Şimdi Ara

*** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler *** (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.676
Cevap
112
Favori
659.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yakuza34

quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

@yakuza34(isminizi bilmiyorum k.ma bakmayın)
    şu solüsyon konusunda bana yardımcı olsanız.
    solo care aqua ile zeissin solüsyonu arasında kaldım.
    elegancedanda memnunum aslında ama bu ovalama işleminden kurtulmak istiyorum.
    solo care güzel galiba bi önceki sayfadada arkadaşımız söylemişti.
     *** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler ***

zeiss kullandığım lensler. solüsyonum azaldı şimdi yeni bi tane alıcam. fikirlerinize ihtiyacım var.
    şimdiden teşekkürler

Solo Care, sitemizde en çok satılan,en çok tercih edilen,ve en sorunsuz sattığımız tek solüsyondur.
    Başka söze gerek varmı?

İsmim Mert.
    Saygılar...

saygı bizden.
    dikkatimi çeken bişey var. sitenizde ürünlerinizin uzakdoğu malı olmadığına dair bir ibare yok.
    lens konusunda özelliklede solüsyonlar konusunda bu önemli bir husus çünkü çin mallarında sıkıntılı ürünler olduğunu duymuştum.
    birçok lens sitesinde bu tür bir uyarıya denk geldim. değerlendirirseniz bunu eklemeniz daha uygun olur düşüncesindeyim.
    raporu görmeden lensleri vermemeniz bir güven veriyor mesela. sadece bir tavsiye
    tekrar teşekkürler.

• Uzak doğu üretim yapan lens firmaları artık yok denecek kadar az.Çoğu ABD menşeiili.Sitemizde satılan hiçbir lens ve lens ürünleri uzakdoğu üretimli değildir.Fakat en kısa zamanda bunu sitemizde dediğiniz gibi belirteceğiz.Öneriniz için çok teşekkür ederim.
    Saygılar...
  • arkadaşlar 2 günlük bausch lomb pruvision kullanıcısıyım fakat bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.

pc basında bulanık görüyorum,görüntü kayıyor ama normalde hiç bişeyim yok anlam veremedim. bu pc basında bulanık görme için ne

öneririsin,napabilrim,lens markası ve modeli doktor tavsiyesi ama ilk günler olduğu için mi böyle yoksa hepmi böyle olacak çünkü sürekli

sabahtan akşama kadar

pc başındayım işim gereği.başka bi marka lens alsaydım böyle bulanıklık olmazmıydı??

tavsiye,fikir,deneyim ve önerilerinizi bekliyorum????

teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 17 Aralık 2010; 10:39:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840
    arkadaşlar 2 günlük bausch lomb pruvision kullanıcısıyım fakat bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.

pc basında bulanık görüyorum,görüntü kayıyor ama normalde hiç bişeyim yok anlam veremedim. bu pc basında bulanık görme için ne

öneririsin,napabilrim,lens markası ve modeli doktor tavsiyesi ama ilk günler olduğu için mi böyle yoksa hepmi böyle olacak çünkü sürekli

sabahtan akşama kadar

pc başındayım işim gereği.başka bi marka lens alsaydım böyle bulanıklık olmazmıydı??

tavsiye,fikir,deneyim ve önerilerinizi bekliyorum????

teşekkürler...

ayni marka lensi ben de kullanıyorum ayni sorunu yaşıyorum. bilgisayar ve günlük uzun kullanım (20 saate yakın) da görüntü kayıyor, bulanıklaşıyor, zeiss almayı düşünüyorum ben.

• Sevgili arkadaşlar;
    Bu sorunu Johnson&johnson Acuvue Qasys kullanıncaya kadar yaşayacaksınız
  • quote:

Sevgili arkadaşlar;
    Bu sorunu Johnson&johnson Acuvue Qasys kullanıncaya kadar yaşayacaksınız

tüh yaaa daha yeni aldım,keşke dikkat etseydim.parasında değilim de alırız bu sfer Johnson&johnson Acuvue Qasys ı ondada ya aynı şeyler olursa..deneme imkanımız olmazmı ki??
    optiklerde falan deneme sürümü yokmudur??
    nasıl yardımcı olabilirsiniz,cünkü sabah 9 dan akşam 5-6 ya kadar pc nin basındayım ve sürekli bulanıklık var :((((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 17 Aralık 2010; 14:07:46 >
  • Net görmek için kullandığımız protez bulanık görmemize sebep olursa neden takıyoruz ki? Bulanık göstermesi gerçekten çok ilginç, sebebini bir türlü anlamıyorum. Ben Air optix aqua kullanıyorum. Bende de bazen bulanıklık oluyor. 2-3 saniye gözümü kırpıp sağa-sola çevirince geçiyor. Örneğin gözlüğün numarası düşük olunca bulanıklık oluyor benzer şekilde fakat gözünüzle oynadığınızda geçmiyor. Sonuçta cam aynı cam. Acaba esnek olduğundan lensin şekli mi değişiyor gözdeyken merak ediyorum.
  • benim de bulanıklık sadece pc nin başında oluyo :((
    mecburen lensi çıkardım şimdi gözlüğü taktım geri...
    gözüm başım çok yoruldu ağrıdı ....
  • arkadaşlar merhaba gözüm doğuştan bozuk miyop çocukken geç farkettik 4.5 miyopla başladık en son 3 yıl önce muayene oldum ilerleme durmuş dediler tam hatırlamıyorum ama sağ sol 7 civarı miyop bide 2.5-3 astigmat var galiba dediğim gibi tam hatırlamıyorum.Bundan 4-5 yıl önce lazer olim dedim ama olamadım retinam inceymiş :) maalesef hapisim yani gözlük takmaya.Ben de artık çok sıkıldım yoruldum gözlük kullanmaktan başımda çok sık ağrır gözlüğe veririm hep bu durumu.Ne dersiniz lens kullanmalımıyım artık.Kullanmak istiyorum ama takılması bakımı gözde korunması vs. bir sürü sorunu vardır herhalde.Bu lenslerin bir çok çeşidi var biliyorum.Peki 6 aylık yada yıllık kullanmak ne kadar doğru en sağlam an kaliteli marka nedir ne kadara patlar ne bilim ilk aklıma gelen bunlar.Sizce yapabilirmiyim.Bana akıl verin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkan

