Şimdi Ara

Leon 1.2 TSI? ASTRA J 1.6?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki araçtan hangisi? Yakıt konusunda ve bagaj hacmi sorunsuzluk, ikinci el olarak değerlendirirseniz.

Ek olarak Jetta 1.2 TSI, Civic 1.6 yeni kasa ve Focus 1.6 Style full paketi de değerlendirirseniz hangisi daha mantıklı bir seçim olur?

Sedan veya Hb çok fark etmiyor. Yakıt ve sorunsuzluk önemli daha çok.

• 1.2 tsi şehir dışı tam depo 1000 km götürüyor 110 sabit hız. şehir içi 750 bulur gibi. bu arada istanbul dışı bu değerler istanbulda 100 km daha düşün

ayrıca leon daki bagaj çok iyi geldi bana göre geniş şuanki aracım sedan ona yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplan261 -- 7 Nisan 2016; 11:25:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armut Bey

1.2 tsi şehir dışı tam depo 1000 km götürüyor 110 sabit hız. şehir içi 750 bulur gibi. bu arada istanbul dışı bu değerler istanbulda 100 km daha düşün

ayrıca leon daki bagaj çok iyi geldi bana göre geniş şuanki aracım sedan ona yakın.

Leon ve Jetta arasında hangisi tercih edilmeli? Jetta'nın boş paketleri veya comfortline boyalı bulunuyor Leon'un hatasız olan araçlarına kıyasla
  • Leon 1.2tsi ile cok iyi secim j ye gore.
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Leon 1.2tsi ile cok iyi secim j ye gore.
    atmosferik astra daha sorunsuz olacaktır tabi tüp takılmazsa, onun dışında leon performans anlamında ve yakıt anlamında daha iyi olur
  • 1.2 tsi leon jettadan daha dolu olur
  • AMERICOS kullanıcısına yanıt
    astra için 1.6 motor eski bir motor tüpte sıkıntı çıkarmıyor ama fazla yakıyor bildiğim kadarıyla çokta performanslı değil
    leon bana en mantıklısı gibi geliyor donanım vs olarakta ama tabiki de focus da adama göz kırpıyor.leonla focus kıyaslarsak leon az yakar herhalde ve bence daha güzel duruyor
  • Bende leon almayı düşünüyorum size araştırdığım kadarıyla eksi yönlerini sayayım; lpg de randıman vermemesi,bazı trim seslerinin olması, tsi motorun yüksek km den sonra ne durumda olacağı muamması ve otomatik alacaksanız Dsg. Bunlar benim bu forumda sık olarak okuduğum şikayetler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tu1907

Bende leon almayı düşünüyorum size araştırdığım kadarıyla eksi yönlerini sayayım; lpg de randıman vermemesi,bazı trim seslerinin olması, tsi motorun yüksek km den sonra ne durumda olacağı muamması ve otomatik alacaksanız Dsg. Bunlar benim bu forumda sık olarak okuduğum şikayetler.
    "Leon mu Bajaj mı?" diye yeni konu çıkarsa şaşırmayacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tu1907

Bende leon almayı düşünüyorum size araştırdığım kadarıyla eksi yönlerini sayayım; lpg de randıman vermemesi,bazı trim seslerinin olması, tsi motorun yüksek km den sonra ne durumda olacağı muamması ve otomatik alacaksanız Dsg. Bunlar benim bu forumda sık olarak okuduğum şikayetler.

1.2 motora lpg düşünmedik az yakıyor dendi oldukça bir de manuel olacak en iyi seçenek gibi duruyor şuan için
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Android

astra için 1.6 motor eski bir motor tüpte sıkıntı çıkarmıyor ama fazla yakıyor bildiğim kadarıyla çokta performanslı değil
    leon bana en mantıklısı gibi geliyor donanım vs olarakta ama tabiki de focus da adama göz kırpıyor.leonla focus kıyaslarsak leon az yakar herhalde ve bence daha güzel duruyor

Evet özellikle Style paket düşündürüyor
  • İkinci el dendigi an:
    Vw opel ford toyota honda
    Leon ne burda?
    haydari
    Opeliniz hayirli olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMERICOS

Bu iki araçtan hangisi? Yakıt konusunda ve bagaj hacmi sorunsuzluk, ikinci el olarak değerlendirirseniz.

Ek olarak Jetta 1.2 TSI, Civic 1.6 yeni kasa ve Focus 1.6 Style full paketi de değerlendirirseniz hangisi daha mantıklı bir seçim olur?

yeni astra olsa tamam da eski astra'nın kasası çok ağır. o kasadan memnun olan yok. bir arkadaş satıp jetta almaya kara verdi. leon motor olarak da ağırlık olarak da üstün. atmosferik motorlar yavaş yavaş tarih oluyor artık. 1.2 tsi kullandım. çok iyi gerçekten.

ek olarak dediklerini de sayarsak focus veya jetta tercih ederdim ben. 2. eli çok güçlü ikisinin de ayrıca çok iyi araçlar. ama 1.6 motoru çok yakar focus'un da. ben bu durumda şahsen jetta tercih ederdim. satması da kolay. golf kadar olmasa da az da yakar. çok da seri. bence:

