Şimdi Ara

Lenovo Z500 Açılmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarı en son kapatırken i12312.dll kapanamadı gibi bir hatayla karşıaşltım daha doğrusu bir süredir karşılaşıyordum.Batarya ayarı %60'a sabit fakat %55 oldu artık en son kapattım hatayı tamam diyerek geçtim . açtığımda iste fiş takılı değildi ve ekran hiçbir tepki vermeden duruyordu fan çalışmıyordu yani çalışmıyordu ama sadece ışıklar yanıyordu.Birkaç kez denedim onekey de çalışmadı en son fişi taktım bip diye bir ses geldi.Birkaç kez daha denedim yine açılmadı.Sonra fiş takılı şekilde kapattım.5 dakika kadar sonra tekrar denedim.Açıldı sorun nedir sizce batarya olabilir mi acaba ? yardımcı olan arkadaşlar sonsuz teşekkürler şimdiden :)

• Merhaba,

cmd.exeyi yönetici olarak açın ve sfc/scannow yazın %100e kadar dolmasını bekleyin ardından chkdsk /c /r /f yazın ve çıkan soruya yes no yazıyorsa y, evet hayır yazıyorsa e yazın enterlayin ve sistemi yeniden başlatin(sistem hata doğrulaması yapacak uzun sürebilir yarıda kesmeyin)
    Windows hatası ise duzelir ama başka bir sebepten dolayı ise başka çözümlere de yönelmek lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ayni sorun devam etmekte bi cozum bulamadim simdi hic acilmiyor bu flash bellegi akilli tahtaya takmistim ondan sonra pcye taktim bu sorun ondan sonra basladi virus desem arada aciliyor anlayamadim bilgisi olan yardim etsin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz şarj olsun açıldığında energy management programından pil korumayı kapat, o programın yenisini indir sitesinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K120

biraz şarj olsun açıldığında energy management programından pil korumayı kapat, o programın yenisini indir sitesinden.

hocam nasıl kapatabilirim onu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.