Şimdi Ara

League of Legends, Dünyada En Çok Oynanan PC Oyunu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
7.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesap sayılarını sayıyorlarsa sadece mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutumnRain

Hesap sayılarını sayıyorlarsa sadece mümkün

Oyunun toplam kaç saat oynandığına göre yapmışlar listeyi. Hesap sayısına göre değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z Z z Z z Z -- 12 Temmuz 2012; 2:02:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

quote:

Orijinalden alıntı: OIS

quote:

Orijinalden alıntı: Gobidigo

quote:

Orijinalden alıntı: Kienevel

wow u 2 ye katlamış helal olsun

Lol ücretsiz bir oyun.

Oyuna aylık ücret öder gibi RP çekenler var. Ve sayıları baya fazla.

bu oyunun bedava olduğu gerçeğini değiştirmiyor

wowa 6 milyon fark attığı gerçeğini de değiştirmiyor.

ee eline ne geçti yani zenginmi oldun sana paramı verdiler ? Biz burada oyunculuğa yönelik bir karşılaştırma yapıyoruz sen gelmiş sidik yarıştırıyorsun bilader bu sidik senin sidiğin değil boşver istersen. dota 2 çıksın siz ozaman görün olayı lol e göre ücretsiz olarak daha oynanabilir olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgeksa1
    Hala wowu 2 ye katladigi gercegini degistirmiyor

ben 8 yaşındayken bilgisayar yoktu öyle heryerde
  • Yanlız bunun nedeni oyunun regular düzeye çekilmesi İnternet kafedeki 1o yaşındaki qanqalarım lolde master yi ashe garen aqyorlar hanyy
  • quote:

Su anda da 15 yasindasin çok degismedin (dota2 fanboy detected) ayrıca neden bu kadar kıskanıyorsun bi oyunu:D

dota 2 ye yeni başladım lolde oynadım kıskandığım filan yok bilader nerden çıkardın isterse 300 milyar yıl oynansın benim için de değişecek.. millet yanlış tespitlerde bulunuyor düzelmeye çalışınca fanboy oluyoruz. fanboyun tamam rahatla lol tam kaka çiş mok bir oyun sende bunu oynuyon dota 2 kral en baba oyun wowdan bile daha iyi ama hon daha iyi tf2 ondan daha iyi aşsoshdklajhKJASHF.

rahatladınmı ? ayrıca 15 değilim ben geriye doğru büyüyom ben 8 den 2 ye düştüm

• Bedava olmasından kaynaklanıyor biliyorsunuz silkroad onlinede 2007-2009 yılları arası ilk 3 de takılıyordu sonra pre plus felan eklenince kayboldu gitti oun
  • ucretsiz olmasi firmanin tercihi, basarili olmasi da firmanin basarisi. bundan 1 yil kadar once hon ucretsiz olsa ezer dniyordu gorduk, simdi wow p2p o yuzdn deniyor goruyoruz. zaten en azindan 700$ para verip pc alan insanlar aylik 10$ 20$ veremez oynamak stedikleri oyun icin (turkiyenin disinda da koca bir oyuncu kitlesi var unutmayin)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberk88

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

bu ne saçmalıktır.Siz lolü wow kadar üstün filanmı görüyosunuz? lolde çok iyi oyun ama wow f2p olmamasına rağmen bu kadar oyuncuya sahip f2p olsa kimbilir lolün kaç katı oynanır ve karşılaştırmak cok sacma biri mmoprg diğeri moba tarzı bence oyunları kendi kulvarlarında karşılaştırmak gerekir.

Wowa parası için başlamayan bir insan olabileceğine inanıyor musun sen,sanki servet değerinde wow.Ki wowun f2p bir sürü serverı var.f2p veya p2p olması üstteki tablodaki kadar fark yaratmaz.

Şahsen f2p olsa ben oynardım örtmenim

+1

• Resimde voli yok
  • quote:

Bari ben seni 8 sen 15 e çıkardığımda sen de geriye doğru buyuyorum desiginde 8 den 1 dusureydin. Millet bazı seyleri yanlış soyluyor tamamda sen bunları lol ucretsiz bir oyun diyerek mı duzeltiyorsun ve ayrıca bu hala 2 ye katladigi gercegini değiştirmez

ikiye katladığını bende görüyorum ona bişey dedimmi ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OIS

quote:

Orijinalden alıntı: Gobidigo

quote:

Orijinalden alıntı: Kienevel

wow u 2 ye katlamış helal olsun

Lol ücretsiz bir oyun.

Oyuna aylık ücret öder gibi RP çekenler var. Ve sayıları baya fazla.

bu oyunun bedava olduğu gerçeğini değiştirmiyor

wowa 6 milyon fark attığı gerçeğini de değiştirmiyor.

ee eline ne geçti yani zenginmi oldun sana paramı verdiler ? Biz burada oyunculuğa yönelik bir karşılaştırma yapıyoruz sen gelmiş sidik yarıştırıyorsun bilader bu sidik senin sidiğin değil boşver istersen. dota 2 çıksın siz ozaman görün olayı lol e göre ücretsiz olarak daha oynanabilir olacak.

Dota 2yi ben de oynuyorum ve dotadan aldığım zevkden fazlasını alamadım,sadece grafikleri değiştirilip tabiri caizse dotanın boyanıp oynayıcıların karşısına konulması olmuş.O yüzden hiç dota 2 gelince şu olcak diye kendini avutma,bu gibi şeyler birçok oyun için söylendi ama fos çıktı hepsi.Ama şuan gündemde dota 2 var tabiki onunla bastırabilirsin bu çekememezliğini :)

Not:Sidik yarıştıran yok,ilk mesajlarımı da okuyabilirsin p2p ve f2p mevzusunda 6 milyon kişilik fark olabileceğine inanıyorsan eğer zaten diyeceğim birşey yok.Bu düşünceyle 6 milyon farkı söyleme gereği duydum kimseyle yarıştığım oyunu savunduğum yok sonuçlar ortada.

