Şimdi Ara

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
999
Cevap
3
Favori
113.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar anlamadım ya bu işten...nası yapıos bu yedeklemeyi bi yardım edin laptopla bir saat falan geçirdim biraz çok ısınıyor sanki normal mi bu acaba...
  • bende bugün aldım migrostan, ilk sorum bios update nasıl yapıcam bildiğimiz pclerdeki gibimi, ikincisi vga çıkışından tvout kullanımı mümkünmü?
  • arkadaslar bu ürünün şimdiki fiyatı nedir acaba yardımcı olurmusunuz
  • Arkadaşlar xp yükledim bende aygıt yöneticisinde bu tanımayan donanımlar nedir bilen arkadaşların yardımlarınızı bekliyorum

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI
  • arkadaşlar çok ısınıyor bu alet normal midir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanane24

Arkadaşlar xp yükledim bende aygıt yöneticisinde bu tanımayan donanımlar nedir bilen arkadaşların yardımlarınızı bekliyorum

LENOVO (IBM) 3000 V200 12.1' KULLANICILARI TOPLANTI ODASI

Sorunu çözdüm arkadaşlar Card reader (Ricoh 5-in-1) driver i yükledikten sonra aygıt yöneticisinde tanımayan hiç bir şey kalmadı. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlar driver link aşağıda indirip kurarsa sorun kalmaz.

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/document.do?sitestyle=lenovo&lndocid=MIGR-68018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane24 -- 24 Mayıs 2008; 15:24:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: deli_yek

arkadaşlar çok ısınıyor bu alet normal midir...

Bugun sabah 8 den akşama kadar uğraştım ısınma normal aşırı ısınma yok eğer anormal ısınma varsa teknik servise götürmeni tavsiye ederim.
  • Ağ sürücüsünü yükledikten sonra (xp) bağlanma sorunu yaşayan varmı?
  • sitesinden yeni biosu indirimyorsun (iso dosyası)
    bunu cdye yazıyorsun.
    boot ederken bu cdden boot ediyorsun. flashı yazayıımı diyor "y" basıyorsun. kendisi geri kalanı hallediyor.
    yanlız pilin min. %20 dolu olması gerekiyor. yoksa flashı yazmıyor

quote:

Orjinalden alıntı: exdp

bende bugün aldım migrostan, ilk sorum bios update nasıl yapıcam bildiğimiz pclerdeki gibimi, ikincisi vga çıkışından tvout kullanımı mümkünmü?
  • arkadaşlar levanoda 2 gündür sorunsuz kullandıgım xp şimdi ise başlangıçta sag alttaki hızlı açılış ikonlarını 5 dk beklemekte bilgisayar kasmakta bu arada ne oldu çok merak ediyorum sorun nerde arkadaşlar acaba boyle olan arkadaş varmı
  • arkadaşlar bu yedeklemeyi nası yapıyoruz anlamadım bişi ya rescue and recovery den sonra...
  • edit: ağ problemim çözüldü kablo internetin max 2 ip vermesinden kaynaklanıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exdp -- 25 Mayıs 2008; 23:52:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: exdp

ya çok ilginç broadcom lan driverlarını yükledim fakat evimde pc me takılı ethernet kablosunu taktığımda ip alınamıyor sınırlı bağlantı uyarısı veriyor xp de buna yol açıcak bişide aklıma bişi gelmiyor fikri olan?
    edit:http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/document.do?sitestyle=lenovo&lndocid=MIGR-68002 bu driver

Bazen ADSL modemler IP dağıtamayabiliyor, statik ip girin , mümkünse adsl den de güvenliğiniz için ip dağıtma seçeneğini kapatın.

• vista kullanan arkadaşlar,

you tube ve benzeri sitelerde tam ekran seyredebiliyor musunuz?
  • Bugün fifa 2008 yükledim, en iyi ayarlarda ve ayna gibi ekran, hiç kasmadan oynanıyor oyun
  • birde ben sorayım topiği açtık ama hiç sormadık :)

Vista partitionu yanlışlıkla uçurdum, recovery cd leri bir işe yaramadı bu yüzden, şimdi bir yerden Vista Home Basic cd si bulursam notebook altındaki product key ile aktif hale getirebilirmiyim ?
  • Birde arkadaşlar Vista 3000 v200 le gelen ingilizcemiydi Türkçemi hatırlayamadımda ..
  • Türkçe
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arda

Bir Üst Yazıyı okumaya siz üşeniyorsunuz sanırım
    Bakın belirtmişim durumu.

ares39 arkadaşımız için yazdım. bu konuda defalarca 4 gb desteklediği yazıldı diye.
  • bugün cod2 mp denedim max 45 fps alabildim tabi 1 gb ram ve xp altında ekran kartı 128 mb iken, oynanabilmesi güzel fakat 45 fpsle multi oynanmaz
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.