Şimdi Ara

Leadtek GTX260 Extreme+ video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
17.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: iktyas

atinin çok övündüğü dmc4 dede nvıdıa tokat delisi yapmiş 4870i....yazık oldu şimdi ati fanları bana gelıp hangı oyunda test yapalım dıycek önceden dmc4de dıyordu şimdi oda gitmiş çok üzülüyorum....

4870 gtx260ı tokat sarhoşu yaptığı için nvıdıa yeniden güçlendirdi gtx 260ı +o.cli gelen model bırakta geçsin gtx 280i geçmiş kendi kategorisinin üstü kartı neye göre kıyas yapıyorsun hala
    4870in donanımda değişkliğe gitmediği ama o.c modeli olan connect3d ile kapışmalarını isterdim şahsen...
  • OC li 4870 i de teste soksaydınız o zaman belli olurdu bazı arkadaşlar tokatlamış filan diyorda OC li halleri de olsaydı o zaman daha doğru olurdu kanaatindeyim.. baz modeli tokatlaması gayet normal Oc li 4870 i de koysanıza teste o zaman F/P varmı görelim...
  • güzel sonuçlar 280 e o kadar para vermeye değmez nvidia kendi kendini baltalalıyor
  • Buradan bazı bilgiler vermekte yarar olacağını düşünüyorum. Kullanılan ekran kartının yurt dışı fiyatı 518$ ile 580$ arasında oluğunu belirtelim
    Kaynakhttp://www.shopbot.com.au/pp-leadtek-winfast-gtx-260-extreme-price-150807.html
    Ve Gtx 280'in fiyatı ise Türkiye'de 500$+KDV den başlıyor. Peki bu fiyatlara bakarak fiyat/performans da iyi nasıl diyebiliriz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: konix

Buradan bazı bilgiler vermekte yarar olacağını düşünüyorum. Kullanılan ekran kartının yurt dışı fiyatı 518$ ile 580$ arasında oluğunu belirtelim
    Kaynakhttp://www.shopbot.com.au/pp-leadtek-winfast-gtx-260-extreme-price-150807.html
    Ve Gtx 280'in fiyatı ise Türkiye'de 500$+KDV den başlıyor. Peki bu fiyatlara bakarak fiyat/performans da iyi nasıl diyebiliriz?

şuanki kurdan 1060ytl yapıyor tam fiyat performans olmuş 4870x2 şuan 950ytl piyada var hemde 3marka

• quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

quote:

atinin çok övündüğü dmc4 dede nvıdıa tokat delisi yapmiş 4870i....yazık oldu şimdi ati fanları bana gelıp hangı oyunda test yapalım dıycek önceden dmc4de dıyordu şimdi oda gitmiş çok üzülüyorum....

4870 gtx260ı tokat sarhoşu yaptığı için nvıdıa yeniden güçlendirdi gtx 260ı +o.cli gelen model bırakta geçsin gtx 280i geçmiş kendi kategorisinin üstü kartı neye göre kıyas yapıyorsun hala
    4870in donanımda değişkliğe gitmediği ama o.c modeli olan connect3d ile kapışmalarını isterdim şahsen...

banada zamanında böyle dedılerdıde testlerı yapınca kımın tokat manyagı oldugu ortaya cıktı...bırakın bu işlerı ya 4870 gtx260 den daha düşük performans veren bir karttır...kullanıcı testlerınde barız göruldu yanı daha körü körüne 4870 demenın anlamı yok

• quote:

quote:

Buradan bazı bilgiler vermekte yarar olacağını düşünüyorum. Kullanılan ekran kartının yurt dışı fiyatı 518$ ile 580$ arasında oluğunu belirtelim

şuanki kurdan 1060ytl yapıyor tam fiyat performans olmuş 4870x2 şuan 950ytl piyada var hemde 3marka

Bu ekran kartını alacağıma 4870x2 alırım Editörümüz galiba Leadtek GTX260 Extreme+'i standart GTX260 ile aynı fiyattan hesapladı.

• quote:

quote:

quote:

banada zamanında böyle dedılerdıde testlerı yapınca kımın tokat manyagı oldugu ortaya cıktı...bırakın bu işlerı ya 4870 gtx260 den daha düşük performans veren bir karttır...kullanıcı testlerınde barız göruldu yanı daha körü körüne 4870 demenın anlamı yok

bende şuan 4870 var özel fanlı saphire sende varsa gtx 260 bende her oyun var şuan başlayabilirim testlere varmısın?

• Bugün yazdığım ilk yorumdan sonra yazılan yorumlara bakıyorum ve Nvidia fanatiği değilim ATI fanatiği de değilim yapılan test pekte hakkını verir nitelikte değil çünkü bu senenin Fiyat/Performans kartı tabii ki ATI Yiğidi öldür hakkını yeme derler gerçektende öyle. Nvidia GTX260'ın neresi Fiyat/Performans hala anlamış değilim fahiş fiyat politikası nereye kadar sürer bilmem ama bu kafayla giderse Nvidia ancak nal toplar. ATI'n nallarını.
  • bazı arkadaşlar abartmış sonçta ekstrem versiyonuna bile kafa tutmuş stock 512 mb lı 4870 bazı oyunlarda artık o kadar ek shader ve doku biriminden sonra artı ocla herhalde geçecek atide oc fark etmiyor diyenler donanimhaberin testine bir göz atsınlar ayrıca 1 gb lık bellek çok fark ediyor artık özellikle grid fallout 3 ve far cry da bu açık şekilde görüldü yüksek çözünürlük ve yüksek aa da performansa direkt etkisi var annadtechin incelmesi var isteyenlere gösterebilirim
  • fark etmıyor dıye bır durum söz konusu degıl sadece o kadar etkısı yok dıyorum yanı abartılcak şekılde...

