Şimdi Ara

LENOVO K920 VIBE Z2 PRO ORJİNAL TÜRKÇE ROM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çin'den alın k920 cihaz kullanıyorum.uluslararası versiyonda türkçe dil mevcut.uluslararası rom kurma konusunda deneyim sahibi forum üyelerinden yol göstermelerini rica ederim.iletişim pm.

Yukaridaki butun sorularin cevabina asagidaki linkten ulasabilirsiniz."ozankardes"e tsk ederim.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101730950&p=1#101730950

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akademici -- 22 Ocak 2015; 18:30:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akademici

Çin'den alın k920 cihaz kullanıyorum.uluslararası versiyonda türkçe dil mevcut.uluslararası rom kurma konusunda deneyim sahibi forum üyelerinden yol göstermelerini rica ederim.iletişim pm.

türkçe sorunu çözdün mü. more locale ile kısmi türkçe yaparsın. türkiyeye geleceği için yakın zamanda tam türkçe rom bulursun. cihazdan memnun musun? k920 mi yoksam mate7 mi alsam kararsızım. aklımdaki soruları yanıtlarsan memnun olurum.

kamera markası nedir?
    ses kalitesi nasıl?
    pil ömrü nasıl? (sen kaç saat 3g açık ve aktif kullanıyorsun)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşuna uğraşma hocam. Böyle kullanıcılar buraya beceremedikleri, bi fikri olmadıkları birşey için gelir, konuyu açar, birileri istenilen şey için yol gösterir, sonrasında bu konu sahibi şahıslar gibi arazi olurlar. Bırak senin için iki kelam etmeyi, Allah rızası için bir satır birşey yazmazlar, kimse için hayatta fikir veren olmazlar. Google ya burası, Google'a sorar gibi aç konuyu, çöz işi, sonra uza. Çok lazımdı birilerinin merak ettiği şeyler, o nasıl olsa öğreneceğini öğrendi...

EDİT: Yada kimse bi fikir vermedi, o zaman ne gerek var senin onun elindeki cihaz hakkında merak ettiklerine bir cümle birşey yazmanın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edacsac -- 18 Ocak 2015; 3:16:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Boşuna uğraşma hocam. Böyle kullanıcılar buraya beceremedikleri, bi fikri olmadıkları birşey için gelir, konuyu açar, birileri istenilen şey için yol gösterir, sonrasında bu konu sahibi şahıslar gibi arazi olurlar. Bırak senin için iki kelam etmeyi, Allah rızası için bir satır birşey yazmazlar, kimse için hayatta fikir veren olmazlar. Google ya burası, Google'a sorar gibi aç konuyu, çöz işi, sonra uza. Çok lazımdı birilerinin merak ettiği şeyler, o nasıl olsa öğreneceğini öğrendi...

EDİT: Yada kimse bi fikir vermedi, o zaman ne gerek var senin onun elindeki cihaz hakkında merak ettiklerine bir cümle birşey yazmanın...

hay ağzına sağlık kardeşim. birçok kişi bu zihniyette maalesef. önemli olan bizim bilgimizi esirgemememiz. her koyun kendi bacağından asılacağı için sorun yok.
    senin sözlerine bu soruyu soran arkadaşı da eklesem mi eklemesem mi diye düşünürken baktım ki sayfayı ziyaret etmiş ve yorum yapmamış. demek ki sen tamamen haklısın birader.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bir sonuca varamadim.elestirmesi kolay sunuda diyebilirdiniz bu arkadas buraya konu acmis neden kimse bu arkadasa yardimci olmamis.hafta icinde insallah sorunu halledecegim.o zaman detayli aciklama yazilacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96580133&p=12#103044240 arkadaslar burda konu var k920 kullananlari beklioruz birlik olursa daha guzel sorun cozulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo Vibe z2 pro (k920 pro) Türkiye moduna geçiş / Unbrick / imei kurtarma...
    http://forum.donanimhaber.com/m_103680074/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.