Şimdi Ara

Led TV'ye Müzik Seti Bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski bir müzik setim var. Hoparlörleri çok iyi. Philips 50 PU6809 model TV'ye AUX kabloosuyla bağlıyorum Ses alıyorum. Ancak TV'nin kulaklık girişinden bağladığım için TV kumandasından sesi kısıp açamıyorum. 2 kumanda da kullanmak istemiyorum. TV'de şu bağlantılar var:

HDMI bağlantı sayısı 4
    Komponent sayısı (YPbPr) 1
    Scart sayısı (RGB/CVBS) 1
    USB sayısı 2
    Kablosuz bağlantılar
    Wi-Fi 2x2 Entegre
    Diğer bağlantılar
    Ses girişi (DVI)
    CI+1.3 sertifikalı
    Uydu Konektörü
    IEC75 Anten
    Common Interface Plus (CI+)
    Ethernet-LAN RJ-45
    Dijital ses çıkışı (optik)
    Sol/Sağ Ses girişi
    Kulaklık çıkışı
    Servis konektörü

Müzik Setindeki bağlantıları da fotoğraf olarak ekte.
    Hangi kabloyu kullanarak hangi bağlantıyı yapmalıyım ki TV kumandası ile Müzik setiiininhoparlör sesine de müdahele edebileyim?
     Led TV'ye Müzik Seti Bağlamak Led TV'ye Müzik Seti Bağlamak

• Yardımcı olacak biri yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık girişinden müzik setini bağlayabilirsin

• Mrb atkadaşlar müzik setimi led tv ye bağlamak istiyorum fakat aux girişi yok lütfen yardm edin

• Bende aynı sorundan muzdaribim. Benim de Sony müzik setim var Lg Lm660s model led tv me bağlamak istiyorum ama bir türlü beceremedim. Sony de optik kablo bağlama yeri var ama galiba çıkış olduğundan tv deki optik çıkışa bağlayınca ses gelmiyor. Tv nin Kulaklık çıkışından alınca bu seferde çok kısık ve boğuk bir ses geliyor. Sony de aux çıkışı yok maalesef, ben sadece streo 2.0 ses almak istiyorum, tv de yayınlanan müzik kanallarındaki müzikleri dinlemek için. Sony en son çıkan ev sinema sistemim var ama müzikte yetersiz geldiği için böyle bir şey yapmak istedim. Diğer arkadaşlara ve bana yardımcı olacak yok mudur?

• hort
    bende aynı dertten müzdaribim. 2 kumanda kullanmak istemiyorum.tv kumandasından ses kısınca tv nin sesi kısılıyor. müzik seti yine aynı seviyede deva mediyor.
    nasıl yaparız yardım lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.