Şimdi Ara

Lenovo z510 vs dell 7537 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu iki bilgisayarın arasında kaldım. Daha çok oyun oynarım bf4 vb hangisini önerirsiniz ? Dell 7537 hiç bir mağazada yok gelirmi teknosa vb yerlere ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• o islemci ne allasen 1.8 ghz mi pfuuh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni soruyu bnde cok soruyorum kendime. Cok begeniyorum iki modelide. Takip...

• Tabii ki dell7537.
    İşlemcinin turbo boostla gerektiği zaman frekansını yükselttiğini bilmiyorsunuz sanırım.
  • eğer oyun için laptop arıyorsan az biraz daha paraya kıyıp monster al derim . çünkü onun dışındaki makineler seni çok çok 3 sene idare eder ve özellikle de yüksek çözünürlüklü oyun oynarsan zamanla pixelleri de ister istemez yakmış ve öldürmüş olacaksın ama monster öyle değil bildiğin ismi gibi canavar ve oyun için yapılmış notebook .

şöyle bir şey daha belirtmekte yarar var lenovo z510 touchpadin üzerindeki boya 1 ay içerisinde kullansanda kulanmasanda ilginç bir şekilde kendiliğinden sökülüyor ve kazınıyor . servise göndersen ilk başlarda ilgileniyorlar ama sonra araki bulasın bu sorun yüzünden haftalarca servisle uğraştığımı bilirim .

• quote:

Orijinalden alıntı: V-E-N-O-M

eğer oyun için laptop arıyorsan az biraz daha paraya kıyıp monster al derim . çünkü onun dışındaki makineler seni çok çok 3 sene idare eder ve özellikle de yüksek çözünürlüklü oyun oynarsan zamanla pixelleri de ister istemez yakmış ve öldürmüş olacaksın ama monster öyle değil bildiğin ismi gibi canavar ve oyun için yapılmış notebook .

şöyle bir şey daha belirtmekte yarar var lenovo z510 touchpadin üzerindeki boya 1 ay içerisinde kullansanda kulanmasanda ilginç bir şekilde kendiliğinden sökülüyor ve kazınıyor . servise göndersen ilk başlarda ilgileniyorlar ama sonra araki bulasın bu sorun yüzünden haftalarca servisle uğraştığımı bilirim .

Monsterın hangi modelini önerirsiniz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arves TR

quote:

Orijinalden alıntı: V-E-N-O-M

eğer oyun için laptop arıyorsan az biraz daha paraya kıyıp monster al derim . çünkü onun dışındaki makineler seni çok çok 3 sene idare eder ve özellikle de yüksek çözünürlüklü oyun oynarsan zamanla pixelleri de ister istemez yakmış ve öldürmüş olacaksın ama monster öyle değil bildiğin ismi gibi canavar ve oyun için yapılmış notebook .

Monsterın hangi modelini önerirsiniz hocam ?

bu linkten modellere ve özelliklerine bakabilirsin

http://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html

adamlar eğer satın aldığın makine oyun kaldırmazsa makineyi 15 gün içerisinde geri götürdüğünde alıp sana paranı iade ediyor ya da isteğe bağlı olarak hiç seni servisle mervisle uğraştırmadan direkt sana yenisini veriyor . fiyatı biraz tuzlu olabilir ama bu notebook lar oyun için birebir yapılmış . tek eksi özelliği biraz pahalı olması .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V-E-N-O-M -- 15 Nisan 2014; 2:45:43 >

• Dell 7537 kullanıyorum. Bf4 performansı gayet güzel. Multiplayerda da singleplayerda da sıkıntısız oynarsın.

• Monsterlar bütçeyi biraz aşıyor. Ne zaman düşer fiyatları veya düşer mi ?

• konuyu değiştirmeyin adam akıllı karşılaştırın şu 2 bilgisayarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z510 kullanıyorum.Az önce bf4'ü bitirdim.Alırsan memnun kalırsın.Ben alalı 7 ay oldu.Isınma,takılma,fan sesi vs. problemler yok.Ayrıca touchpad sağlam.Boyası moyası atmıyor.
  • Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    mat ekranın avantajları ve dezavantajları hakkında ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ana kadar kullandım memnunum diyenler:
    bir z510 bir 7537
  • quote:

Orijinalden alıntı: LahmacuN38

mat ekranın avantajları ve dezavantajları hakkında ne düşünüyorsunuz

Mat ekran iyidir.Grafik işleriyle vs. uğraşanlar için gözü yormaz.Güneşte,kumsalda vs. rahat rahat takılırsın.Parlak ekranda yansımalar olduğu için sıkıntılı oluyor.Mat ekranın renkleri gerçek ton ve parlaklıkta,glosy ise cok parlak ve yapay ve normalinden çok canlı oluyor.Bir çok kişide baş ağrısı yaptığı söyleniyor.

Benim için mat ekran daha avantajlı.
    1. Gözümü yormuyor.
    2. Renkler neredeyse bire bir aynı.Parlak ekranda tasarım yapıp kağıda geçince renklerin bir birine tutmadığını çok gördüm.
  • Dell 7537 nin avantajı ekran kartı. Oyun sizin için birinci planda ise bunu alın. Kasası da sağlam ve şık.

Diğer konularda z510 çok iyi cihaz. Arkadaşların dediği gibi mat ekran. JBL sound var, bir laptopta olabilecek en iyi ses sistemlerinden biri. İşlemcisi de daha iyi. 8 gb ssd var, program açılış kapanışları-bilgisayar açılış kapanışı çok hızlı.

z510'un bence tek kötü yanı ekranın etrafındaki plastik. Daha sağlam bir şey olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Dell 7537 nin avantajı ekran kartı. Oyun sizin için birinci planda ise bunu alın. Kasası da sağlam ve şık.

Diğer konularda z510 çok iyi cihaz. Arkadaşların dediği gibi mat ekran. JBL sound var, bir laptopta olabilecek en iyi ses sistemlerinden biri. İşlemcisi de daha iyi. 8 gb ssd var, program açılış kapanışları-bilgisayar açılış kapanışı çok hızlı.

z510'un bence tek kötü yanı ekranın etrafındaki plastik. Daha sağlam bir şey olabilirdi.

İlk başlarda bende çok kararsız kaldım.7537 mi z510 mu derken z510 aldım.Pişman değilim.7537'nin bir kaç eksi yönü vardı bana göre.En basitinden dvd-rom yeri yoktu.
    İşlemcisi de zayıftı.

Z510 alırsan memnun kalırsın.Ekranın etrafındaki plastik görüntüsü hiç hoş değil.Ama ssd ve jbl sistemi vs. var.Oyunda çok iyi performans sunuyor.BF 4, cod ghost tarzı oyunları sıkıntısız oynayabilirsin.

• Z510 alacağım galiba beyler sağolun cevaplar için

• quote:

Orijinalden alıntı: Arves TR

Z510 alacağım galiba beyler sağolun cevaplar için

lenovo önermem. kardeşime lenovo almıştım kağıt üstünde özellikleri iyi diye. ama dertsiz başa dert almaktan farkı yok. servise hiç işin düşmezse iyi biraz araştır ne demek istediğimi anlarsın. ben de laptop araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonelyhawk84 -- 18 Nisan 2014; 23:22:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.