Şimdi Ara

LED TV fiyatları neden bu kadar arttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yılbaşı indirimlerini kaçırdık. 2499 TL olan TV'yi herkes 2099 TL'den cukkalamış, görüyorum yorumları okudukça. Ama şimdi 2499 TL olan televizyonlar 2699 TL den satışa çıkmış. Git gide düşmesi gereken fiyatlar habire artıyor. Diğer sitelerde stokta kalmamış üstüne. Bunu fırsat bilen Teknosa, Mediamarkt gibi sitelerde fiyatlara koymuşta koymuş. Ocağın başından beri indirim olacak diye bekliyorum ama yok. Habire artıyor. Stoğu bitenler şubat sonuna anca gelir diyor. Sizce kampanya olur mu bu saatten sonra beklemeli miyim. Belki takip eden vardır, bilgisi olan vs. Artık sıkıldım televizyon almam gerekiyor. Aradaki farkı ödeyip kazıklanmalımıyım göz göre göre..

• Bir aydan beri söyleniyor. Bandrol vergisi zammı nedeniyle ithalat maliyetinde artış, vestelin ek vergi isteği vs. Ayrıca senelerdir ocak ayından sonra fiyatlarda artış oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Bir aydan beri söyleniyor. Bandrol vergisi zammı nedeniyle ithalat maliyetinde artış, vestelin ek vergi isteği vs. Ayrıca senelerdir ocak ayından sonra fiyatlarda artış oluyor.

Teşekkürler bilgi için takip ediyorsunuz. O halde beklemekte fayda var mıdır? 2015 yılının ürünleri piyasaya çıkana kadar düşmeyecek anlaşılan fiyatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmmtyc

quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Bir aydan beri söyleniyor. Bandrol vergisi zammı nedeniyle ithalat maliyetinde artış, vestelin ek vergi isteği vs. Ayrıca senelerdir ocak ayından sonra fiyatlarda artış oluyor.

Teşekkürler bilgi için takip ediyorsunuz. O halde beklemekte fayda var mıdır? 2015 yılının ürünleri piyasaya çıkana kadar düşmeyecek anlaşılan fiyatlar

Bekleyeyim derken vestel vergisi ödemek zorunda kalmayın.
  • Kimse bu fiyatlara Led tv falan almaz,İnsan kendini enayi hisseder, söylentilere göre Zorlu grubu bu bandrol vergisini istedi. Bu nedenle Vestel de almıyorum istediği kadar fiyatları düşürse de almıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.