Şimdi Ara

LEVEL R OYUNCULARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilindiği üzere project torque oyununun sunucuları kapandı ve artık oynanmıyor onun yerine herkesi Level R oyununa bekliyorum project torque oyunu ile birebir aynı olan oyun project torque aratmıycak düzeyde bilmeyen arkadaşlar için nasıl hesap alınacağını resimli olarak anlattım.Resimdeki kırmızı ile işaretlenmiş adımları takip ederek oyun için hesap alabilirler

Anlatım: http://www.facebook.com/profile.php?id=645217356#!/album.php?aid=198062&id=645217356&ref=mf

Hesap Adresi: http://levelr.gamigo.com/

Oyun içi Nicklerimizi buraya yazalım arkadaşlar malum yabancı serverda insanın gözü bir tanede olsa türk arıyo

Oyun İçi: Berker (BrZ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bumperracerz -- 6 Ağustos 2010; 10:12:23 >

• Oyun aynı herhalde sadece ismi değişmiş

Bu arada oyunu oynayan kişi sayaısı bayağı var mı yani kalabalık mı yarışlar?ben projecy torque da tek tük en fazla 20-30 kişi oluyordu.
  • Evt oyun yeterince kalabalık benim katıldıgım yarıslar genelde en az 8 kişi oldu daha kalabalığıda var ama ben girmedim,Evt oyun project torque ile aynı sadece ismi farklı daha önce project torque`da oynayan birisi hiç zorlanmadan Level R`yi rahatça oynayabilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bumperracerz

Evt oyun yeterince kalabalık benim katıldıgım yarıslar genelde en az 8 kişi oldu daha kalabalığıda var ama ben girmedim,Evt oyun project torque ile aynı sadece ismi farklı daha önce project torque`da oynayan birisi hiç zorlanmadan Level R`yi rahatça oynayabilir bence

10dk sı kaldı download ediyorum
  • oyunu yükledikten sonra bide pachleri update edicek o biraz uzun sürüyo ama sabrediceksin artık
  • İndirme linki
    http://dl.gamigo.com/lr/en/LevelR_Setup.exe

LEVEL R OYUNCULARI LEVEL R OYUNCULARI LEVEL R OYUNCULARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@ptan41 -- 16 Ağustos 2010; 22:21:18 >

• Bu oyunu betasından beri takip ediyorum ve Project Torque un kapanmasına üzüldüm. her neyse en azından Avrupa sunucusunda oynuyoruz ve sanki private server'da oynar gibi bonuslar,expler,paralar çok bol

Benim merak ettiğim bir soru var, düz pistlerde hız yaparken kalkışım gayet iyi ama sanırım aero-dynamics, acceleration gibi balans ayarlarını ayarlamadığım için 221'de takılıyorum. Arabam Corus S3 ve nasıl bir ayar yapmalıyım hızlandırmak için? (Beni geçenlerin averaj hızları 235mhz)
  • oynayan varmı bu oyunu.bn yeni başladım sizden yardım isteyebilirim sıksık (= (=
    mesela birbirimizi göreibliozmu oyunda free bi şekilde gezebiliozmu
  • P.Q çıktığından beri oynuyordum ip ban olayından sonra 1 sene uzak kaldım çok üzülmüştüm. Bu oyun birebir aynısı resimlerden gördüğüm kadarıyla. Login ekranındaki kız bile aynı sanırım hemen indiriyorum. P.Q daki id pw geçerlimidir ki? 40 lvldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se®can

P.Q çıktığından beri oynuyordum ip ban olayından sonra 1 sene uzak kaldım çok üzülmüştüm. Bu oyun birebir aynısı resimlerden gördüğüm kadarıyla. Login ekranındaki kız bile aynı sanırım hemen indiriyorum. P.Q daki id pw geçerlimidir ki? 40 lvldim

Malesef arkadaşım bu oyuna sıfırdan başlamak zorundasın,zaten şöylede bi durum var P.Q kapanmasaydı ve bu oyundan hesap almış olsaydınız ozamanda bidaha P.Q giremiycektiniz LEVEL R ve p.Q bir birlerine düşman iki oyundu artık biri gitti biri kaldı :) oyundaki ekibime beklerim diğer adıyla "CREW"
    TR-BumperRacerZ-TR

• bende oynuyorm ama düşük levelim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryso

Bu oyunu betasından beri takip ediyorum ve Project Torque un kapanmasına üzüldüm. her neyse en azından Avrupa sunucusunda oynuyoruz ve sanki private server'da oynar gibi bonuslar,expler,paralar çok bol

Benim merak ettiğim bir soru var, düz pistlerde hız yaparken kalkışım gayet iyi ama sanırım aero-dynamics, acceleration gibi balans ayarlarını ayarlamadığım için 221'de takılıyorum. Arabam Corus S3 ve nasıl bir ayar yapmalıyım hızlandırmak için? (Beni geçenlerin averaj hızları 235mhz)

Balans ayarlarından acceleration kısmındaki balanslardan 4 olanı takarsan düz yollarda en yüksek hıza ulaşabilirsin,bu ayar genelde "wangan" için kullanılır virajlı ve son hıza ulaşamıyacağın yollarda ise balans ayarını 3 yapman gerek.

• Beyler ben kuruyorum oyunu , update yapıyor.Start game dedim zaman hata veriyor sürekli bir bilgisi olan varmı ?
  • Project torque'ya uzun süre ara vermiştim.Tekrar dönmek istediğimde ise oyunun kapatıldığını duydum ve bu oyunu duydum.Şuan indiriyorum.
  • beyler update yaparaken %97 de böyle bir hata alıyorum;error durinng dowload files!error code:65558
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.