arkadaşlar şöyle bir durum var olaya nasıl bakarsan öyle yorum yaparsın,yada nasıl bakmaya çalişirsan burdada yok şu yok bu dersen kendını avutursun. onun için bıraz gerçekçi bakalım kendımızı fazla kandırmayalım..
  • İlk defa donanımhaber editörünün bu kadar yanlış tespit yaptığını görüyorum.(Fiyat/performans demesiyle ilgili)
    Beni hayal kırıklığına uğrattı. Ama inşallah bu son yanlış tespit olur. Şimdi bu videoyu seyreden vatandaşımızın bu ekran kartını aldığını düşünelim. Fiyatı yurtdışında 550$ civarı. Şimdi bu fiyata bunu alan adam 2-3 gün araştırsa aynı fiyattaki ekran kartlarını demezmi "Kardeşim hani bunun rakibi 4870 idi. Arasında yüksek fiyat farkı var".
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bende şuan 4870 var özel fanlı saphire sende varsa gtx 260 bende her oyun var şuan başlayabilirim testlere varmısın?

sana dersını verırdım ama artık gtx260 ile işim kalmadı satalı baya oldu artık gt300lerı beklıyorum.elimde olsaydı ayıpsın testın kralını yapardım ama ne yapak şuan elımde gtx260 yok..gtx280 dersen gtx280 kıyaslayalım..oda komık mı olur ne?

• quote:

İlk defa donanımhaber editörünün bu kadar yanlış tespit yaptığını görüyorum.(Fiyat/performans demesiyle ilgili)
    Beni hayal kırıklığına uğrattı. Ama inşallah bu son yanlış tespit olur. Şimdi bu videoyu seyreden vatandaşımızın bu ekran kartını aldığını düşünelim. Fiyatı yurtdışında 550$ civarı. Şimdi bu fiyata bunu alan adam 2-3 gün araştırsa aynı fiyattaki ekran kartlarını demezmi "Kardeşim hani bunun rakibi 4870 idi. Arasında yüksek fiyat farkı var".

Yaa amma atıyorsunuz aşağıdaki linklere bakın bakalım fiyatı kaç para... Biri Zotac diğeri Gigabyte

http://www.sanalmarketim.com/urun/75fdaba248c58256afe82d7a89489e71/GIGABYTE-GTX-260-OC-896MB-DDR3-448Bit-16x

http://www.sanalmarketim.com/urun/10d5e5d9bf98b29622fc46d6721c87f9/ZOTAC-GTX-260-AMP-%5E2!(448Bit)896MB-DDR3-TV-DVI-16X

• bu kartın manlı marka olanı bi ara 470 liraya satılıyor idi shader sayısı 216 değildi tabi ama gayet makul bi fiyatı var idi ama şu fiyat aralığında atiler 470 -550ytl arası iken bunlar 650 liradan satılıyor ise afedersin ama kimse 10fps için 200lira vermez yani ben vermezdim giderdim daha iyi bi cpu ya da diğer parçaları yüksek tutardım ne bilim zaten extreme kartların ömrü en fazla 3 ay (extreme olarak)
  • quote:

İlk defa donanımhaber editörünün bu kadar yanlış tespit yaptığını görüyorum.(Fiyat/performans demesiyle ilgili)

Ne 550$'ı hemde yurt dışında newegg'de evga marka aynı kart 260$ leco arkadaşımızda yurt içi fiyatını vermiş ve 345$ saçma sapan yorumlar yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 1 Aralık 2008; 11:41:04 >

• Merhaba,

Ürün yurtdışında stoklarda kalmadığı için eski fiyatlardan görünüyor. Şu anki yaklaşık satış fiyatı 315$ civarında. 550$'lık bir GTX260'a tabi ki fiyat performans ödülü verilmez :)
  • Firefox'un ve Opera'nın tarayıcılarında bu video izlenmiyor.Nedenini bilen arkadaşlar var mı acaba?
  • @nehalem

Merhaba,

Adobe Flash Player'ın son versiyonunu yüklerseniz sorun çözülecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Ürün yurtdışında stoklarda kalmadığı için eski fiyatlardan görünüyor. Şu anki yaklaşık satış fiyatı 315$ civarında. 550$'lık bir GTX260'a tabi ki fiyat performans ödülü verilmez :)

Demek yanlış kaynağa bakmışım. O zaman o fiyatta nereden alınabilir ??
    Ayrıca Ben Zotac Gigabyte yada Evga markaların fiyatlarına bakmadım. Konumuz olan Leadtek GTX260 Extreme+'in fiyatına baktım. Bana o markaların fiyatlarını göstereceklerine Leadtek in o modelin fiyatını göstersinler ve kaynaklarınıda buraya yazsınlar sonra beni eleştirsinler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.