz ve tamir edilemez isterseniz çöpe atabilirsiniz gibi bir tepki alıyorum. 1 haftadır uğraşıyorum ve bir muhattap bulamadım. Artık yardım etmenizi bekliyorum. Level U Kulaklık Kırılması

• Buraya yazarak Samsung firmasından muhatab bulamazsınız. Eğer o kadar servis sizi bu şekilde geri çeviriyor ve ürününüzün garantili olduğuna inaniyorsaniz tüketici hakem heyetine başvurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Buraya yazarak Samsung firmasından muhatab bulamazsınız. Eğer o kadar servis sizi bu şekilde geri çeviriyor ve ürününüzün garantili olduğuna inaniyorsaniz tüketici hakem heyetine başvurun.

Ürün Garantili ama hata bende olduğu için tereddütteyim. Derdim tamir edilmemesi.
  • Siz haklı olduğunuzu düşünerek bu işin üzerine düşün, sonuç alırsınız. Garantili ürünün tamir edilmemesi gibi bir seçenek olamaz. Yenisini vermek zorundalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasıyla tamir ettirmek istiyorsunuz . Tamir etmeleri lazım.
    4077 Sayılı Kanunun 15/1. ve 15/son maddesi: “İmalatçı veya ithalatçılar, sattıkları, ürettikleri veya ithal ettikleri sanayi malları için o malın Bakanlıkça tespit ve ilan edilen kullanım ömrü süresince, yeterli teknik personel ve yedek parça stoku bulundurmak suretiyle bakım ve onarım hizmetlerini sunmak zorundadırlar.
  • Bu arada bu telefonde çift telefon desteği var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtesla -- 31 Aralık 2016; 1:11:2 >
  • Bu tip aLetLer yumurTa kabuğu kadar koLay kıRıLacak türde değiLLer..

NasıL kırıLdığını merak ediyorum..
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    arkadaşın dediği gibi benim samsung level u de kulaklığım kırıldı üstelik 10 kez bile kullanmamışımdır. geçen yıl aldım. çantaya koydum birkaç ay orada hareketsiz kaldı. şimdi baktım parça parça olmuş 504 japon yapıştırıcısı aldım yapışmıyor. pattex alsam yapıştırır mı önerilere açığım. olmazsa şikayetvara yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rose76 -- 9 Mart 2020; 17:6:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tip aletler hemen kırılacak ürünler değiller ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.