• quote:

Dota 2yi ben de oynuyorum ve dotadan aldığım zevkden fazlasını alamadım,sadece grafikleri değiştirilip tabiri caizse dotanın boyanıp oynayıcıların karşısına konulması olmuş.O yüzden hiç dota 2 gelince şu olcak diye kendini avutma,bu gibi şeyler birçok oyun için söylendi ama fos çıktı hepsi.Ama şuan gündemde dota 2 var tabiki onunla bastırabilirsin bu çekememezliğini :)

Not:Sidik yarıştıran yok,ilk mesajlarımı da okuyabilirsin p2p ve f2p mevzusunda 6 milyon kişilik fark olabileceğine inanıyorsan eğer zaten diyeceğim birşey yok.Bu düşünceyle 6 milyon farkı söyleme gereği duydum kimseyle yarıştığım oyunu savunduğum yok sonuçlar ortada.

Dota 2 isterse hiç oynanmasın mikimde değil. f2p oyun ile p2p oyunun oyuncu sayılarını oynanma sürelerini karşılaştırıyorsan fark olmayacağını sanıyorsan sana diyecek birsürü şey var ama burası bir forum . elimde wow un 3 paketide var 3 4 ay oynayabildim en fazla. niye çünkü p2p e her ay para vermek zor geldi. Sonra kendimi private serverlarda avuttum 1 2 ay ancak orjinal serverlar ile hiç alakası yok desem yeridir. 10 kişilik arkadaş grubum çok istemelerine rağmen para yetiştiremeyecekleri için oyuna başlayamadılar. Dota 2 konusuna gelince dotacı bütün arkadaşlarım neredeyse sadece dota 2 oynuyor şuan. arada sırada dota 2 tamamlanmadığı için dota açıp oynuyorlar. Team fortress 2 f2p olmadan önce neydi f2p olduktan sonra ne oldu araştır. buradada bişeyler görebilirsin belkihttp://store.steampowered.com/stats/

• Halamın bıyıkları olsaydı dayım olurdu.WOW f2p olsaydı lolu gecerdi bizene kardesim f2p olsaydı ozaman yapmamıslar olamamıs ne sekil adamlarsınız ya cirkeflikte son nokta lola cirkeflik yapıolar.
  • wow neden p2p? adamlar daha çok para kazanmak istediği için, bu durumda lol daha fazla kazanıyorsa istediginiz kadar konuşun...araştırmadım ne kadar kazandıklarını ama kâr oranı herşeyi açıklığa kavuşturur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reqvhio -- 16 Temmuz 2012; 9:50:35 >
  • Ayık Olun....League of Legends bu...
  • Refferalları saymak lazım ....
  • quote:

quote:

Dota 2 isterse hiç oynanmasın mikimde değil. f2p oyun ile p2p oyunun oyuncu sayılarını oynanma sürelerini karşılaştırıyorsan fark olmayacağını sanıyorsan sana diyecek birsürü şey var ama burası bir forum . elimde wow un 3 paketide var 3 4 ay oynayabildim en fazla. niye çünkü p2p e her ay para vermek zor geldi. Sonra kendimi private serverlarda avuttum 1 2 ay ancak orjinal serverlar ile hiç alakası yok desem yeridir. 10 kişilik arkadaş grubum çok istemelerine rağmen para yetiştiremeyecekleri için oyuna başlayamadılar. Dota 2 konusuna gelince dotacı bütün arkadaşlarım neredeyse sadece dota 2 oynuyor şuan. arada sırada dota 2 tamamlanmadığı için dota açıp oynuyorlar. Team fortress 2 f2p olmadan önce neydi f2p olduktan sonra ne oldu araştır. buradada bişeyler görebilirsin belkihttp://store.steampowered.com/stats/

Ben fark olmaz demedim bir daha bak,wow paketleri alacağına özel bir Türkçe öğretmeni tutsaydın da Türkçe okuyup anlama becerisi edinirdin hiç değilse.Tabloda gördüğün 6 milyonluk fark için sen p2p diyorsan asıl o bahsettiğin laflar sana daha çok uyar.Dotacılar tabiki dota 2 oynayacak diğer konuda yazdığım gibi dota 2 sadece dotanın yerini almakla kaldı,bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sexxx Dreams -- 16 Temmuz 2012; 14:49:15 >

• Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

Ben fark olmaz demedim bir daha bak,wow paketleri alacağına özel bir Türkçe öğretmeni tutsaydın da Türkçe okuyup anlama becerisi edinirdin hiç değilse.Tabloda gördüğün 6 milyonluk fark için sen p2p diyorsan asıl o bahsettiğin laflar sana daha çok uyar.Dotacılar tabiki dota 2 oynayacak diğer konuda yazdığım gibi dota 2 sadece dotanın yerini almakla kaldı,bu kadar basit.

Ben onu demedim bunu dedim şeklinde konuşmalar başladığı zaman iş cahillik tartışmasına girer komiklik yapma git kendi mesajlarına oku. evet şuan lole herkez f2p olduğu için başladı ve evet o fark f2p olduğu için oldu . istediğin lafı söyle hadi . Türkçeyi anlamayan biri tarafından laf yemek zoruna gitmiyorsa devam et

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.