Şimdi Ara

League of Legends 2014 Dünya Şampiyonası ANA KONU | ŞAMPİYON SSW (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.274
Cevap
16
Favori
90.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dp'in her zamanki hali Counter Strike 'de sıfır çekerler hep
  • Hedefi buraya gitmek olanlar var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmarrea

DP yunan takımıydı demi arkadaşlar ?

Hayır Türk takımı.Açılımı Dark passage
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert De Salvo

quote:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

Orijinalden alıntı: Albert De Salvo

quote:

?

• Dp best greek team

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung White vs Team SoloMid ----------- > SSW

Star Horn Royal Club vs Edward Gaming ------------> ROYAL

Favorilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyasburak

quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

Dlift Su an iyi bir adc olmayabilir.

AMA dlift adcnin pelesidir, jordanidir.

Ne demek hicbir basarisi yok. Siz kimsiniz?

Betada, s1 de, s2 de oynayan insanlar bilir dliftin ne Kadar buyuk oldugunu.

Ki kendisi daha cok trolluyor.

AMA trollemese bile sizin gibi yeni yetmeler onu Bu laflari icin elestiremez. Bu Adam adc mekanigini yaratan adamdir.

Size kalsa rainman, hsgg, frog, snoop, diamond, oddone ve niceleri de basarisiz ve kotu o zaman.

Diamond bir sene yarı final bir sene de çeyrek final oynadı yani başarısı var

Herşey turnuva değildir çünkü bu bir takım oyunu.

2014 LCS de bi kere bile negatif skor almamış bu adam ki en formsuz zamanı şu an.

Ve önceki senelerde de takımının tek taktiği 'protect doublelift' di. E bu şekilde bir takımın dünya şampiyonu olması beklenilmez.

http://lol.gamepedia.com/Doublelift

Buradan Dlift ile ilgili bilgi bulabilirsin. Hatta videolarını izlemeni tavsiye ederim. Çünkü oyun tarihine damga vurmuş bir oyuncudur Dlift.

• Sadece son sayfayı okudum, royal club gecen sene de bu kadar güclü müydü yeeaaa yazanlardan tut dp'yi malum uzvuna sokanlara kadar yorumları görmeden edemedim ama kısa bir kac seyi baslıgı görünce deginmek istedim.

1. Dp'yi ben cok basarılı buldum, sadece oyunlara tutunamadılar, lanelerde gayet iyilerdi bana göre tek eksileri crystal oldu. kötü ormancı degil ama hala aranan ormancı degil bence bu gayet de ortada. tecrube tecrubedir, her ne kadar g2'ye karsı sampiyona öncesi taktik vermemek için kasti yenilmesi su an komik gelse de ben takımın gelecegi oldugunu düşünüyorum cabaları takdire şayan.

2. Tr'den west'e gecenlerin kendileri iyi olsun olmasın bahsettikleri seviye farkı evet var aynı sey kore ve cin icin de gecerli. her ne kadar antrenman amaclı son bir kac hafta smurf hesaplarla oraya alısmaya calısmıs olsa da bir cok na ve eu oyuncusu, takım olarak uyum saglamak solo Q'dan cok farklı birşey gercekten.

3. Ama buna ragmen gercekten uyumlu bir TSM var ve ben TSM'i ilk günden itibaren begendim ve bugunkü SHR macı efsaneydi. Amazing theoddone'dan daha iyi bir ormancı ama bir meteos degil.

4. asıl mevzu bundan sonrası, alliance, c9, LMQ ve fnatic bana sorarsanız eu ve na'nın göreceli olarak daha güclü takımları ve özellikle lmq ve c9 büyük beklentilere sokmus vaziyetteler.

5. turnuva favorisi şüphesiz ssw ama eu veya na'dan bir rakipleri olacagını düşünüyorum finalde.

• quote:

quote:

quote:

AMA trollemese bile sizin gibi yeni yetmeler onu Bu laflari icin elestiremez. Bu Adam adc mekanigini yaratan adamdir.

