Şimdi Ara

Lee totem + w

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu komboyu hızlı yapamıyorum çoğu zaman totem atamıyorum yani totem atacağım yere yürüyor biraz yani menzili ayarlayamıyorum ama duvar arkasına atlayacağım sırada çok seri yapabiliyorum bu menzil olayını nasıl ayarlarım yardım pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan7644 -- 23 Mayıs 2015; 21:15:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Smart cast kullan,
    Keşiftaşını veya totemi w tuşuna yakın bi yere(mesela 2'ye) koy,
    Totemi atmak istediğin yere daha range'e girmeden tıkla,
    Sonra o tıkladığın yere w ile aban totem düştüğü anda ward jump yapsın.

Ya da bunların hepsini boşver sadece oyna oynadıkça alışırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera takılı oynama,fpsni arttır makrolu mouse al script kullan

• Hepsini yapıyorum ama şu totemin menzilini kullanamıyorum çok ileri basınca yürüyor

• Menzil ayarını,hızlı kullanmanı pratik yapmaktan başka türlü geliştiremezsin.

Ben 4'e ya da 2'ye koyarım wardı.Laptop klavyesinde 4 daha rahat normalde ise 2 daha rahat geliyor bana.

• Makro yap

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de totem w yapamıyordum zamanında şimdi 1 ve 4 smartcast alıyorum q ile yapışınca %70 arkasına geçebiliyorum. Dediğin olayı hala yaşarım onun için rangeyi azaltmaya çalış nede olsa 1 adım arkasında olsan bile ultin onu geri fırlatır(insec için geçerli o) eğer düz yolda yürürken duvardan geçerken falan diyorsan koşu yoluna doğru 1 yap w spamla koyduğu gibi zıplarsın zaten. Insec denerken dediğim gibi adama yapışınca azıcık arkasına atman yeterli olur yürümemiş ve arkasına geçmiş olursun
  • Baya da alıştırma yapıyorum keşif taşı alıp basede totem w felan ama bazen mendilini dışına tıklayınca yürüyor deli oluyorum

• Ben totemi koyacağım yere daha varmadan koyup wya abaniyorum baya hızlı oluyor

• Totemi yakina atmaya calis.

• Açgözlülük yapma

• Özel oyun kur sürekli dene wardın menziline alış

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan7644

Baya da alıştırma yapıyorum keşif taşı alıp basede totem w felan ama bazen mendilini dışına tıklayınca yürüyor deli oluyorum

Yuruyecek tabi. insec yaparken s ye basipmi yapmayi dusunuyorsun? Ward atarkende yuruyorsun zaten.

• Anlamıyorsun galiba adamı makro da işine yaramaz menzili ayarlayamıyor sen hala makro kullan bendede aynı sorun oluyor bunu özel oyunda totemi otomatik kullanmayarak çözdüm artık otomatikte totem w yu hızlıca hatasız yapabiliyorum bi dene bence .
  • Hızlı olmak için kesinlikle smartcast öneririm.Menzilini oyundan önce veya bi özel oyunda deneyebilirsin ki çok gerek de yok oynadıkça hızın artıyor ve alışıyorsun.

• Totemi a ya koy ama wardjump yaparken uzağa atma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.