Şimdi Ara

Leon fr - Golf7 - CivicH (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ama yazın hep toz toprak haşere vs. olduğundan daha çabuk doluyor hocam geçtiğimiz 2 yılda C4'ün Polen filtresini 3 , hava filtresini 2 sefer değiştirdim polen filtresinin içinde çürümüş sinekler falan vardı zaten pahalı bir filtre değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

Ama yazın hep toz toprak haşere vs. olduğundan daha çabuk doluyor hocam geçtiğimiz 2 yılda C4'ün Polen filtresini 3 , hava filtresini 2 sefer değiştirdim polen filtresinin içinde çürümüş sinekler falan vardı zaten pahalı bir filtre değil

elini koltuğun yaslanma yeriyle aynı hizada kaldırıyorsun, üfleci sonuna kadar açıyorsun. bu durumdayken eğer ki eline rüzgar oldukça sert vurmuyorsa polen filtresi tıkanmıştır. bu arada önceki aracım stilo'yu 10 yıl kullandım ve polen filtresinde tozdan başka birşeye rastlamadım. sinekler oraya kadar nasıl geliyor c4'te?
  • Almışken golf olsun tutkusu büyük başka bir araç.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Klima/üfleme çalışmıyorken camları kapatıp belli bir hızda (90-110 kmh) elimi üflemenin hizasına getiriyorum eğer filtre doluysa az hava geliyor dolu değilse üfür üfür esiyor.

Stiloyu on yıl İstanbul'da kullandığına göre böcek çıkmaması normal ben memlekete giderken irili ufaklı bir sürü köyden geçiyorum ön panjur vs. zaten sinek ölüsü doluyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fr alma şansın varken bakma diğerlerine

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

bu ötv muafiyeti neyden kaynaklı özürlü / şehit ?

Özürlüden dolayi hocam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.