Şimdi Ara

Lenovo A3300-H Android Tablet (Sadece 3G Data - Rom ile Telefon Özelliği) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
21
Favori
58.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Forumdan edindiğim bilgilerle Lenovo A7-3300H tablete, şu maymunların çıktığı tlf özelliği açık romu attım. Çalıştı. Daha sonra giriş sayfası orjinale benzediği söylenen başka bir romu attım. Fakat rom bu tablete uygun değilmiş. Tablet şu anda açılmıyor. Bilgisayar görmüyor. Usb port algılamıyor. Tableti açtım, pili çıkarttım yine aynı. Hatta pilsiz 24 saat beklettim olmadı. Bu arada reset düğmesi hiç işe yaramadı. Tablet 10 gündür bu şekilde. Ara ara deniyorum. Kısacası çare bulamadım. Yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa sevinirim. Çözüm bulamazsam servise göndereceğim. Tabi garantiye girerse.
  • candemir41 C kullanıcısına yanıt
    Keşke açmasaydın aynı durum benim de başıma geldi garantiye yolladım anakart değişti.
  • Bu tableti almayı düşünüyorum.
    Wifi sorunu devam ediyor mu ?
    Ekran kalitesi nasıl?
    Pil performansı nasıl acaba?
  • Dostlar sayenizde yaptım, katkısı olan herkese teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tabletin iki farklı kasası varmı ben mi yanılıyorum.
    Bir tanesinin ekran çitası kalın birinin ince,birinin kenarı daha oval biri köşeli.???
    Aldım alacağım ama kasa niye farklı?
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Bu tabletin 2 farklı kasası mı var üstat?
    A3300h diye bakıyorum 2 farklı kasa var biri köşeleri keskin ve ekran kenar çitası ince diğeri kalın ve köşesi yuvarlak.
    Bende almayı planlıyorum köşesi keskin olan daha hoşuma gitti bu hangi model?
  • DHinferno D kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğiniz tab a7 30 olan. Bunun eski modeli. O modeli kesinlikle almayın. Bizim kullandığımız köşeli ve ince olan model

• quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

Sizin dediğiniz tab a7 30 olan. Bunun eski modeli. O modeli kesinlikle almayın. Bizim kullandığımız köşeli ve ince olan model

Köşeli ince olanın modeli ne acaba?Nasıl ayırt edeceğim.Nette bakıyorum model numarası farklı resim farklı.Hepsi lenovo a7 30h a3300 diye geçiyor.Yenisi hangi model uzantılı?
  • arkadaşlar bende maymunlu romu yükledim telefon özelliği aktif evde çocuklara ulaşmak için iyi bir yöntem.
    bu tabletin şarj soketinde bi problem varmı benden devamlı usb kabloları ucunu bozuyor . zar zor şarj edebiliyorum
    orjinal romu yükleyim servise vermek istiyorum ama orjinal romu bulabilen varmı.
    Tabletin kutusundan çektim bunu. Genelde bu isimle birden fazla tab 2 a7-30 modelleri var. Siz alırken satıcıya 3g'si olup olmadığını mutlaka sorun.
     Lenovo A3300-H Android Tablet (Sadece 3G Data - Rom ile Telefon Özelliği)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabınız için çok teşekkürler.
    Lenovo 59-426078 A7-30 A3300 böyle yazanlar eski ozaman anladığım kadarıyla.
    8geb-tr yazacak sanırım.
    Evet hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

Bu tabletin 2 farklı kasası mı var üstat?
    A3300h diye bakıyorum 2 farklı kasa var biri köşeleri keskin ve ekran kenar çitası ince diğeri kalın ve köşesi yuvarlak.
    Bende almayı planlıyorum köşesi keskin olan daha hoşuma gitti bu hangi model?

A7 30 diye satılan yeni. Bir de Eski yani lenovo pc alana hediye edilen A7 TAB A3300 lar var. Bu konu o cihazlar için açılmıştı :D

A33000'a yeni yazılım gelmedi lolipop yok 4.4.2 fakat ikisinin donanımı bire bir aynı hiç bir farkı yok. Sadece kasa farklı ve İPS ekran var. 6.0 güncellemesini almayacak o da %90. Ben olsam biraz daha yeni bir cihaz bakardım eğer güncelleme sizin için önemliyse. Ve mutlaka ekranın ips olup olmamasına dikkat edin. Bizimkiler normal TFT ekran dikey kullanımda rezil bir görüntü var göz yoruyor

• Tab 2 a7 30 için kılıf tavsiyesi verebilir misiniz?

• Arkadaşlar a7-30 modelleri olup 5.0 a guncelleyemeyenler kvk ya gidip güncelleme almadığını belirtirseniz kendileri guncellemeyi yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: WinchesteeR

Arkadaşlar a7-30 modelleri olup 5.0 a guncelleyemeyenler kvk ya gidip güncelleme almadığını belirtirseniz kendileri guncellemeyi yapıyor.

TAB2 mi yoksa A3300 olan model mi ? KVK kaldı mı bu arada görmüyorum bayadır bayisini falan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pcbuilder

quote:

Orijinalden alıntı: meliii

Nasıl kurduğunu bilale anlatir gibi asama asama anlatirmisin rica etsem

http://www.youtube.com/watch?v=Ax-SEOxPBGM&feature=youtu.be
    Bu videodakileri yapıcaksınız o kadar basit.Detaylı anlatıyorum ;
    1-Rom'u indir:
    https://drive.google.com/file/d/0Bwp2dg5ha1rNVUxVOHhRX1ZXYkk/view?pli=1
    3-Tableti kapalıyken usb'den pc'ne bağla.Gerekli driver'ları kur. (İndirdiğin romun içinde TabletPhoneDriver klasöründe sürücüleri eklemişler)
    4-Sürücüler kurulduysa usb kablosunu çıkart.
    5-Sp tools çalıştır scatter dosyasını göster "Da dl all with checksum seçili olsun" download butonuna bas.Ardından kapalı tabletini usb'den pc'ye bağla.Yükleme başlayacak.Ok yazısını alınca ayırabilirsin.İşlem tamam.

Çok teşekkürler alalı neredeyse 3 veya 4 oldu ama hic kullanmiyordum,şimdi elimden düşmüyor cihaz,bide su dokunmatik biraz hassas olsa super olurdu,anlatım süper ama,ben rom yüklerken yedek falan almadim inşallah garantilik bi durum olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _fosil_ -- 18 Şubat 2016; 2:05:59 >

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Tab 2 modeli sizin modeliniz için suan son sürüm 4.4 gözüküyor.
    https://support.lenovo.com/tr/tr/documents/ht101396

• quote:

Orijinalden alıntı: WinchesteeR

Tab 2 modeli sizin modeliniz için suan son sürüm 4.4 gözüküyor.
    https://support.lenovo.com/tr/tr/documents/ht101396

Ah lenovo aynı donanımda tablete vermedi 5 'i
  • Merhaba arkadaşlar. Lenovo tab 2 a7 30h cihazımda arama özelliğini açtıktan sonra, imzamdaki telefonu sattım şu an bunu telefon olarak kullanıyorum Aliexpress'ten de silikon kılıf almıştım. Harika oldu. Ek olarak Samsung Hm1500 bluetooth kulaklık aldım. Ses alış ve veriş gayet iyi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Lenovo A3300-H Android Tablet (Sadece 3G Data - Rom ile Telefon Özelliği)

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.