arkadaşlar merhaba gözüm doğuştan bozuk miyop çocukken geç farkettik 4.5 miyopla başladık en son 3 yıl önce muayene oldum ilerleme durmuş dediler tam hatırlamıyorum ama sağ sol 7 civarı miyop bide 2.5-3 astigmat var galiba dediğim gibi tam hatırlamıyorum.Bundan 4-5 yıl önce lazer olim dedim ama olamadım retinam inceymiş :) maalesef hapisim yani gözlük takmaya.Ben de artık çok sıkıldım yoruldum gözlük kullanmaktan başımda çok sık ağrır gözlüğe veririm hep bu durumu.Ne dersiniz lens kullanmalımıyım artık.Kullanmak istiyorum ama takılması bakımı gözde korunması vs. bir sürü sorunu vardır herhalde.Bu lenslerin bir çok çeşidi var biliyorum.Peki 6 aylık yada yıllık kullanmak ne kadar doğru en sağlam an kaliteli marka nedir ne kadara patlar ne bilim ilk aklıma gelen bunlar.Sizce yapabilirmiyim.Bana akıl verin :)

göz doktorundan lens muayeneni ol,doktorun tavisye ettiği markalrı not al kağıda ve tam değerlerinide yaz sana ''Yakuza34'' arkadaşımız yardımcı olur marka ve diğer konularda.lens işi güzel iş ama doktorun ne diyecek şimdilik önemli olan şey o ;)

• Sevgili Kral1840;
    Johnson&Johnson ürünlerinin deneme lensleri üretilmemektedir.Dolayısıyla bizde müşterilerimize bu marka tester yolluyamıyoruz.Onun haricindeki deneme lensleri gönderebiliyoruz.Saygılar...
  • Bu deneme lensi nasıl oluyor tek günlük mü?
  • renkli torik lens yok sanırım, bi' ara optikçinin biri getirtiriz falan demişti ama internette hiç denk gelmedim, var mı bilen gören?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theturx

renkli torik lens yok sanırım, bi' ara optikçinin biri getirtiriz falan demişti ama internette hiç denk gelmedim, var mı bilen gören?

Renkli toric lens var.Sadece 1 yıllık olarak üretimi yapılabiliyor.Renk seçenekleri 4 çeşit;mavi,yeşil,gri ve sarı.Kişiye özel üretim oluyor.Çapı standart 8.6.Ürün iadesi ve denemesi yok.Sipariş verildikten sonra 1-2 hafta içinde teslim ediliyor.Ürünün markası Elegance Toric.Yıllık 1 çiftinin fiyatı 348TL kdv dahil.
    Saygılar...
  • 348 lira aşırıymış. Gerçi Sophistic 300 lira ama bu onun kadar kaliteli mi?

Ayrıca ben hala tester lens nasıl oluyor anlamadım.
  • gözümün renkli bölümlerinin boyutları farklı o yüzden renkli lens ile kamufle etmeyi düşünüyorum, 10-12 ay taksitle alabiiirim belki de kamufle edebilir mi o var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Ulrich

348 lira aşırıymış. Gerçi Sophistic 300 lira ama bu onun kadar kaliteli mi?

Ayrıca ben hala tester lens nasıl oluyor anlamadım.

Tester lens;
    Diyelimki Soflens 38 -1,50 numara lens kullanıyorsunuz.Memnun değilsiniz yada daha iyisini kullanmak istiyorsunuz.Mesela ciba vision AİROPTİX Aqua -1,50 lensi denemek istiyorsunuz.1 çift olarak deneme lens yollanıyor.Sizde denemiş oluyorsunuz...
    Saygılar...
  • Tamam anladım teşekkürler. Bana da tester lens gelecek de toric olduğu için gelmesi uzun sürecek. Merak ettim ne kadar kullanabileceğimi. Demek normali kadar kullanabileceğim fakat sadece bir çift olacak. Bu zaten ben tekrar kutu siparişi verdikten sonra gelene kadar yetecektir sanırım?
  • quote:

Sevgili Kral1840;
    Johnson&Johnson ürünlerinin deneme lensleri üretilmemektedir.Dolayısıyla bizde müşterilerimize bu marka tester yolluyamıyoruz.Onun haricindeki deneme lensleri gönderebiliyoruz.Saygılar...

ilginiz ve alakanız için teşerkkürler.
    lens kullanmaya ara verdim bugunlüğüne çünkü dün başımı ve gözüm çok ağrıdı :(
  • johnson&johnson' ın benim gözüme uygun olanı yok ya.
    bunun çapı fln sınırlı derecede. niye böyle yapıyorlarki
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.