Şimdi Ara

Letgo'da dolandırıldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

10.05.2018 tarihinde bilgisayarıma ekran kartı araştırması yaparken letgo ve sahibindende(aynı ürün ilanı) yayınlanan Nvidia 1060 3gb ilanına letgo üzerinde anlaşarak buluştuk.650 TL. verdim bana ürünün orjinal olmadığı ile ilgili bir bilgi paylaşımında bulunulmadı.İlan da da ürün orjinalmiş gibi nvdia 1060 3gb olarak koyulmuş.Ben bunu bilgisayarcıya takması için götürdüğümde öğrenerek araştırmaya başladım.Gerçektende ürünün orjinal olmadığını öğrendim.Whatsapptan irtibata geçtim durumu izah edip iade etmek istediğimi belirttim.Biz sana zaten orjinal demedik ki diyiyor.Altta ilan görüntüsünü paylaştım.

Bana bu ürünün Nvidia 1060 olmadığını Çin malı bir replika olduğunu belirtmesi gerekmez miydi?

Sonuç olarak ilanda görüleceği üzere görünürde Nvidia markası kullanılmış ve 1060 model olduğu belirtilmiş.

İnternette detaylı bi araştırma yaptım.Kartı içindeki çipset nvidianın gts 450 1 gb olanındanmış.Fakat bilgisayara taktığınızda 1060 olarak görülüyormuş.

Letgo'da dolandırıldım.

Bu durumda ne yapmam gerek?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Dolandırıcılıktan şikayet edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütün iletişiminizi kaydet konuşmaları ilanları vb adliyeye git onlar sana yardımcı olur dolandırıldığını ve şikayetçi olmak istediğini söyle ayrıca nvidia bir şirkettir sen bunun adını kullanıyosan orjinal demektir orjinal değilse çinli adını yazsaydın demelisin dolandırıcılıkla dava aç uzun sürer ama zaten dava kesinleştiğinde adam geri vitese takar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 30 Mayıs 2018; 19:11:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.