-jetta
    -focus
    -leon

civic veya astra'yı hiç düşünmezdim. civic de astra da çok yakar. sürüş zevki olarak da ne jetta ne de focus'a yaklaşamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 9 Nisan 2016; 12:55:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Bu iki araçtan hangisi? Yakıt konusunda ve bagaj hacmi sorunsuzluk, ikinci el olarak değerlendirirseniz.

yeni astra olsa tamam da eski astra'nın kasası çok ağır. o kasadan memnun olan yok. bir arkadaş satıp jetta almaya kara verdi. leon motor olarak da ağırlık olarak da üstün. atmosferik motorlar yavaş yavaş tarih oluyor artık. 1.2 tsi kullandım. çok iyi gerçekten.

ek olarak dediklerini de sayarsak focus veya jetta tercih ederdim ben. 2. eli çok güçlü ikisinin de ayrıca çok iyi araçlar. ama 1.6 motoru çok yakar focus'un da. ben bu durumda şahsen jetta tercih ederdim. satması da kolay. golf kadar olmasa da az da yakar. çok da seri. bence:

-jetta
    -focus
    -leon

civic veya astra'yı hiç düşünmezdim. civic de astra da çok yakar. sürüş zevki olarak da ne jetta ne de focus'a yaklaşamazlar.

1.6 Benzinli focuslar nasıl? Style paket özellikle 1.2 TSİ ye göre çok mu fazla masraflı.

• quote:

quote:

quote:

-jetta
    -focus
    -leon

1.6 Benzinli focuslar nasıl? Style paket özellikle 1.2 TSİ ye göre çok mu fazla masraflı.

Alıntıları Göster
    Led paketli + 17" jantlı 1.2 Tsi Leon öneririm. Yakıt-Performans-Donanım-Görünüm bir bütün olarak düşünülünce bu fiyata daha iyisi yok bence.Kendim yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum çok memnunum.Araç hafif olduğundan dolayı 105 beygir bile olsa gayet atik.

• astra j 1.6 115 hp kullaniyoruz.motor atmosferik. anlık hızlanmalarda kötü ancak gücü bütün devirlerde yaşamak istersen bu araç tam sana göre.3 bin devirden sonra tatmin edici.atmosferik motorun olayı bu zaten.yol tutuşu efsanedir.yola yapışı bırakmaz istediğin her türlü viraja güvenli girer çıkarsın.öneririm ama tek eksi yanı fazla yakar.en son baktığımda 12lt civarındaydı.(agresif kullanım).

performans olarak yerinde.uygun yerde uygun devirle surersen güzel performans verir.malzeme kalitesi açısından iyi.cosmo donanımda olan bütün güvenlik paketleri editiondada var.sorun varsa başka cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcngzhn34 -- 9 Nisan 2016; 17:19:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcngzhn34

astra j 1.6 115 hp kullaniyoruz.motor atmosferik. anlık hızlanmalarda kötü ancak gücü bütün devirlerde yaşamak istersen bu araç tam sana göre.3 bin devirden sonra tatmin edici.atmosferik motorun olayı bu zaten.yol tutuşu efsanedir.yola yapışı bırakmaz istediğin her türlü viraja güvenli girer çıkarsın.öneririm ama tek eksi yanı fazla yakar.en son baktığımda 12lt civarındaydı.(agresif kullanım).

performans olarak yerinde.uygun yerde uygun devirle surersen güzel performans verir.malzeme kalitesi açısından iyi.cosmo donanımda olan bütün güvenlik paketleri editiondada var.sorun varsa başka cevaplarım.
    yakıtı da düşünerek leon derim
  • Her turlu leon. Bende astra j 1.4 turbo dusunuyodum leon aldim. astra h 1.6 dan gectim. Gerek donanim olsun gerek ekonomi olsun leonun bu sinifta fiyat/performans olarak ustune araba yok suan. Bagajida sinifina gore gayet iyi. Onun disinda focusta guzel araba ama yakiti leondan fazladir digerlerini gec
  • Leon hocam
  • quote:

quote:

quote:

-jetta
    -focus
    -leon

arkadaşımda var. "al bir ford, ol bir lord" diyor. çok memnun. ama ford'a karşı bir ilgim olmadığı için paketlerini filan bilmem. atmosferik olduğu için 1.2 tsi'dan çok yakar. ben buna rağmen leon yerine ford'u tercih ederdim. ford kadar sorunsuz ve sürüşü güzel bir araç değil sonuçta. yalnız ben şahsen focus'un dışını beğeniyorum ama içi çok tipsiz geliyor bana. hyundai gibi tipsiz. o sınıfta zaten için ağır bir hava olan bir golf var.

işi gereği ayın 15 günü almanya'da olan biri. ordaki gözlemleri:

vw-opel sonra da ford gelir diyor. onların ardından japon araçları var diyor. italyanlar ve fransızlar pek satılmıyormuş orda. gerçekten kalitesine göre sıralamış alman tüketicisi araçları.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.