Şimdi Ara

Lenovo'dan liderlik iddiasında telefon: 7.7mm metal kasalı, 2K ekranlı ve 4000mAh pilli K920 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
3.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu pili adam gibi koyan nadir firmalardan lenovo.
  • merhaba. bu telefon şuan satışta mı? türkiyeye gelecek mi?
  • pıl ıyıde ekran sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mükemmel telefon yapmışlar,fakar bir önceki versiyonlardaki k900 k910 daki gibi 5.5 ekran yapsaydınız ne vardı sanki :(. ah ulen uzakdoğulular,hep işleriniz yarım yamalak. bir ayarı tuttursanız. piyasaya hakim olursunuz. sanırım yakın zamanda lenovo piyasaya hakim olur. tabi türkiye pazarına girerlerse...

• Türkiye'ye gelmez ki
  • bu telefon turkiyeye gelmez gelsede biz alamayız cunki 500 dolar deniyoe ancak 700 dolar suan

http://www.aliexpress.com/premium/lenovo-vibe-z2-pro.html?g=y&needQuery=n&SearchText=lenovo%2Bvibe%2Bz2%2Bpro&CatId=5090301&shipCountry=tr&initiative_id=AS_20140817051557

keske hesapluı fiyatlara gelse turkiyeyede hemen alsak birtane fiyata gore 2 tane

• Yakında tepsi gibi taşırız artık cebe sığmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı bütçeme uygun oldu mu almayı düşünüyorum

• YOK MU ELİNDE OLUPTA SATAN ALAYIM???
  • Vala tel sanki bi bende var herkez markası ne diye soruyor kasası gayet sağlam benim ufaklık yerlere atıyo ortadan yamuldu hala canavar gibi çalışıyor. 4k Video 5dk si 2gb yer kaplıyor hafıza kartı yetmiyor anlayacağınız. Birde fotoğraf kalite ayarını bulamadım. Çift hat olayı sayesinde 2g 3g geçişler manuel hattı nete gireceğim zaman 1.slota takıyorum diğer zamanlarda 2.slota 2g de sinyal yüksek oluyor çünkü. Antutuda 39bin skor veriyor. Film izlerken aşırı ses çıkıyor kismak zorunda kalıyorum sesi müthiş. Ekran çok net fazla ısınmiyor biraz fazla büyük cepte taşımak zor egilemezsin bi turlu)) bi eksiği varmı diye düşünüyorum ama malesef sarzi g2den ile aynı gibi ekranı büyükya ondan sanırım.tek sıkıntı avea çıkmıyor uğraştiriyor hat sok tak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Abi ekran oranı %99 olan 4.7 inç bir tel üreten olsa hemen alırım. Baq yarın bir gün biri benim bu fikrimi kullanacak ve o firma zengin olacak ahanda buraya yazıyorum.

Git sen yap o zaman. Zengin olursun.
  • Tamam güzel hoş sağlam telefon fakat fiyat gerçekten pahalı bence. Ben şu anda lenovo K910 kullanıyorum 850 tl ye aldım ve gayet kullanıslı cok memnunum ama batarya konusunda 3000 mah olmasına ragmen ınternete gırdıgımde ya da oyun oynadıgımda su gibi yakıyor sarjı. Gerçi internet, oyun gibi aktivitelere girildiğinde sarjı bıtmeyen telefon var mı bilmiyorum tabii :) Onun dısında gayet hızlı, akıcı, stabil ayrıca çok ince ve şık bir telefon emin olun. Ama k920 ye ne kadar güzel olsa da bu parayı vermem kesinlikle
  • cihaz güzelmiş
  • Bu telefonu nasıl root ediyoruz yardımcı olabilir misiniz ? 4.4.2 sürümü var elimde bunda kilit varmış bir türlü beceremedim rootu

• Bu telefonu nasıl root ediyoruz yardımcı olabilir misiniz ? 4.4.2 sürümü var elimde bunda kilit varmış bir türlü beceremedim rootu

• Ocak ayından sonra hem android Hem de wp cihazlarını Türkiye ye getirmeye başlayacaklar diye biliyorum.

ek olarak

Bu özellikleri koymazlar kötülersiniz koyarlar kötülersiniz. Niye piyasayı sadece kendi istekleriniz doğrultusunda düşünüyorsunuz ki? İnsanların hepsi sizinle aynı fikirde değil. Sırf ekranı büyük diye cihaz bekleyenler var.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96580133&p=13 pro 2 sayfasına bekliyoruz arkadaslar alanlar falan kullanım detaylarını yazarsa..

• Merhaba arkadaşlar vatana geldiği günlerde aldım 1 haftadır kullanıyorum . gayet iyi bir telefon . biraz pahalı gelebilir ama 1.900 suanki fiyati

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.