Şimdi Ara

LCS Heyecanı 14 Ocak’ta Başlıyor! (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.464
Cevap
18
Favori
68.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi şu Genja yı göndersinler ya cidden yeter. Sinirlendim gece gece ta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cynaide harbi free win alıyor ya. Elise ile leonaya baron çaldırmak nedir.
    Diamond gene efsane oynadı ama yine genja ve darien ikilisi farklarını ortaya koyarak sattılar maçı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Cynaide harbi free win alıyor ya. Elise ile leonaya baron çaldırmak nedir.
    Diamond gene efsane oynadı ama yine genja ve darien ikilisi farklarını ortaya koyarak sattılar maçı.

keşke diamond değilde cynaide alsaydı lee yi xD
    acaba alex önce ryze pickledi sonra karar mı değiştirdi. darien yine dökülmüştü dün. neden bir daha picklesin .

• * Genjanın oyun bilgisi bizim silverla gold arasında bi yerde diyerek abartmak istiyorum.

* Israrla LW almadı adam ya karşıda 2 tane randuin var Genjada LW yok.

* Zaten maçı anlatanlarda baya giydirdi Genjaya ve buildine ki normalde bu kadar yüklenmezler tekil bir oyuncuya.
  • yine iyi çaktık gambite

xpeke nidalee'yi çok iyi oynuyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: WBT Prometheus

darien geçen sezonun avrupa en iyi solotopuydu bu sezon kotu basladı alışır ama genja hep kötü yaw

emin misin?
  • darien zaten hep boyle oynuyor tf larda iyi oynuyor ama. takimla uyumu cok iyi o yuzden hala gambitte. dariene vericeksin renekton veya shen onlarla oynayacak sadece.
  • Genja yine ısrarla Last Whisper almıyor... Şahsen bıktım şu anda ısrarla sunucular söylüyor Armor Penet alması lazım yoksa iş yapamaz diye.. Takımdaki kimse uyarmıyomu bunu çözemedim ya...
  • yettin artık genja 2 haftadır last whisper almıyor gönderin şunu takımdan
  • Gambit harbi harbi bitmiş... M5 zamanından beri desteklerim ama ciddi bir düşüş var ve bunun en büyük nedeni ADC ve Top Lane'in iş yapamaması... Genja 1 oyun iyi 5 oyun kötü. Darien her oyun kötü.
  • alliance kazandı ama roccat kazanmadıkça bir anlam ifade etmıyor
  • Genja lw çıkmıyor Darien maçlara hangi kafayla çıkıyor bilmiyorum.İkidir saçma saçma flashlar atıyor,farm yapamıyor.Gambit'in acil toparlanması gerekiyor.
  • gambitin şu beyinsizi göndermesi lazım artık yeter ad carrysiz oynuyor takım
  • Darien shen-renek-yorrickten başka birşey bilmiyor dediğimde herkes sövüyordu abi adam bilmiyor yapacak birşey yok.

Öhe biri üstte dariene geçen sezonun en iyi top oyuncusu demiş ağladım adam bütün sezon shen oynadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 3 Nisan 2014; 21:13:08 >
  • Darien'in üst koridorda şampiyon havuzunu genişletmesi gerekiyor. Genja'nın da şu LW iteminin varlığından artık haberdar olması lazım. Abicim al şunu al şu anki metada LW 2. item olarak alınıyor neredeyse bizim Genja iki tane BT çıkacak utanmasa.
  • cyanide leesin

edit:soaz almış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteppinUp -- 3 Nisan 2014; 21:37:31 >
  • Rekkles - Vayne

Ower - Talon ; şimdiden heyecanlandım yaa.
  • reeekleeees
  • roccatin dragon kontrolü sağlaması lazımdı zaten ziggs yüzünden kule ittiremiyorlar
  • soaz
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.