Size kalsa rainman, hsgg, frog, snoop, diamond, oddone ve niceleri de basarisiz ve kotu o zaman.

2014 LCS de bi kere bile negatif skor almamış bu adam ki en formsuz zamanı şu an.

Ve önceki senelerde de takımının tek taktiği 'protect doublelift' di. E bu şekilde bir takımın dünya şampiyonu olması beklenilmez.

Buradan Dlift ile ilgili bilgi bulabilirsin. Hatta videolarını izlemeni tavsiye ederim. Çünkü oyun tarihine damga vurmuş bir oyuncudur Dlift.

hocam yanlış anladın ben biliyom zaten doublelift'i sadece adama göre diamondın başarısız olmasını çok saçma bulduğumu izah etmeye çalıştım.bu arada doublelifte gelince son zamanlarda çok şımardığı hatta takımını bank asyaya sürüklediği gerçeği var çok da eleştirilmeyecek bir oyuncu değil

• asosyallere bak hele
  • O değilde uzi ne kadar terbiyesizmis. Benim sinirimi bozuldu. O hareketlerini izleyince.

• türkiyeden takım çıkmaz bi tr HWA vardı bir aralar çöp oldu TT desen güzel ama DP yi geçebilcek kadar degilelimizdekide kötünün iyisi işte yapcak bişi yok türk milleti olarak oyun anlayışımız farklı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam yanlış anladın ben biliyom zaten doublelift'i sadece adama göre diamondın başarısız olmasını çok saçma bulduğumu izah etmeye çalıştım.bu arada doublelifte gelince son zamanlarda çok şımardığı hatta takımını bank asyaya sürüklediği gerçeği var çok da eleştirilmeyecek bir oyuncu değil

Kusira bakmayin hocam.

Tabiki elestirilmeli AMA hakki yeniyor. Daha adamin Kim oldugunu bilmeden burada konusuyorlar.

Tekrar kusura bakmayin.

• dp fena boşladı ya
    zaten sevmezdim şimdi iyice bitti.
  • Dpyi desteklememdeki tek sepep bizi temsil etmesiydi.
    Ama turkiye riot ekibinin DP ye fazlasiyla torpil gecmesinden dolayi sevmem ve ilerde başı ağrıyacaktır.
    Bu sene dp geriler bence umarım yanılıyorumdur.

• acilen bir jungler ve mid oyuncusu almaları lazım
  • 1.si riot türkiye ofisinin favorisi ve yancısı hwa idi, dp diğer takımlar o kadar degişip bocalarken tırmanısta olan tek takım oldu. kendisi elmas dahi olamayan kimi arkadaslar dp'yi bitirdigini söylemiş. karsılarındaki adamlar oyunun tabiri caizse tanrıları olmasına ragmen bu yorumları yapmıslar falan. tamam zaten eyvallah turnuvanın en kötü takımı dp idi ama zaten kupon takım olarak girdiler dunya kupasına. her ligin seviyesi farklı haliyle o liglerin 1.leri bile farklı oluyor. simdi sırf turnuvaya gidemeyen elenen skt1 k'dan kötü takım diye katılmasın mı? clg'nin yarısı bile olamayacagı için kendi klasmanını temsil etmesin mi?

dünya kupasına her turnuva cin gibi takımlar katılıp 0 cekiyorlar e o zaman onlar da katılmasın onların yerine avrupa veya güney amerikadan elenen bir takım gitsin nasıl olsa daha güclüdür?

belki yaşı yarım kadar bir topluluga yazıyorum bunları, keza server populasyonunu unutalı cok oldu ama agzı olanın konusmasına diyecek birşey yok da kendileri birşey olamayan popi stream izleyen arkadasların yüzde doksanı adam begenmez olmuş :D komedi

• olduki seneye dp tekrar katılırsa bırazdaha fazla caba gosterırse mac kazanma ıhtımalı var
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.