Şimdi Ara

Lenovo L3-15IML05 Ci5 10210U 4G 256G SSD MX130 Freedos 81Y3001CTX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yeğenime alacağım online ders ve arada oyun falan için

hemen hemen heryerde fiyat aynı size zahmet ürün hk biraz bilgi verir msiniz
    https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-l3-15iml05-ci5-10210u-4g-256g-ssd-mx130-freedos-81y3001ctx-P426625481

• Oyun için uygun bir işlemci-ekran kartı kombinasyonu yok açıkçası.Daha çok günlük kullanım için olan bir model.Oyun için bir tık daha iyi ekran kartlı modellere bakmalısınız zira bu ekran kartı 2017 serisi bir ekran kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magister Equitum -- 25 Ağustos 2020; 16:58:47 >
  • teşekkürler peki 5bini aşmayacak şekilde var mıdırr ürün önerisi olan

çocuk hem ders yapsın hem oyun oynasın arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magister Equitum

Oyun için uygun bir işlemci-ekran kartı kombinasyonu yok açıkçası.Daha çok günlük kullanım için olan bir model.Oyun için bir tık daha iyi ekran kartlı modellere bakmalısınız zira bu ekran kartı 2017 serisi bir ekran kartı.
    https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/acer-aspire-a315-55g-nxhntey001-i5-10210u-8gb-512gb-2gb-mx230-P445562928

bu nasıl peki hocam ekran kartı sanırım biraz daha iyi

• nerde bu notebbokcular :):) acer hk bilgi verirseniz sevinirim
  • aes23 A kullanıcısına yanıt
    herkesin aklındaki soru bu 5bini aşmayacak laptop
  • Biraz inceledikten sonra "kağıt üstünde" en güncel bu laptopu bulabildim 5kya kadar:
    https://www.hepsiburada.com/hp-15-dw2009nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx330-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-3h813ea-p-HBV00000TCHJF?magaza=Hepsiburada
    Ekran karti mx330 2020 yeni model, acerinki mx230 2019 model.
    Ekrani ips, sizin attiginiz modelin TN.İps ekran daha iyi goruntu sunar ve daha çok tercih edilir.
    G işlemci tipi acerin U işlemcisinden bi tik daha iyi.

Yorumlarda sıcaklıktan, fanin gereksiz calisilmasindan dem vurulmuş fakat bu bütçede benzer özelliklerde soğutması iyi bir laptop var mı bilgi sahibi değilim, sanmiyorum olduğunu.

Tekrar ediyorum, tamamen teknik özellik olarak yorum yapiyorum.Ürünün kronik sorunu, soğutma sistemi,kasa kalitesi vb konularda bilgili değilim.Youtubedan veya diğer kaynaklardan detayli bilgi edinebilirsiniz:)

Şahsi fikrim:Her anlamda daha guclu bir makine icin 5k mx ekran kartina ve u islemciye vericeginize en ucuz monster modelini alin 1,5k daha koyup, bütceniz zorlanabilirse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magister Equitum -- 26 Ağustos 2020; 0:40:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Magister Equitum

Biraz inceledikten sonra "kağıt üstünde" en güncel bu laptopu bulabildim 5kya kadar:
    https://www.hepsiburada.com/hp-15-dw2009nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx330-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-3h813ea-p-HBV00000TCHJF?magaza=Hepsiburada
    Ekran karti mx330 2020 yeni model, acerinki mx230 2019 model.
    Ekrani ips, sizin attiginiz modelin TN.İps ekran daha iyi goruntu sunar ve daha çok tercih edilir.
    G işlemci tipi acerin U işlemcisinden bi tik daha iyi.

Yorumlarda sıcaklıktan, fanin gereksiz calisilmasindan dem vurulmuş fakat bu bütçede benzer özelliklerde soğutması iyi bir laptop var mı bilgi sahibi değilim, sanmiyorum olduğunu.

Tekrar ediyorum, tamamen teknik özellik olarak yorum yapiyorum.Ürünün kronik sorunu, soğutma sistemi,kasa kalitesi vb konularda bilgili değilim.Youtubedan veya diğer kaynaklardan detayli bilgi edinebilirsiniz:)

Şahsi fikrim:Her anlamda daha guclu bir makine icin 5k mx ekran kartina ve u islemciye vericeginize en ucuz monster modelini alin 1,5k daha koyup, bütceniz zorlanabilirse.
    hocam bilgiler için teşekkürler

keşke limiti aşabilsek ama maalesef olmuyor :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.